GREEN WYCOFAŁ SIĘ Z WALKI

Czarne chmury zbierają się nad Allanem Greenem (33-4, 22 KO). Najpierw o blisko trzy kilogramy przekroczył i tak umówiony "pod niego" limit 180. funtów, a teraz w ogóle wycofał się z walki z Eleiderem Alvarezem (12-0, 8 KO), do jakiej miało dojść za kilka godzin podczas gali pokazywanej przez stację ESPN.

Do hotelu została wezwana pomocz medyczna, co miało mieć związek z rzekomym zatruciem pokarmowym. Byłego pretendenta do tytułu WBA odwieziono potem do szpitala na obserwację.

Przypomnijmy, iż wcześniej Greena ukarano odjęciem 20% od podstawowej gaży w związku z nadwagą. Tak oto z 15 tysięcy dolarów miał oddać trzy swojemu rywalowi.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: arp
Data: 06-07-2013 03:03:34 
Pewnie zaparcie go złapało, dlatego taka nadwaga
 Autor komentarza: canuck
Data: 06-07-2013 04:16:16 
Jestem bardzo wkurzony, bo chcialem zobaczyc jak Alvarez poradzi sobie z bardzo dobrym bokserem. Co prawda Green mial 4 porazki, ale przegral tylko z takimi bokserami jak Ward, Kessler, Glen Johnson oraz Miranda. Ostatnio wygral z dwoma bardzo solidnymi Kanadyjczykami: Renan St. Juste oraz Sebastien Demers. Ale wyraznie cos jest nie tak z Mister Green.

Alvarez ma papiery na mistrza swiata. Kolumbijczyk, ktory mieszka na stale w Kanadzie. Atletyczny, szybki z silnykm ciosem. Teraz ma znakomite warunki do treningu bedac w grupie GYM w Montreal. Szkoda!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.