CHUDECKI JUŻ POZA GLOBAL BOXING

Mariusz Kołodziej, założyciel gymu oraz grupy Global Boxing poinformował nas o rozwiązaniu kontraktu z poznańskim pięściarzem Michałem Chudeckim (7-0-1, 3 KO), który debiutował na zawodowym ringu w barwach tej grupy rok temu.

Ostatni raz widzieliśmy Chudeckiego na gali w Międzyzdrojach, a wcześniej zanotował cenne zwycięstwo w Ostródzie nad doświadczonym Krzysztofem Szotem. W ten sposób zrehabilitował się za słabą walkę w USA, gdzie jedynie zremisował z przeciętnym Christianem Steele. Niebawem podamy więcej szczegółów związanych z tą sprawą.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: miagas
Data: 18-09-2013 10:41:24 
Kurcze spodziewałem się tego, właśnie od momentu remisu ze Steele. Wtedy Kołodziej się wypowiedział, że już wie na kogo rozwój postawić (czyt. Patryk Szymański - na tej samej gali bił się z jakimś typkiem który wyszedł z więzienia, niby twardziel).
Później przygotował dla niego większy test (Szot), który zdał wyśmienicie, niestety ostatniego występu w Międzyzdrojach nie widziałem, akurat w momencie ogłoszenia wyników, wchodziłem do amfiteatru.

Może to względy finansowe? Może słowo od trenera, że się nie rozwija tak jak by chciał, albo że limit jego możliwości został osiągnięty?

Szkoda.
 Autor komentarza: maniekz
Data: 18-09-2013 11:34:18 
@magas z jednej strony test zdany i to wzorcowo, ale oceniając obiektywnie to Szot nie był do tej walki kompletnie przygotowany, więc też nic nie pokazał.

Czekam na jakieś info. Michał jest chyba w PL, to może jakiś wywiad.


Trzymam kciuki i niech się nie poddaje, bo stać Michała na wiele więcej niż dotychczas pokazał.
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 18-09-2013 11:46:08 
Szkoda. Pamiętam, że Kołodziej miał do Chudeckiego dużo pretensji o ten remis podkreślając jednoznacznie, że Szymański za to pokazał się z bardzo, bardzo dobrej strony na tej samej gali zwyciężając swoją walkę, pomimo częstych fauli przeciwnika (bicie poniżej pasa i brak uwag ringowego)...

Było dużo szumu wokół Michała po tej walce, ale później jakby te emocje opadły i wszystko wróciło do normy (po wygranej z Szotem i tej kolejnej zwycięskiej walce). Dlatego też ciekaw jestem czego rozwiązano z nim kontrakt?

W każdym bądź razie Michał Chudecki jakiś tam poziom sobą reprezentuję dlatego też przewiduję, że wkrótce zwiąże się kontraktem z UKP bądź Babilonem.
 Autor komentarza: canuck
Data: 18-09-2013 22:09:47 
Kolodziej po "nieprzyjemnej" przygodzie z Wachem, napewno bedzie duzo bardziej selektywny z polskimi bokserami. Bedzie sie liczyl talent, ale rowniez dojrzalosc, profesjonalizm oraz wola osiagniecia sukcesow na duzo skale.

Boks zawodowy to biznes oraz inwestycje. Powazny promotor nie bedzie inwestowal w "przecietniakow" albo "pseudo-profesjonalistow."

Nie wiem jak jest tak naprawde z Chudeckim, ale to wyrazny signal dla polskich bokserow z aspiracjami.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.