ŁASZCZYK I SZYMAŃSKI NA GALI 'DIABLO'

Mariusz Kołodziej założyciel Global Boxing poinformował, że jego dwaj najmłodsi podopieczni z grona polskich pięściarzy zawodowych, Kamil Łaszczyk (14-0, 6 KO) oraz Patryk Szymański (8-0, 3 KO) wystąpią na gali 6 grudnia w Chicago, gdzie walką wieczoru będzie rewanżowy pojedynek o mistrzostwo świata WBC w wadze junior ciężkiej, pomiędzy czempionem Krzysztofem Włodarczykiem (48-2-1, 34 KO) i byłym mistrzem Giacobbe Fragomenim (31-3-2, 12 KO).

Obaj zawodnicy reprezentujący Global Boxing wystąpią w nowych kategoriach wagowych, a stawką ich walk będą kolejne pasy. Przypomnijmy, że obecnie Łaszczyk jest posiadaczem pasa WBO Intercontinental w wadze piórkowej, który zdobył niecały rok temu i obronił w czerwcu w Ostródzie, natomiast Szymański w swojej ostatniej walce miesiąc temu w Międzyzdrojach zdobył swój pierwszy pas na zawodowym ringu, młodzieżowy WBO w wadze półśredniej. Szczegóły ic grudniowego występu poznamy w najbliższych dniach.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 14-09-2013 20:54:51 
w Mikołaja :)Pisałem o tym ze potrzebni są zawodnicy z Global Boxing żeby przeciągnąć polonie.Łaszczyk dla mnie nr 1 stajni pana Kołodzieja.
Szymański zakończył efektownie ostaniom wale ale z bumem z Węgier który nic nie pokazał...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.