EPIX ROBI KRÓTKĄ PRZERWĘ OD BOKSU

Co amerykańskie to najlepsze - tak niestety wciąż rozumują włodarze największych stacji za oceanem. I nagle do gry wkroczyła Epix Sports, pokazując na początek pojedynek Witalija Kliczki z Odlanierem Solisem. Od tego czasu transmitowała wszystkie najważniejsze walki, przeważnie z Europy, jakie nie kupiły HBO czy Showtime. A te dwa kolosy nie były na przykład zainteresowane potyczką Carla Frocha z Lucianem Bute czy Aleksandra Powietkina z Marco Huckiem (na zdjęciu), nie wspominając już o występach braci Kliczko. Wszystkie takie "rodzynki" wychwytali włodarze Epix Sports, pokazując je u siebie.

Amerykańscy kibice byli zachwyceni, lecz od połowy maja nie zobaczyli do tej pory żadnej gali. I nie zobaczą przez całe wakacje. Ale szefowa stacji, Nora Ryan, uspokaja - Przez całe lato nie pokażemy boksu na naszej antenie, natomiast potem wciąż będziemy zainteresowani takimi transmisjami - powiedziała.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Matitbg91
Data: 06-07-2013 20:09:45 
Panowie poda ktoś jakiegoś linka do walki Pric'a?

O której mniej więcej może być walka?
 Autor komentarza: noclipek
Data: 06-07-2013 21:01:23 
@Matitbg91


Masz tu linka - http://boxingguru.eu/ i zapisz sobie w zakładkach, żebyś nie musiał pytać następnym razem. Walka będzie na 1 i 2 kanale.
O której? Standardowo w przedziale w jakim zazwyczaj są walki wieczoru w eu.
 Autor komentarza: Owerfull
Data: 06-07-2013 21:07:02 
Dobra fotka.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.