JUDAH W GOLDEN BOY PROMOTIONS

Zab Judah (42-8, 29 KO) związał się kontraktem promotorskim z wiodącą na amerykańskim rynku grupą - Golden Boy Promotions. Wkrótce zostanie ogłoszona data najbliższego występu Zaba. Należy się spodziewać, że "Super" zaboksuje w eliminatorze do walki o tytuł mistrzowski, a być może od razu skrzyżuje rękawice z Lamontem Petersonem (31-2-1, 16 KO  - championem federacji IBF w limicie 140 funtów.

35-letni Judah to jeden z najlepszych pięściarzy ostatnich kilkunastu lat i wielokrotny mistrz świata (IBF i WBO w wadze junior półśredniej oraz WBA, WBC i IBF w wadze półśredniej), ale mimo wszystko zdaniem wielu nieco zmarnował swój niezwykły talent. Mierzył się ze wspaniałymi zawodnikami i często zawodził w największych walkach, ale odnosił też piękne zwycięstwa - między innymi nad Corym Spinksem, którego znokautował w pojedynku unifikacyjnym na szczycie dywizji półśredniej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 20-08-2013 22:37:35 
Zab Judah podpisal bardziej porozumienie pomiędzy swoją grupą promotorską 'Super Judah Promotions' i Golden Boy Promotions!

'Super Zab' sam dla siebie jest promotorem i ma wlasną grupę promocyjną, a z GBM podpisal kontrakt na wspólpromocję i organizacje wlasnych walk.

Chcialbym, żeby Zaba zestawili z Pettersonem, ale ten drugi ponoć nie kwapi się do walki. Myślę, że Judah bylby w stanie wyrwać pas Lamontowi!
 Autor komentarza: bak
Data: 21-08-2013 00:05:03 
Przecież Judaha promowała Adamkowa.
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 21-08-2013 00:56:31 
bak
Kiedy to bylo? Wtedy kiedy jeszcze Zab walczyl z Matthysse :D No i w sumie jeszcze z Parisem walczyl na gali grupy 'Main event'. Zgoda. Ale od dluzszego czasu Zab ma wlasną grupę promocyjną 'Super Judah Promotions' i pod szyldem tej grupy walczyl z Dannym Gacia.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.