STIEGLITZ POZNAŁ RYWALA

Już wcześniej wiadomo było, że Robert Stieglitz (45-3, 26 KO) do drugiej obrony tytułu mistrza świata federacji WBO kategorii super średniej przystąpi 19 października w Lipsku. Dziś natomiast poznał swojego rywala.

W rolę pretendenta wcieli się siódmy w rankingu WBO Nigeryjczyk Isaac Ekpo (22-1, 16 KO). Bezpośrednią relację z gali przeprowadzi stacja Sat 1.

- Ekpo to bardzo silny pięściarz, dlatego ważna będzie dobra praca nóg oraz szybkość. Przez dwa tygodnie będę więc trenował w Słowenii z moim kolegą Janem Zaveckiem - przyznał Stieglitz.

Tego samego wieczoru do obrony pasa IBF wagi muszej przystąpi również Moruti Mthalane (29-2, 20 KO), który skrzyżuje rękawice z panującym mistrzem Europy, Silvio Olteanu (14-6-1, 6 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: sfazowanytapicer
Data: 02-09-2013 22:16:59 
a co to za ogór ten Isaac Ekpo
 Autor komentarza: adekw
Data: 03-09-2013 00:47:54 
Chcialbym zobaczyc stieglitza z kesslerem. Moglaby byc fajna walka. Robert ma fajny styl i charakter. Pamietam jego walke z tym wegrem o pas (nie znam pisowni nazwiska). Dostawal baty, ale pozbieral sie i wygral przez czasem. Z wardem czy frochem nie ma szans, ale na pewno moze dac kilka dobrych walk.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.