MORA CHCE WALKI Z QUILLINEM

Peter Quillin (29-0, 21 KO) wciąż nie znalazł jeszcze pretendenta na obronę swojego pasa federacji WBO wagi średniej, a przecież walkę zaplanowano już na 26 października. Swoją kandydaturę teraz zgłasza Sergio Mora (24-3-2, 7 KO), który kosztem naszego Grzegorza Proksy powrócił "na salony".

- Quillin to naprawdę mocny, duży, silny i ciągle unikany champion. Unicestwił każdego kto stanął mu na drodze, dlatego też wielu zawodników odmówiło spotkania z nim i zaprzepaściło swoją szansę. Ja natomiast nigdy nie bałem się nikogo i tak samo byłoby w jego przypadku - zapowiada dawny champion niższej kategorii.

- Jego styl przypomina mi trochę to co w ringu robił Vernon Forrest, dlatego byłbym zachwycony takim wyzwaniem. Potyczka z Quillinem byłaby dla mnie prawdziwym honorem - dodał "Latynoski wąż".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 27-08-2013 11:31:39 
Kid Chocolate go zabije, zrobił duże postępy naprawdę jest bardzo dobry. Fajnie gdyby za rok spotkał sie z GGG
 Autor komentarza: MLJ
Data: 27-08-2013 13:50:02 
Dobrze przygotowany Mora może sie Quillonow troche postawić, ale nie sądzę aby coś wielkiego ugrał. Wynik raczej na pkt, lub TKO w końcówce walki dla Quillina. Osobiście wolałbym zobaczyć Quillina z Jacobsem. Tam nie miałbym faworyta..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.