PULEW: MOGĘ BOKSOWAĆ ZNACZNIE LEPIEJ

- Teraz czekam już na 5 października i walkę Kliczki z Powietkinem, choć spodziewam się, że Władimir zwycięży. To co pokazałem przeciwko Thompsonowi to na pewno nie był szczyt mojej formy - zapewnia Kubrat Pulew (18-0, 9 KO), który wczoraj wypunktował Tony'ego Thompsona (38-4, 26 KO) i został oficjalnym challengerem do tronu federacji IBF wagi ciężkiej.

- Jestem przekonany, że mogę boksować znacznie lepiej niż w Schwerinie. Byłem nieaktywny przez dziesięć miesięcy, stąd też początkowo byłem lekko zestresowany i spięty. Pierwsze rundy stały pod znakiem jego nieznacznej przewagi, lecz potem pokazałem chart ducha i dzięki wsparciu moich kibiców uzyskałem przewagę. Do starcia o mistrzostwo świata będę znacznie lepiej przygotowany - dodał Bułgar, do niedawna jeszcze zawodowy mistrz Europy.

- Thompson starał się skrócić dystans i wywierać na mnie jak największą presję, ale nie pozwoliłem mu na to. Mając przewagę wciąż byłem ostrożny, bo rękawice były naprawdę małe i nie chciałem podejmować niepotrzebnego ryzyka - zakończył Pulew.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 25-08-2013 15:02:19 
Pulev zostanie wrzucony na basen olimpijski i utonie.Szachowanie na lewy prosty z większym,szybszym i mocniej bijącym Władimirem zakończy się okrutnym laniem.

Chciałbym żeby Pulev stoczył jeszcze walkę z wielkoludem ale nie jak Ustinovem wolnym kołkiem tylko z szybkim i mobilnym widlerem albo nawet Furym ale na to szansa jeszcze mniejsza bo długo fury będzie odpoczywał po porażce z Haye.
 Autor komentarza: Pedro2099
Data: 25-08-2013 15:04:40 
Za duzo asekuracji ze strony Puleva bylo widac,jakby sie bal Tonnego.Nie jest to zawodnik ktory wygra z Wladymirem a nawet nie dadza fajnego widowiska poprzez asekuracyjny boks(obaj boja sie oberwac po twarzy).Pulevowi brakuje takiej ringowej agresji i pewnosci w ataku.Z Wladymirem przegra wysoko ale nie da sie osmieszyc.Moj takityp
 Autor komentarza: Pedro2099
Data: 25-08-2013 15:07:50 
Pilev mogl sobie pozwolic na wiecej z Tompsone a walczyl jak walczyl,ten koles nie daje emocji w ringu.Jak zobaczy w klatce Wladymira i poczuje jeden lewy prosty zesra sie na rzadko,jak wielu przed nim
 Autor komentarza: takijeden
Data: 25-08-2013 15:10:10 
Ja chcialbym zobaczyc jak macha ta swoja wysunieta lewa ręka przed Wladkiem :D i jak się zdziwi, ze to nie zadziała tak jak poprzednio :D

