DAMIAN WRZESIŃSKI W SILESIA BOXING

Po Patryku Szymańskim i Michale Chudeckim kolejny dobry poznański pięściarz i do niedawna filar drużyny PKB, zdecydował się na podpisanie zawodowego kontraktu. Jest nim Damian Wrzesiński, czołowy zawodnik wagi lekkiej w gronie amatorów, wielokrotny medalista mistrzostw Polski i główny rywal wspomnianego Chudeckiego oraz Dawida Michelusa, mający na koncie także występy w lidze WSB.

Poznański pięściarz przechodząc na zawodowstwo związał się z grupą Silesia Boxing, kierowaną przez Irosława Butowicza (obaj na zdjęciu). Debiut Wrzesińskiego nastąpi już w najbliższą sobotę 31 sierpnia na gali w Radomiu, która będzie transmitowana na BOKSER.ORG. Swojego rywala nowy polski zawodowiec pozna w ciągu dwóch najbliższych dni.

- Myślę, że będę zadowolony ze współpracy z panem Irkiem Butowiczem. Po naszej rozmowie wiem, że będzie zapewniał mi dobre walki, podnosił mnie w rankingu i dążył do walk o mistrzowskie pasy (od mniej prestiżowych do coraz ważniejszych). Treningi i moje przygotowania do walk odbywają się w klubie Boks Poznań u braci Rzadkiewiczów, trenerów Komasy i Matłoki, gdzie mam zapewnione świetne warunki - powiedział Wrzesiński w rozmowie z naszym serwisem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Jackass
Data: 25-08-2013 22:24:29 
W takim razie powodzenia i samych sukcesów życzę.
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 25-08-2013 23:07:10 
w takiej grupie nic nie osianie.Ale trzyma kciuki
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 26-08-2013 00:33:11 
Osiągnie,spoko, to b.utalentowany pięściarz ktory wie czego chce i ma predyspozycje do bycia ...MISTRZEM!Trzymam kciuki!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.