KRZYSZTOF ZIMNOCH ZASTĄPI GŁOWACKIEGO NA GALI W MIĘDZYZDROJACH

Kilka chwil temu bardzo ciekawą informację podał portal Polsatsport.pl. 18 sierpnia w Międzyzdrojach odbędzie się organizowana corocznie gala boksu zawodowego grupy Babilon Promotion. Początkowo w walce wieczoru miał się tam zaprezentować występujący w kategorii junior ciężkiej Krzysztof Głowacki (19-0, 12 KO), jednak z powodu kontuzji wycofał się z pojedynku. Zamiast niego kibice między linami zobaczą "ciężkiego" Krzysztofa Zimnocha (15-0-1, 11 KO).

- Przed podjęciem decyzji musiałem przespać się z tą informacją jedną noc, ale właściwie od razu wiedziałem, że wezmę tę walkę - komentuje 29-letni Zimnoch, który nie zna jeszcze nazwiska przeciwnika i nie wie, na jakim dystansie zaboksuje. Do gali w Międzyzdrojach został jeszcze ponad miesiąc, więc pięściarz nie obawia się o swoją formę, zresztą jak sam zaznacza, jest w ciągłym treningu.

- Od trzech tygodni już się ruszam, a kilka dni temu zacząłem robić dwa treningi dziennie, więc tak jak bym przeczuwał, że może się coś takiego przytrafić. Miałem po prostu szczęście, bo Tomek Babiloński rzeczywiście wczoraj zadzwonił do mnie z tą informacją - twierdzi pięściarz. - Cieszę się z kolejnego doświadczenia. Walka na powietrzu to coś nowego, ale nie obawiam się tego. Po prostu zwiększę intensywność treningów na świeżym powietrzu - podsumowuje Zimnoch.

Polsatsport.pl >>>

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: basu
Data: 11-07-2013 17:27:47 
fajnie,rok temu i dwa lata temu byłem na tych galach,akurat spędzam tam wakacje
 Autor komentarza: Faraon
Data: 11-07-2013 17:30:03 
No i pare groszy mu wpadnie!
 Autor komentarza: fadfaa
Data: 11-07-2013 17:42:41 
Jak Krzysiek jest w treningu to bedzie dobrze przygotowany. Zastoj do McCalla do gali w Wieliczce bylby za duzy. A tak bedzie idealnie. Zalatwic mu jakiegos journeymana, ktory przeboksuje z nim pelen dystans i bedzie ok.
 Autor komentarza: AdamekFightPL
Data: 11-07-2013 17:43:28 
Podobno Malujda ma być rywalem Zimnocha.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.