On potrzebuje jednej rzeczy w swoim boksie - dynamiki!!! Teraz to on wyglada jak wóz z węglem, szybkie serie i dynamika na nogach, mniej stania na wprost przeciwnika i mechania galazka przed jego twarzą. Tak sie walczyło za młodu w podstawówce żeby czasem śladu na twarzy nie było bo matka w domu pegasusa schowa
 Autor komentarza: Jabba
Data: 25-08-2013 15:11:27 
nie powinien czekać. Tylko walczyć walczyć walczyć. Jest parę nazwisk z którymi powinien się spróbować jeszcze przed walką z Kliczką żeby ustabilizować swój status pretendenta.
Ale nie ważne co by zrobił, z Kliczką będzie miał długą noc (albo relatywnie krótką).
 Autor komentarza: Jacol92
Data: 25-08-2013 15:13:40 
Hah a kilka chwil temu pisałem właśnie o tym żę w pierwszych rundach pokazał sie jako drewno. Dobrze że zdaje sobie z tego sprawe. No ale tak jak kolega o wariackim nicku napisał nie ma szans z Władem. Dodam jeszcze tylko to co napisałem pod tematem Pulev Thompson - Pulev nei ma argumentów przeciwko Wladimirowi. Nie ma ciosu, za słaby technicznie żeby skrócić dystans a na punkty nie wygra
 Autor komentarza: sfazowanytapicer
Data: 25-08-2013 15:15:33 
ciekawe pulev mówi rękawice były naprawde małe i nie chciałem podejmowac niepotrzebnego ryzyka tymczasem mi wydaje sie ze te rękawice były za duże u thopsona jezeli tak było to znowu sauerland popisał sie swoją uczciwoscia
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 25-08-2013 15:17:05 
http://www.youtube.com/watch?v=ZBZH0cyUcgw&list=TLzXelSH62ZCE

Gala MMA w Rosji na piasku ring :P
 Autor komentarza: Ozi1231
Data: 25-08-2013 15:37:53 
PYTANIE DO REDAKCJi ( chociaz i tak wiem , że nie odpowiecie , tak samo , jak nie banujecie trolli , kont copa , i wiele innych)
Jaki jest sens wrzucać video z treningu zawodnika , sprzed półtora roku?
Tym bardziej , że jest to zawodnik , który cały czas się rozwija?
 Autor komentarza: otke
Data: 25-08-2013 15:38:58 
"Nie ma ciosu, za słaby technicznie żeby skrócić dystans"
Nie ma ciosu to nie wygra? Jacol idź do wesołego miasteczka i pooglądaj jak uderzają w gruchę, bo chyba tylko to cię interesuje. Co do dystansu, Wach jest cały czas sztywny i na pewno nie jest lepszy technicznie od Puleva, a parę razy trafił. Brewster, Sanders czy Peter też dawali radę, a wszyscy są miejsi od Kubrata. Jak Bułgar będzie ostro napierał to ze swoją odpornością może uprzykrzyć życie Władka.
 Autor komentarza: bezimienny90
Data: 25-08-2013 16:00:25 
Cios za Władkiem
Szybkość na remis (Władek szybszy? Nie sądzę)
Kondycja za Pulevem
Psychika na remis (jeśli Władek nie spanikuje po ciosie)
Szczęka za Pulevem (Wład NIE MA szklanki)
Technika za Władkiem (choć nieznacznie)
Półdystans - brak danych :D
Praca nóg - Władek

Pulev swoim stylem przypomina mi trochę starszego brata, choć nie zadaje tylu ciosów i walczy bardziej defensywnie.

Władek wiadomo...

Przebieg walki? SZACHY... Punktowanie lewymi i próba ulokowania silnego ciosu (Faworytem jest Mistrz Dyszla). Władek punktuje Puleva do 6-8 rundy z niewiele lepszą (jak na Władka) skutecznością. Bułgar przejmuje inicjatywę pod koniec walki ze względu na lepszą kondycję i umiejętne rozkładanie sił. Prawdopodobnie Bułgar dostaje 116:112 albo kończy Włada w 10-12 rundzie (niestety mniej prawdopodobne).

Mam nadzieję, że się mylę i Bułgar zarzuci swój styl od początku walki.

