EFEKTOWNY WRZESIŃSKI, LITKIEWICZ NA PUNKTY

W trakcie trwającej właśnie Tymex Fight Night w Radomiu, którą transmitujemy na BOKSER.ORG, efektowny debiut na zawodowym ringu zaliczył czołowy do niedawna amatorski pięściarz wagi lekkiej w Polsce Damian Wrzesiński (1-0, 1 KO), który w drugiej rundzie znokautował Petra Gynę (0-12-1). Nowy podopieczny Irosława Butowicza już w pierwszej rundzie miał rywala z Czech dwukrotnie ne deskach po ciosach na korpus, jednak Gynę przed nokautem uratował gong. W drugim starciu doświadczony pięściarz z podpoznańskiego Lubonia nie wypuścił już zwycięstwa z rąk, kilka razy trafił mocno przy linach i było po walce.

Znacznie trudniejsze zadanie stało przed Patrykiem Litkiewiczem (11-2, 5 KO), który na dystansie czterech rund zmierzył się z doświadczonym journeymanem Arkadiuszem Małkiem (13-59-4, 4 KO). Podopieczny Krystiana Cieśnika kontrolował walkę, ale Małek tanio skóry nie sprzedał i choć przegrał wyraźnie na punkty, nie pozwolił sobie zrobić krzywdy i sam kilka razy skutecznie atakował faworyzowanego rywala.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 01-09-2013 22:33:37 
Damian Wrzesiński to b.utalentowany pięściarz.Jego styl walki idealnie pasuje do walk zawodowych.Jestem pewien że Damian będzie sie "wspinał na sam szczyt" i zdobędzie MISTRZA ŚWIATA!I tego z całego serca mu życzę!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.