GARCIA: MATTHYSSE BĘDZIE CHYBIAŁ!

Danny Garcia (26-0, 16 KO) jest bardzo pewny siebie przed walką z Lucasem Matthysse (34-2, 32 KO) i zapewnia, że o jego zwycięstwie zadecydują techniczne umiejętności. "Swift" ma zamiar sprawić, że jego argentyński rywal będzie pruł swoimi ciosami powietrze i w końcu wejdzie mu na kontrę.

- Dla mnie Matthysse to zwykły bokser, nie uważam go za jednego z najlepszych. On nawet nie ma tytułu mistrza świata. Zobaczymy, co się stanie, kiedy zmuszę go do odwrotu, będę używał kątów. Ja potrafię sobie radzić z takimi rzeczami, ale czy on to umie? - pyta 25-letni Garcia.

- Matthysse jest silny, ale ja też. Walczyłem już z silnymi zawodnikami. Zaufajcie mi, zamierzam sprawić, że jego siła nie będzie miała znaczenia. Sprawię, że będzie chybiał i potem każę mu za zapłacić - dodaje mistrz świata WBC/WBC/The Ring w wadze junior półśredniej. - Jeżeli Matthysse szybko się otworzy i poszuka wygranej przed czasem, popełni błąd. Jeśli tego spróbuje, walka zakończy się bardzo szybko.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Jabba
Data: 10-09-2013 10:51:25 
TO ciągle ten sam błąd - patrzą na Matthysse i widzą tylko siłę.
 Autor komentarza: bosz
Data: 10-09-2013 16:30:45 
Jabba świetne podsumowanie, Matthysse to bardzo dobrze wyszkolony technicznie pięściarz, Garcia przegra przed czasem, nie wyobrażam sobie innego wyniku co nie zmienia faktu, że bokserem również jest świetnym.
 Autor komentarza: SpecjalistaodBoksu
Data: 10-09-2013 17:19:12 
Niech wygrany zawalczy z Jonakiem , a główną walką niech będzie walka Kolodzieja oczywiscie z kims na przetarcie. Wawrzyka też bym chętnie zobaczył na tej gali, moze rewanz z Povietkinem bo przecież pierwsa runda była w miare wyrównana :) Oczywiście gala ma sie odby w Krynicy a nie żadne MGM GRAND
 Autor komentarza: lukaszbiszczu
Data: 10-09-2013 19:10:28 
Moze i dobrze wyszkolony ale zapomina o tym wierzac w swoja sile i nokautujacy cios i to go zgubi:)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.