Aha. Oczywiście wcześniej Władek wygrywa z Povietkinem na punkty prawie do zera.
 Autor komentarza: przyczajony
Data: 25-08-2013 16:02:32 
Pulev nie wyszedł dobrze, jest mocno przeceniany. Podstarzały Thomspon mógłby to wygrać, gdyby miał lepszą kondycję...
BlackDog pisał kiedyś, że Pulev z Hayem mógłby wygrać a szanse byłyby równe i nie skreślałby Bułgara. Ja jednak go kompletnie nie widzę z Hayem. Haye jest za szybki i nie straci kondycji jak Tony. Chciałbym zobaczyć taką walkę, bo Pulev dla Władimira nie będzie super przeciwnikiem. Bułgar z Hayem przynajmniej górowałby trochę wzrostem.
 Autor komentarza: bak
Data: 25-08-2013 16:12:41 
Pulev pokazał w tej walce że ma tytanową szczękę. Bez problemu przyjmował ciosy od rosłych przeciwników. Od 120 kg Thompsona i od 140 kg (!) Ustinova!
 Autor komentarza: bak
Data: 25-08-2013 16:13:32 
I brawa dla Thompsona, że nie bał się (jak inni) wyjść do Puleva!
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 25-08-2013 16:27:07 
Pulev ma poad 30 lat i 18 walk na koncie jako zawodowiec.W tym 4 z bardzo duzymi hevy
Oczywiscie zawsze mozna krecic nosem,nad klasa jego rywali i stylem w jakim ich pokonal.Po mojemu,to jest juz optymalnie przygotowany do walki o tytul zRroboWladem.Ktora zapewne przegra.
Nie zmienia to jednak faktu ze Pulev to w pelni uksztaltowany,solidny,duzy ciezki,ktory jest bardzo przebiegly w ringu ale lepszy to on juz nie bedzie.Dodatkowo uczciwie wywalczyl mandatory
Wiec teraz musi poczekac na wynik walki Kliczko-Povietkin i do boju
 Autor komentarza: BESTIA
Data: 25-08-2013 16:45:24 
Sorry za spam

http://forum.bokser.org/member.php?action=register&referrer=122

Zapraszam na forum Bokser.org
 Autor komentarza: voutan
Data: 25-08-2013 16:47:59 
"Cios za Władkiem
Szybkość na remis (Władek szybszy? Nie sądzę)
Kondycja za Pulevem
Psychika na remis (jeśli Władek nie spanikuje po ciosie)
Szczęka za Pulevem (Wład NIE MA szklanki)
Technika za Władkiem (choć nieznacznie)
Półdystans - brak danych :D
Praca nóg - Władek"

