FROCH: GROVES MA SZKLANĄ SZCZĘKĘ!

 Wśród ludzi związanych z brytyjskim boksem powszechnie znana jest historia o wspólnym sparingu Carla Frocha (31-2, 22 KO) z George'em Grovesem (19-0, 15 KO). Miało to miejsce jeszcze podczas trwania turnieju Super Six, a "Kobra" zafundował wówczas rywalowi nokdaun i jeśli wierzyć pogłoskom, "Święty" był bardzo mocno zraniony.

Aż do teraz Froch wypowiadał się na ten temat przysłówkami i można było od niego wydobyć jedynie tyle, że nokdauny zdarzają się podczas sparingów, szczególnie młodym zawodnikom mierzącym się ze starymi wyjadaczami. Dziś Carl postanowił zdradzić nieco więcej, by boleśnie uszczypnąć rywala, z którym zmierzy się 23 listopada.

- W walce Mayweathera z Alvarezem widzieliście, co się dzieje, kiedy młody zawodnik mierzy się z weteranem. Nie mówię, że jestem Floydem Mayweatherem, ale Groves to też nie Canelo, więc porównanie jest trafne. George Groves ma szklaną szczękę, więc kiedy go trafię, padnie na deski - zapewnia Froch.

- Tamten nokdaun podczas sparingu pokazuje, jak kruchy jest Groves. Kiedy rzucałem go na deski, on był trafiony takim pół-ciosem. Kiedy trafię go naprawdę mocno, on nie będzie w stanie się pozbierać - kończy "Kobra".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: c4ssini
Data: 18-09-2013 12:07:04 
Wg. mnie Groves jest bardzo mocno przereklamowany a ta zmiana trenera to dodatkowa kula u nogi.
 Autor komentarza: Ned
Data: 18-09-2013 12:08:20 
Froch dobrze gada. Z pewnością to wygra. Bardzo możliwe, że przez KO lub TKO.
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 18-09-2013 12:33:35 
groves jest jednak na tyle szybki zeby punktowa frocha cala walke....chociaz bute tez mial byc....
 Autor komentarza: bak
Data: 18-09-2013 14:18:26 
Froch go zrobi jak chce. Ten Groves to taki biały murzyn sie zrobił. To on jest zawsze prowokatorem w konflikcie z Frochem. Froch jest puncherem a Groves do wybitnie odrpornych nie należy. Zwycięzca może być tylko jeden- faworyt walki i mistrz świata Carl Froch.
 Autor komentarza: hayabooza
Data: 18-09-2013 16:06:17 
Froch przez TKO, Groves jest zbyt młody na takiego skurczybyka jak Carl. Pozatym zbyt duże walki jeszcze przed nim, żeby mógł sobie pozwolić na taką wpadke.
 Autor komentarza: eltestosteron
Data: 18-09-2013 16:35:17 
Groves pływał z DeGale'm...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.