RODRIGUEZ CHCE WALKI Z WARDEM

Edwin Rodriguez (24-0, 16 KO) zbiera łupy po zwycięstwie w turnieju "Million Dollar Super 4" w Monte Carlo. Obchodzący niedawno 28. urodziny pięściarz z Dominikany najpierw pod koniec marca wypunktował Ezequiela Osvaldo Madernę, by w miniony weekend już w pierwszej rundzie dość niespodziewanie odprawić Denisa Graczewa. Dzięki temu na jego konto wpłynęło 600 tysięcy dolarów, a o nim zrobiło się głośno w kontekście przyszłych walk z wielkimi rywalami.

Noszący przydomek "La Bomba" zawodnik już wyznaczył sobie nowy cel - starcie z absolutnym lioderem kategorii super średniej, Andre Wardem (26-0, 14 KO).

- Jestem absolutnie gotowy na taki pojedynek. W przeciągu najbliższych tygodni muszę spotkać się ze swoim promotorem i dokładnie przeanalizować pojawiające się propozycję. Ward jest prawdziwym mistrzem i dlatego właśnie z nim chciałbym się teraz zmierzyć - nie ukrywa Rodriguez. Ale jak widać innego zdania jest promujący go, niezwykle doświadczony Lou DiBella.

- Ward jest naprawdę świetny i gdybym rzucił teraz na niego tak utalentowanego chłopaka, lecz wciąż się jeszcze uczącego, byłbym po prostu głupcem - skomentował taki pomysł DiBella. Co na to jego podopieczny?

- W tej dywizji jest wiele sławnych i poważnych nazwisk. Z każdym z nich chciałbym stanąć twarzą w twarz w ringu. Mam nadzieję, że jeszcze w tym roku dostanę szansę zaboksowania o tytuł mistrza świata. Mogę również przejść w górę do wagi półciężkiej. Teraz przede mną wiele ciekawych możliwości - zakończył Edwin.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Adihash
Data: 18-07-2013 18:37:14 
Hehehe, woda sodowa uderzyła do głowy bo zwycięstwie nad jakimś średniakiem, jak nie bumem. Długo długo i potem wcale.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 18-07-2013 19:07:00 
No tak. Akurat Ward nie ma z kim walczyć.
 Autor komentarza: Paulpolska
Data: 18-07-2013 19:23:36 
Autor komentarza: Adihash Data: 18-07-2013 18:37:14

Że niby Grachev to bum ? Weź się utop lepiej i zacznij ziarenka piasku zbierać dla zabicia czasu. To Gołota też był bumam bo go Lewis i Brewster sprał w 1 rundzie ? Co za patologiczne myślenie
 Autor komentarza: Pyskaty
Data: 18-07-2013 20:11:26 
Adihash

Nie pal tyle.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.