Wszystko poza szczęką jest za Władkiem, do tego dochodzą jeszcze lepsze warunki fizyczne i siła fizyczna. Zresztą jak się tak zastanowić, to w tym przypadku nie ma sensu oceniać szczęki, bo Pulew jest zbyt waciany aby znokautować Władimira, dlatego jedyną szansą na wygraną Pulewa jest kontuzja Ukraińca. Dużo ciekawiej byłoby zobaczyć go z Witalijem, Hayem lub z Powietkinem.
 Autor komentarza: bonkers
Data: 25-08-2013 17:11:22 
Thompson dał sobie odebrać inicjatywę gdzieś od rundy 4. a kondycyjnie wysiał koło 7.
Pulevowi udawało się wielokrotnie przedzierać przez tę jego obronę ale nie był w stanie posadzić zmęczonego amerykanina
w kwestii Kliczka to nie zwycięstwo przed czasem jest jedyną jego opcja na wygranie walki z Władkiem więc nijak nie zapowiada się że Pulevowi się to uda
 Autor komentarza: wszawypomiot
Data: 25-08-2013 17:14:11 
Pulev z Kliczkami nie ma żadnych szans. Wlad jest lepszy w każdym aspekcie. Ja bym Puleva z naszym Waszką zobaczył.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 25-08-2013 17:23:37 
"hart" ducha. Błagam.
 Autor komentarza: un4given
Data: 25-08-2013 17:51:24 
Walki jeszcze nie ogladalem ale z komentarzy wynika ze bylo tak jak przypuszczalem. Nudziarz Pulev kolejny raz dal pokaz boksu poduszkowego. Teraz juz tylko wjeby od Wlada i po malutku mozna konczyc kariere... Podziwiam ludzi ktorzy daja choc cien szansy Kubratowi w starciu z Kliczko.
 Autor komentarza: Ozi1231
Data: 25-08-2013 17:58:15 
un4given
szanse ma kazdy , to boks wszystko się moze zdarzyć.
Mimo wszystko , Kubrat jest czołówką Hw. A ludzie którzy mówią o jego przereklamowaniu po tej walce , po prostu się nie znają na sporcie , szczególniej na boksie.
Każdy ma słabsze wystepy : Adamek( tutaj bez komentarza ;p) , Povietkin z Huckiem , Huck z Arslanem , Huck z Afolabim II , Chisora z Avilą , Solis z pięcioma ostatnimi przeciwnikami ;d itd.
A ja się wcale nie nudze na walkach BUłgara. To jak ograł w dystansie Dimitrienke , czy Ustinova , którzy obaj byli o 6 i o 8 cm wyzszi , to było coś pieknego ;]
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 25-08-2013 18:01:39 
Jasne że Pulev może boksować lepiej. I będzie. Walka z Władem mimo tego że ją przegra może być ciekawa.
Z Tonym był rzeczywiście bardzo ostrożny i ciężko mu było z wiadomych powodów używać lewego prostego czyli głównej broni. Na Władzie też zbytnio sobie nie poużywa ale ma fajną broń w postaci szybkiego ataku więc będzie ok.
Co do samej walki z Tonym to pokazała ona że Pulev to klasowy bokser.
Oczywiście chorągiewki od razu stwierdziły że Tony to cienias i co by to mu Adamek nie zrobił ale to było oczywiste. To że Adamek spękał przed Pulevem bardzo ich boli.
Już po 2 starciu z Pricem było wiadomo że Tonyemu nie zależy już tak jak powinno a rosnąca waga nie była dziełem przypadku. Na Kubrata to zdecydowanie za mało. Walka była naprawdę ciekawa momentami, tylko początek dosyć nudny.
Mam nadzieję że Thomspon dalej się będzie liczył i wygra jeszcze nie jedną walkę bo to wciąż światowa czołówka.
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 25-08-2013 18:24:06 
Pulev taki zwykły średniak, idealny na niemieckie podwórko, walac w powietrze niemiecka publika była zadowolona, dostanie KO od Włada, pózniej obije kolejnych weteranów wojennych, moze WbA regular kiedyś i koniec kariery. Niemiecka solidność w byciu sredniakiem.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 25-08-2013 18:25:28 
@bezimienny90

