BRODNICKA I PIĄTKOWSKA POZNAŁY RYWALKI

Na gali Tymex Fight Night, która odbędzie się już 31 sierpnia w Radomiu, po raz kolejny na zawodowym ringu zaprezentują się dwie polskie pięściarki. Ewa Brodnicka (1-0) zmierzy się w czterorundowej walce z Czeszką Claudią Szymczak (0-2), natomiast Ewa Piątkowska (1-0, 1 KO), dla której będzie to zarazem okazja do wystąpienia w rodzinnej miejscowości, skrzyżuje rękawice z pochodzącą również z Czech Pavlą Votavovą (0-3).

Podczas gali w Radomiu, którą objęliśmy patronatem i będziemy transmitować, odbędzie się także pojedynek Patryka Litkiewicza (10-2, 5 KO). Podopieczny Krystiana Cieśnika stoczy łatwiejszą walkę z Rafałem Piotrowskim (0-38-1), przed czekającym go poważniejszym wyzwaniem z trudnym rywalem na dystansie ośmiu rund w październiku. Walką wieczoru podczas radomskiej gali będzie czterorundowy pojedynek w wadze junior ciężkiej, pomiędzy Nikodemem Jeżewskim (2-0, 2 KO) i Michałem Szebestikiem (1-2). Zapraszamy do oglądania naszej transmisji w sobotę!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: bak
Data: 26-08-2013 02:29:58 
A "polski Carl Froch" Przemysław Opalach wystąpi na tej gali? Czy jednak nie?
 Autor komentarza: szok111
Data: 27-08-2013 07:16:21 
niezła gala :-) z jakimi czeszkami pewnie z ulicy wzięte ha ha szkoda reklamowac na bokser org :-) obniża to ten portal :-).
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.