BROOK Z SENCZENKO POD KONIEC PAŹDZIERNIKA

Potwierdziły się spekulacje sprzed dwóch dni i dziś oficjalnie potwierdzono Wiaczesława Senczenkę (33-1, 22 KO) jako najbliższego rywala Kella Brooka (30-0, 20 KO). Do ich potyczki dojdzie 26 października w Sheffield.

Ukrainiec po brutalnym nokaucie na Ricky Hattonie jest doskonale znany brytyjskim kibicom i walka z nadzieją angielskiej wagi półśredniej dobrze się tam sprzeda.

- To na pewno będzie ciężka przeprawa, co motywuje mnie i cieszy jeszcze bardziej. Każdy kto potrafił zastopować Hattona musi być szalenie groźnym rywalem, więc nie ma nawet mowy o jakimś lekceważeniu Senczenki. Trenuję bardzo ciężko, bo chciałbym pokazać się fanom w Sheffield z jak najlepszej strony na tle byłego mistrza świata - powiedział Brook.

- W mojej ocenie na tym etapie kariery to wręcz idealna walka dla Kella, który stanie przed najpoważniejszym testem w swojej karierze - dodał promotor Anglika, Eddie Hearn.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Niko1
Data: 26-07-2013 20:46:48 
Zdecydowany faworyt to Brook.
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 26-07-2013 22:37:42 
Miało być głośne nazwisko, a jest stare i przebrzmiałe. No ale na Wyspach walkę świetnie wypromują jako pojedynek z byłym mistrzem świata oraz tym, który zakończył karierę wielkiego 'Hitmana'!

Hearn dość niepoważny jak dla mnie! Jeżeli wg niego na tym etapie kariery jest to idealna walka dla Kella, to najzwyczajniej można stwierdzić, że Brook na Devona nie był gotów nigdy!!!
 Autor komentarza: Karule
Data: 26-07-2013 23:49:09 
Lukaszz

Senczenko to niegłośne, stare i przebrzmiałe nazwisko? Chyba przesadzasz...
 Autor komentarza: xRocky
Data: 27-07-2013 00:23:57 
https://www.youtube.com/watch?v=yINeFX-SC4s

PANOWIE O CO TU CHODZI?

kto na końcu dopadł tamtego? Floyd Jr ?
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 27-07-2013 00:45:30 
Karule
Senczenko stracil pas na swoim terenie z Paulim Malignaggim, który nie slynie z mocnego uderzenia i który nie mial prawa zrobić tego co zrobil! Tymczasem 'Magik' kompletnie porozbijal 'miszcza', a walka zostala zastopowana!

Dla mnie Senczenko poza ladnym rekordem to nic więcej, a Brook który mial już zaklepaną walkę z Alexandrem (przekladana kilkakrotnie) powinien walczyć z bardziej wymagającymi, bo dziwnie to brzmi z ust jego promotora, że to odpowiedni rywal na tym etapie kariery. Brzmi to co najmniej tak, jakby Devon mial być mniejszym wyzwaniem jak 36-letni Ukrainiec, mający najlepsze czasy już dawno za sobą! A może po prostu Hearn i Brook wogóle nie mieli zamiaru wychodzić do Alexandra mimo, że kontrakty byly już podpisane?!
 Autor komentarza: pankracy
Data: 27-07-2013 11:00:19 
Lukaszz

W tym co mówisz jest sens.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.