Pulew "przejmuje inicjatywę"?! Niby jak?
 Autor komentarza: Ozi1231
Data: 25-08-2013 18:29:55 
MrAdam
to że prawdopodobnie przegrałby z HAyem nie znacy ze jest średniakiem.
Wychodi Twoja wiedz o boksie , albo zwykłe hejterstwo. Pewnie jesteś jednym z tych mózgów którzy uważali Price'a za najlepszego prospekta ^^
 Autor komentarza: urs
Data: 25-08-2013 18:34:03 
Mnie Kubrat P. nie przekonał. Jego styl jest jakis taki dziwny, chaotyczny, nietypowy dobry zeby odnosić sukcesy w amatorce ;--P Odniosłem wrażenie że brak mu dynamiki. Haye wciąga go nosem, Powietkin też myślę że bez problemu wygrywa, nasz "Góral" także. Sorry no bonus.
 Autor komentarza: horhe88
Data: 25-08-2013 18:36:28 
Tony Thomson w II walce z Pricem po w 4 rundach kopania się z koniem, gdzie międzyczasie ledwo wstał z desek, wyglądał dużo świeżej niż wczoraj po 4 rundach prostowania przedniej ręki z Pulevem. Szybkość i kondycja Tonego to była tragedia, on miał siły na 3 rundy walki w wolnym tempie oraz 9 rund bronienia i co? Z kondycją na 3 rundy kiepskiej aktywności wygrał z Pulevem 4-5 rund!!! Tonemu wczoraj zabrakło 1 rundy żeby zremisować z Pulevem!!! Od 7 czy 8 rundy Tony przewracał się zezmęczenia tam wystarczyło wpuścić Maszczyka żeby Tonego znokautować a w tym czasie Pulev go masował swoją wacianą rączką i nawet raz porządnie nie zamroczył. Dawno mówiłem że Pulev to ściema a nie żaden nr 3 wagi ciężkiej. W HW znalazłoby się z 10 zawodników którzy byliby z nim faworytem i kolejnych 10 którzy faworytami by nie byli ale mieliby realne szanse na jego pokonanie.
 Autor komentarza: wszawypomiot
Data: 25-08-2013 18:38:50 
Bułgar jest tylko solidny. Ale takie czasy nastały w hv, że taki poprawny, walczący po amatorsku Bułgar, odpowiednio prowadzony może jakiś pas zdobyć. Z Władkiem nie ma szans ale z wszystkimi innymi można go oglądać.
 Autor komentarza: TomekNieAdamek
Data: 25-08-2013 18:46:41 
Pulew to najzwyklejszy przeciętniak. Nawet tacy "technicy" jak Del Boy i Areola zajadą Go i pokonają. Ale niech chłopak walczy i zarabia mi nic do tego.
 Autor komentarza: Shogun90
Data: 25-08-2013 18:56:05 
Tak jak pisałem wcześniej. Thompson z walk z Guinnem i Krasniqim kończy bułgara przed czasem i moje słowa się potwierdziły. Pulev to taka sama ściema jak Solis . Wielu (szczególnie hejterzy Adamka) widzą w tych zawodnikach zbawców Hw , ale chyba oszukują samych siebie . Past Prime Adamek bez problemu ogrywa Solisa a i z Kubratem także widziałbym go jako faworyta.Ta wata jaką ma Pulev jest wręcz niespotykana . Kawał chłopa , 115 kg a cios słabszy niż u Adamka , Toneya , porównywalny z Byrdem .Chyba nawet Sosna i Wawrzyk biją mocniej
 Autor komentarza: un4given
Data: 25-08-2013 19:01:57 
ozi1231

O jakich szansach Ty rozmawiasz ? O kontuzji Władka ? Jesli tak to masz rację - Pulev ma szanse...lol...
 Autor komentarza: WonderBoy
Data: 25-08-2013 19:07:00 
Oczywiście , że Pulev może boksować znacznie lepiej niż wczoraj. Jednak pewnego poziomu nie przeskoczy. Inna sprawa , że ten poziom to pewna pierwsza dziesiątka HW na dzisiaj.
 Autor komentarza: Ozi1231
Data: 25-08-2013 19:09:54 
un4given
ciekaw jestem , jakie szanse dawałeś Thomsponowi przed Pricem.
 Autor komentarza: Ozi1231
Data: 25-08-2013 19:11:36 
A odnośnie ciosu Pulewa. Może po prostu ciężko mu się przestawić z boksu amatorskiego na zawodowy , gdzie jak wiadomo inaczej się zadaje ciosy itd.
 Autor komentarza: wszawypomiot
Data: 25-08-2013 19:11:48 
Szanse ma. Ale tak ze 3%. Ja w niego nigdy nie wierzyłem. Z Dymitrenką wygrał a raczej Dymitrenko to przegrał. Walka była całkiem wyrównana tylko niestety Dymitrenko nie ma jaj co pokazał już nie raz. A Ustinovem no cóż to była jedna z bardziej zabawnych walk jakie oglądałem. Prawdziwe wyzwania to dopiero dla Puleva przyjdą. Chciałbym go zobaczyć z czołówką hv ale wątpię by sobie poradził.
 Autor komentarza: un4given
Data: 25-08-2013 19:13:07 
Ozi1231

Nie obstawiałem wyniku tej walki. Co do Price'a to pisałem na długo przed walką z Tonym że ma szklankę i nic z tym już nie zrobi...
 Autor komentarza: un4given
Data: 25-08-2013 19:15:24 
wszawypomiot

