'BRONER WALCZY TYLKO ZE SZTYWNIAKAMI'

Floyd Mayweather Senior twierdzi, że bardzo wielu zawodników próbowało kopiować styl walki jego syna, ale żaden nie wyszedł na tym zbyt dobrze. Teraz Floyda Mayweathera Juniora (44-0, 26 KO) naśladuje jego bliski przyjaciel Adrien Broner (27-0, 22 KO), ale słynny szkoleniowiec przewiduje, że na najwyższym poziomie sprawi mu to problemy - tak jak było w przypadku Andre Berto (28-3, 22 KO).

- Następnym, któremu się to przydarzy, gdy tylko wyjdzie do ringu z odpowiednim bokserem, będzie właśnie Broner. Do tej pory idzie mu dobrze. Wychodzi mu to najlepiej, ale walczył tylko ze sztywniakami. Nie miał jeszcze przed sobą żadnego prawdziwego pięściarza - powiedział Senior.

- Kiedy będzie miał mocnego rywala, zapomni o zejściach. One przestaną istnieć, możecie mi wierzyć. Zabraknie wszystkich elementów [zapożyczonych od stylu Mayweathera - red.] - kończy Floyd. Pojawia się jedno pytanie: czy Senior nie wie o bliskiej przyjaźni swojego syna z Bronerem, czy już teraz zaczyna promocję "walki, do której nigdy nie dojdzie"?

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 23-08-2013 11:34:28 
Pewnie ze Bronera ktoś mocny szybko sprowadzi na ziemie.
 Autor komentarza: weentM
Data: 23-08-2013 12:13:14 
przydałoby sie to bardzo i to już w najblizszej jego walce
 Autor komentarza: Razparuk
Data: 24-08-2013 09:13:30 
Maidana może wystarczyć....
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.