SANTA CRUZ ZDEMOLOWAŁ TERRAZASA!

Leo Santa Cruz (25-0-1, 15 KO) w wielkim stylu rozprawił się z Victorem Terrazasem (37-3-1, 21 KO) podczas transmitowanej przez telewizję Showtime gali w Carson. 25-letni "Teremoto" potrzebował zaledwie trzech rund na rozbicie doświadczonego "Vikingo" i jest od dziś nowym mistrzem świata federacji WBC w wadze super koguciej. To drugi tytuł w jego karierze. Wcześniej Leo dzierżył pas IBF dywizji koguciej.

Pretendent świetnie wszedł w walkę i już w pierwszej rundzie kilka razy mocno trafił na korpus i doprowadził do celu świetny prawy na szczękę mistrza. Terrazas dobrze rozpoczął drugą odsłonę od kilku celnych podbródkowych i uderzeń na tułów, ale dłuższe pozostanie w półdystansie okazało się jego błędem. Aktywniejszy Santa Cruz zarzucał go ciosami z obydwu rąk i już po kilkudziesięciu sekundach odrobił stratę z początku starcia. "Teremoto" obijał mistrza aż do samego gongu, a Terrazas schodził do narożnika z zamkniętym prawym okiem i opuchlizną pod nim.

Bombardowanie trwało w trzeciej rundzie. W końcu Santa Cruz przymierzył znakomitym lewym sierpowym i "Vikingo" wylądował na deskach po raz czwarty w karierze i pierwszy tej nocy. Terrazas zdołał powstać, ale Santa Cruz nie zamierzał go już wypuszczać i po chwili Victor musiał przykleknąć. I tym razem powstał, ale najwyraźniej powiedział sędziemu Lou Moretowi, że nie może dalej walczyć, bo walka została w tym momencie przerwana. Do tego czasu Leo zdążył już zadać 267 ciosów, z czego zdecydowaną większość stanowiły ciosy mocne.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 25-08-2013 05:45:12 
ale sliczna ta zona santa cruza :)
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 25-08-2013 05:57:58 
WOOOOOOW!!!!

ale gonzalez zmasakrowal maresa!!!!!!!!
 Autor komentarza: Slayer85
Data: 25-08-2013 06:02:26 
W pięknym stylu odprawił Maresa!!! Chyba bańka pękła.
 Autor komentarza: Slayer85
Data: 25-08-2013 06:05:58 
Ale trzeba przyznać Maresowi, że umie przyjąć porażkę.
 Autor komentarza: William
Data: 25-08-2013 06:07:16 
- Mares nie osiągnął jeszcze szczytu swoich możliwości. Myślę, że on może pewnego dnia zostać najlepszym pięściarzem bez podziału na kategorie wagowe - komplementuje swego podopiecznego Oscar De La Hoya.

to chyba jeszcze nie tym razem,i raczej nigdy,szczerze przyznam ze Mares wygra ale po meczarniach,tym czasem duza niespodzianka by nie powiedziec sensacja
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjaa
Data: 25-08-2013 06:21:15 
niech bedzie pochwalony zeby tak sie bic po buzi w niedziele dzien swiety
 Autor komentarza: MLJ
Data: 25-08-2013 10:08:45 
Terrazas to byl średni mistrz. Wygrał z past prime Montielem, ale pas WBC dostał po lekkim wałku na Mijaresie. Pisałem jakiś czas temu że Leo Santa Cruz jest świetny, jeszcze jak chodził w koguciej, skąd oczywiście poszedł w góre jako mistrz IBF. Wynik mnie nie dziwi, choc czas walki juz tak, myślałem że potrwa z 6-8 rund. Na pewno to w tej chwili najciekawszy zawodnik w super koguciej.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.