Czyli jednak czasem się zgadzamy ;)
 Autor komentarza: Jacol92
Data: 25-08-2013 19:18:57 
Otke
Jak chcesz isć do wesołego to idz , a mi nic nei nakazuj. No sorry ale skoro Thompson umial trafiać Puleva w pierwszych rundach wyprzedzając jego ciosy, to Wlad zrobi to jeszcze lepiej tylko że mocniej. Takie ciosy osłabią animusz Puleva. Odporność?? Hah śmieszne. Skumulują sie ciosy i ta niby odporność nic nie da. A Kliczko z Walki z Brewsterem i Sandersem to inny Kliczko niż obecnie, więc nie gadaj głupot. Chcesz wygrać z Kliczko idziesz w zwarcie i liczysz na przelamanie, a po tym co widziałem twierdze i zdania nie zmienie, że Pulev nie dałby rady.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 25-08-2013 19:20:12 
Pulew nic nie nie pokazał w walce z Thompsonem.
Thompsona pokonała jego własna kondycja, a raczej jej brak.

Pulew nie istniał gdy Thompson dystansował go prawym prostym (mańkut).
Od 6-tej rundy prawy prosty Thomsona zniknął.
Thompson był wolny jak mucha szczególnie z wagą bodaj 120kg.

Thompson bił bez dynamiki.

Pulew na szybkiego Kliczkę nie ma żadnych argumentów.
Podejrzewam że się do niego nie zbliży.
To nie Chisora który na unikach podchodził i zmusił Witalija do walki na wstecznym.
Chisora się nie bał.

Pulew będzie ostrożny i za to zapłaci głową w rekordzie Kliczki.
 Autor komentarza: un4given
Data: 25-08-2013 19:22:37 
Pulev mówi że był zestresowany będąc w ringu z 41 letnim dziadziem Tonym z nadwagą i kompletnym brakiem formy to co będzie gdy znajdzie się w ringu z Władimirem Kliczko ?
 Autor komentarza: Krzyzak
Data: 25-08-2013 19:23:30 
On nie skonczył Thompsona który ledwo stał , Price znokautował by go w takiej samemej sytuacji jednak nie miał szczęki zeby dotrwać do 6 -7 rundy.

Widze Adamka z Pulevem na HBO ale on teraz juz bedzie czekał tylko na walke z K2
 Autor komentarza: wszawypomiot
Data: 25-08-2013 19:26:11 
Un4given ano jak widać się zgadzamy. Mogę jeszcze dodać, że moim zdaniem Haye by skosił Puleva jeszcze szybciej niż Władek.
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 25-08-2013 19:35:29 
Ozi1234
Haye to nie miałby co z nim robić w ringu. Puleva pokonaloby z 7-8 zawodnikow.
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 25-08-2013 19:37:07 
Myśle ze taki Cunnigham wypykalby Puleva do jednej bulgarskiej mordy.
 Autor komentarza: MrT
Data: 25-08-2013 19:37:19 
"Autor komentarza: Clevland
Data: 25-08-2013 19:20:12
To nie Chisora który na unikach podchodził i zmusił Witalija do walki na wstecznym."

Chisora nie zmusił Vitka do walki na wstecznym. To tak, jakby powiedzieć że do walki na wstecznym zmusili Vitka Arreola i Peter....
 Autor komentarza: un4given
Data: 25-08-2013 19:39:55 
Krzyzak

A w życiu żeby HBO chciało pokazać kogoś takiego jak Pulev. Rewanż Górala z Arreolą to jest możliwa opcja.
 Autor komentarza: przemekw33
Data: 25-08-2013 19:48:24 
Myślę że jakby Tiger bardziej zaryzykował mógłby nawet Pulewa znokautować bo parę razy mocno trafił ale nie pociągnął tego. Jedno co mozna powiedzieć to że Pulew jest dobry na nogach szczęka w miarę i psychika chyba też
 Autor komentarza: nik
Data: 25-08-2013 20:12:00 
Pulev jest przeceniany, w dodatku to malo widowiskowy nudziarz.
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 25-08-2013 20:37:48 
Clevland
Pulev pokazal w walce z Thompsonem,wszystko z czego byl juz znany do tej pory
Czyli bardzodobre ciosy proste,odpornosc na ciosy,niezla szybkosc,dobre odchylenia,grozne ponowienia akcji,umiejetnosci klinczowania,wate w rekawicy,itd.itp
Czego ty sie od niego spodziewales.Ogladales wczesniej jakies jego walki

