CUNNINGHAM: DEVON ZNISZCZYŁBY KHANA

Kevin Cunningham, trener i manager mistrza świata federacji IBF w wadze półśredniej - Devona Alexandra (25-1, 14 KO), jest przekonany, że jego podopieczny zniszczyłby Amira Khana (28-3, 19 KO), gdyby doszło do walki między nimi. Ich pojedynek może się odbyć 7 grudnia.

- Na tę chwilę nie ma żadnych konkretów, ale jest możliwość stoczenia takiej walki. Chętnie damy szansę Amirowi Khanowi. Wierzę, że istnieje duża szansa na doprowadzenie do tej potyczki. Jeżeli dojdzie ona do skutku, Devon zniszczy Khana i wypadnie rewelacyjnie - zapewnia Cunningham.

- Mówię to, bo mamy tu do czynienia z zawodnikiem, który dopiero szuka swojej ringowej tożsamości. Jest totalnie skołowany. Wszyscy mówią, jaki szybki jest Khan. Khan może sobie być szybki, może zadawać szybkie ciosy, ale on zadaje mnóstwo nic nie znaczących ciosów. Kiedy wyjdzie do ringu z kimś takim jak Devon, który jest szybki na nogach i ma szybkie ręce, to będzie miał problemy i strasznie oberwie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Lombard
Data: 17-07-2013 13:59:46 
" Kiedy wyjdzie do ringu z kimś takim jak Devon, który jest szybki na nogach i ma szybkie ręce, to będzie miał problemy i strasznie oberwie."

A kim jest Devon ? Nudziarz , któremu dano w prezencie wygrana z Matthysse. Kiedy walczy Khan zawsze są emocje i na pewno jest lepszym pięściarzem niż Devon.
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 17-07-2013 14:47:48 
devon rozniesie khana
 Autor komentarza: Krzych
Data: 17-07-2013 18:11:44 
Obydwaj sa beznadziejni ale Devon trafialby Khana jak tylko by chcial. Dla wiatraka bez obrony walka z technikiem zawsze sie konczy tragicznie
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.