ANGEL: MATTHYSSE ZOSTANIE ZNOKAUTOWANY

Angel Garcia słynie z tego, że przed walkami syna wdaje się w pyskówki z rywalami i określa scenariusz pojedynku. Do tej pory Danny Garcia (26-0, 16 KO) zwykle spełniał zapowiedzi ojca, choć w ostatnim występie nie udało mu się znokautować "Super" Zaba Judah i w końcowych rundach sam był w tarapatach, a zwycięstwo powoli zaczynało mu się wymykać.

Mimo wszystko "Swift" nadal jest zunifikowanym championem WBC i WBA Super kategorii junior półśredniej, a 14 września na gali Mayweather-Canelo spotka się z największym w karierze wyzwaniem - skrzyżuje rękawice z niebezpiecznym Argentyńczykiem Lucasem Matthysse (34-2, 32 KO).

- Ten koleś to tylko kolejny rywal, nic więcej. 14 września nadal będzie zwykłym przeciwnikiem... Po ich walce Danny będzie miał bilans 27-0 i wciąż będzie niepokonanym mistrzem świata, bo Lucas Matthysse zostanie znokautowany - przewiduje Angel Garcia.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: AdamekFightPL
Data: 22-07-2013 11:12:16 
Brzmi to tak jak by Angelo sam sobie to wmawiał. Jeżeli ktoś tu zostanie znokautowany to z pewnością nie będzie to Matthysse...
 Autor komentarza: Krzych
Data: 22-07-2013 11:20:41 
Angel nie jest do końca zdrowy, przy każdej walce wygaduje jakieś bzdury.
 Autor komentarza: glaude
Data: 22-07-2013 11:23:01 
Jeśli Danny pójdzie z Lucasem na wymianę, to polegnie w początkowych rundach przez KO.
Jeśli będzie boksował, ma szansę walczyć o wiele dłużej, chociaż nie wydaje mi się by wytrwał do ostatniego gongu.
Jeśli wygra (w jakikolwiek sposób) będę zaskoczony.
 Autor komentarza: rakowski
Data: 22-07-2013 12:07:17 
Matthysse to jest lepsza wersja Moralesa z pierwszej walki z Garcią.Erik w tym wieku pokazał wielkie umiejętności i porozbijał Dannego,ale przegrał zasłużenie i tutaj wydaje mi się,że Garcia będzie porozbijany,jednak szanse zawsze będzie miał,bo timming ma niesamowity.Jeśli ta walka odbyłaby się wcześniej,to faworytem byłby Garcia.Lucas był do wypunktowania,ale kilka lat temu teraz jest to trudno zrobić,jednak jeśli jesteś twardy to możesz przetrwać do drugiej połowy walki.Wydaje mi się,że wygra Lucas przed czasem w 8-12 lub na punkty.

Mayweather vs Alvarez po wojnie na deser.:p

Obaj poczynili postęp wielki od kilkudziesięciu miesięcy,walka będzie przednia i będą iskry.Moim zdaniem Danny jest zbyt statycznym zawodnikiem,aby mógł wygrać z Matthysse.Najgroźniejszą bronią Dannego mogą być kontry,zobaczymy.
 Autor komentarza: Piotrowski
Data: 22-07-2013 12:54:18 
ale sie dajecie nabierac na jego gadki:) O to mu wlasnie chodzi - zdejmuje niemal cala presje z Dannego, on musi tylko walczyc, a przeciwnicy sa rozemocjonowani przez ojca:)
 Autor komentarza: qler
Data: 22-07-2013 13:03:09 
Lubie obydwu, jeden przegra a tego juz nie lubie :o
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 23-07-2013 00:47:44 
qler

dokladnie
 Autor komentarza: Miezwinsky
Data: 23-07-2013 02:13:18 
Zgadzam się z Panami powyżej, obydwaj to świetni bokserzy, ale może dałem się nabrać pompowaniu balonika Matthyse, ale jeśli Garcia pójdzie z nim na wymianę to średnio to widzę. Jak się nie zagotuje może być fajna walka
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.