Piszesz ze Thompson byl bez dynamiki.On nigdy nie byl specjalnie dynamicznym zawodnikiem

Ogolnie Thompson zawiodl,bo nie przebil kolejnego balonika.Czyli ze starego wyjadacza z mocnym ciosem,przemienil sie w starego buma z kondycja na poltorej rundy...
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 25-08-2013 21:13:29 
O muszę się zgodzić z ostatnim postem. Nagle Tony stał się tylko leszczem którego w dodatku znokautowałby Adamek w 2 rundy. Ciekawe tylko na jakiej podstawie mośki zaczęli uważać że Tony jest łatwy do znokautowania/// Bo Władimir to zrobił??
Litości Kubrat oprócz początkowych 2 rund stoczył bardzo dobrą walkę i takiego Adamka wciąga nosem. Ale zawsze pozostaje wam pisanie bzdur bo do takiej walki nigdy nie dojdzie. Kubrat to obecnie jeden z najlepszych pięściarzy i dla Władimira na pewno nie będzie to łatwy pojedynek, bo mimo iż na papierze wszystko przemawia za Władem to nie wiadomo jak zachowa się przyciśnięty Kubrat. Wczoraj walczył dobrze i powinien się po prostu skuopić na poprawie formy fizycznej. Czasu ma dużo/
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 25-08-2013 21:18:35 
Tony nie stał sie leszczem, od powiedzmy 6 rundy stał sie pacholkiem z rekami, nie miał siły wstać z maty po tym jak sie wywrocil ! A mimo to Pulev zebrał jeszcze kilka mocnych ciosów i nie potrafił skończyć gościa, który był wyczerpany. Śmiem twierdzić, ze taki Szpilka Thompsona w formie od 7 rundy by znokautowal lol... Pulev to taki Maske czy Oetke wagi ciężkiej. Pulev jest jak VV dobry, solidny ale to klasa średnia, a nie premium.
 Autor komentarza: MrT
Data: 25-08-2013 21:44:30 
Kubrat to faktycznie dobry bokser.
Ale dla Władka to będzie równie łatwy przeciwnik co Mormeck, Pianeta czy Povietkin....

Szpilka z Thompsonem pada przez KO.
 Autor komentarza: kredzion
Data: 25-08-2013 23:58:55 
Widzę że BlackDog jesteś wielkim fanem Puleva. Kubrat to nic specjalnego i przy najbliższej okazji Władek pokaże mu, gdzie jest jego miejsce. Jestem pewny, że nawet Adamek by go spokojnie wypunktował.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 26-08-2013 00:26:01 
Chłopie pewny to ty możesz być tego jak się nazywasz. Adamek przegrał by z Pulevem prawdopodobnie przed czasem. Ale nie będę się teraz kłócił o to. Zaś co do Władimira wynik jest raczej przesądzony aczkolwiek Pulev może dać Władowi najcięższą walkę od długiego czasu.
A czy jestem jego fanem?
Nie po prostu doceniam bardzo dobrego boksera.
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 26-08-2013 00:31:36 
Pulev z Adamkiem przed czasem to co najwyżej moze sam przegrać. Z czym do ludzi, Bulgar laskocze po twarzy swoich przeciwników.
 Autor komentarza: lucass77
Data: 26-08-2013 00:35:59 
Z innej beczki: na boxrecu Art Binkowski potwierdzony dla Zimnocha na gali w Wieliczce. Nie wiem jak dla Was ale dla mnie to spory krok wstecz, choć fani Zimnocha będą pewnie mówić o "naturalnym, stopniowym rozwoju i robieniu małych kroczków". Tylko czy Zimnoch nie jest już za stary na małe kroczki i przecieranie się nie wiadomo przed czym/kim?
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 26-08-2013 00:59:33 
MrAdam/
Nie wdam się z Tobą w dyskusję gdyż ja zawsze staram się rozmówców traktować poważnie a gdy ktoś wyjeżdża mi z takim tekstem jest to dla mnie czysta kpina z mojej osoby.
Jeśli nie możesz zaakceptować faktów nie mamy o czym pisac.
Ile miał walk Adamek w ciężkiej? Nie wiem czy z moją pamięcią wszystko ok ale wygrał przed czasem z 3 przeciwnikami, z których dwóch to kaleki, a jeden właściciel pizzerii. Jeśli potrafisz jeszcze porównywać cios Kubrata i Adamka pozdrawiam...
Do przeczytania.
 Autor komentarza: bak
Data: 26-08-2013 02:34:36 
@MrT

