CHAVES ZAPOWIADA NOKAUT NA THURMANIE

W ostatni weekend lipca dojdzie do pojedynku dwóch niepokonanych puncherów, którzy ocierają się o czołówkę wagi półśredniej. Mistrz świata WBA w wersji Interim, Argentyńczyk Diego Chaves (22-0, 18 KO), będzie bronił swojego pasa w walce z Keithem Thurmanem (20-0, 18 KO). Nikt nie oczekuje przy tym starciu werdyktu sędziów.

- Walka skończy się w dziesiątej rundzie, Thurman będzie leżał - zapowiada 27-letni Chaves. - Wiemy, że to trudna walka, ale nie ma rzeczy niemożliwych. Widzieliśmy ostatnich pięć jego występów. Thurman ma siłę, ale na jakieś 3-4 rundy. Kluczem do zwycięstwa będzie boksowanie, trafianie go i unikanie mocnych ciosów w pierwszych czterech rundach. Potem weźmiemy się do pracy, bo jego siła i szybkość spadają, jeżeli walka trwa dłużej.

- Muszę wygrać te 3-4 rundy, a potem wziąć się do pracy i od piątej odsłony zacząć wywierać pressing. Thurman nie jest przyzwyczajony do walki na wstecznym i przyjmowania ciosów. Będę pierwszym jego rywalem, który walczy w ten sposób. Kiedy puszczę ręce w ruch, zranię go. Głęboko wierzę w to, że znokautuję go w dziesiątej rundzie - kończy "La Joya".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ned
Data: 17-07-2013 09:57:41 
Wydaje mi się jednak, że Thurman wygra to bez większych problemów.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 17-07-2013 12:03:38 
Przyznam się szczerze że Chavesa jeszcze nie widziałem, bo Thurmarna to już 3 walki. Keith mi zaimponował nie tylko siłą, ale też tym że potrafi boksować. Kondycje ma niezłą i lepszych rywali w rozkładzie, ale Diego to może byc taki cichy zabójca jak Matthysse..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.