Mormecka stawiasz na równi z młodym Pianetą a co dopiero z Povetkinem? ;/ Gratuluję podejścia.
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 26-08-2013 10:24:02 
Jakim tekstem? To ze pisze żartobliwie ? Przecież to nie o Tobie. Pulev to nic specjalnego, przekonasz sie sam o tym niedługo, mark my words. Adamek by go pobił. Nie sadze aby Adamek był w stanie go znokautowac, ale Pulev rownież nie ma szans na wygrana przez nokaut.
 Autor komentarza: Sajnal11
Data: 26-08-2013 11:08:11 
Pulev to bokser solidny,ale tylko solidny,przy jego stylu walki,z tak szeroko rozstawionymi rekami,prawy prosty Wladka bedzie wchodzil jak w maslo i zostanie znokautowany w 5,6 rundzie,a nie oszukujmy sie,przez ten czas ktory zostal do walki z Kliczka wiele sie Kubrat nie nauczy,tego mozna byc pewnym...
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 26-08-2013 11:20:07 
Styl robi walke
Pulev i Adamek to bokserzy.Adamek preferuje walke z kontry,Pulev lepiej sie czuje kiedy atakuje
Najgrozniejsza bron Bulgara,to lewy prosty i prawy prosty
Adamka najlatwiej trafic prawym prostym
Adamek nie potrafi skutecznie skracac dystansu jesli walczy z zawodnikiem,ktory wie jak uzywac jaba.Mozna to bylo zaopserwowac we wszystkich rundach walki z Vitalijem,a takze z w 2 rundach z Walkerem,czy nawet w trzeciej rundzie walki z Golota,kiedy ten przez chwile przestal pajacowac i Goral mial trudniej dobrac sie do niego
Najwieksza bron Adamka to serie ciosow.Zeby jednak je zadac wiekszemu zawodnikowi,Adamek musi skrocic dystans.Pulev bardzo dobrze czuje dystans,jak juz wspominalem ma swietny jab,ktory skutecznie uniemozliwil by Adamkowi skracanie dystansu i lokowanie srii.Do tego Bulgar dobrze sie odchyla,co majac przewage wzrostu i zasiegu stanowiloby skuteczna metode na unikanie wiekszosci uderzen Gorala.Do tego potrafi bardzo dobrze skontrowac z prawej
Pulev to kawal chlopa,ktory umie wykorzystywac swoje warunki fizyczne w klinczach i przepychankach.W walce z Adamkiem to byylaby jego kolejna przewaga
Po mojemu,to Pulev nie lezalby stylowo Adamkowi.Co w polaczeniuz innymi czynnikami finansowo,ambicjonalno,marzycielsko,promotorsko zadecydaowalo,o tym iz Tom quick Hands nie wyszedl do walki dajaca mu mandatory IBF.Tyle w temacie
 Autor komentarza: kredzion
Data: 26-08-2013 13:26:45 
hehe Witek nie poslał Adamka na deski, a miałby to zrobić Pulew? Chłopie gdzie ty żyjesz? :-) Zarówno Kubrat jak i Tomek mają mocną szczękę i nie mają żadnej petardy w łapach, więc uwierz mi na słowo, że walka potrfałaby cały dystans.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.