WASILEWSKI: OD POCZĄTKU WIEDZIELIŚMY, ŻE KRZYSIEK WYGRA

- Od początku, odkąd tylko zdecydowaliśmy się na tę walkę, wiedzieliśmy, że Krzysiu wygra z Czakijewem - zapewnia w rozmowie z Onetem promotor Krzysztofa Włodarczyka (48-2-1, 34 KO), Andrzej Wasilewski.

Teoretycznie zapisy w umowie mówiły o rewanżu, ale Wasilewski nie jest przekonany, czy rzeczywiście do niego dojdzie.

- W sytuacji kiedy wygraliśmy, to rewanż zależy tylko od nas. Nie jestem jednak przekonany, czy Rosjanie w ogóle skorzystają z tego zapisu w kontrakcie. Przecież Krzysiek kompletnie rozbił Czakijewa - stwierdził promotor jedynego obecnie polskiego mistrza świata.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Artur1969
Data: 22-06-2013 04:04:04 
aaa właśnie!

Masterek gdzie jesteś? Coś powiesz ciekawego? Na razie możesz Włodarowi ręcznik podawać pierdząc swoim głosikiem cieniutkim...
 Autor komentarza: wrzeluk
Data: 22-06-2013 04:04:20 
To co robi grupa urlich knockout promotions to są jakieś jaja jak dla mnie. Walka Wawrzyk vs Povietkin wgl nie powinna była być w PPV tak samo dzisiejsza walka Włodarczyka. Za PPV mogę płacić ale za wielkie walki a takich walk w polsce na razie raczej nie zobaczymy. Jeszcze większą głupotą jest płacenie PPV za walkę która odbywa się za granicą a nie w polsce. Cena 40zł za obejrzenie jak Povietkin obija Wawrzyka a Czakijew przez 5 rund Włodarczyka to też jakaś masakra. Jakby PPV kosztowało 5zł to może i bym kupił, ale nie za takie coś jak dzisiaj i w maju. W USA byle walki nie są w PPV. Pan Wasilewski uważa nas za idiotów i myśli, że będziemy płacić aby oglądać jakąś marną galę która nawet nie przyciąga oprawą wizualną. Za 40zł to ja mogę wiele lepszych rzeczy kupić niż jakaś marna gala w rosji. To samo dotyczy KSW, ale tam przynajmniej te gale trzymają jakiś poziom i dobrze wyglądają. Jak chcą zarabiać to niech już dadzą te głupie reklamy między rundami tak jak to robi K2 w niemczech, ale nie PPV za 40zł....

Włodarczyk wygrał kibicowałem mu, ale prawda jest taka, że Czakijew przeważał przez te 5 rund wystrzelał się a Diablo to wykorzystał. Życzę mu wiele dobrego bo to jedyny w tej chwili polski mistrz świata i będę mu kibicował, ale PPV płacić nie będę.
 Autor komentarza: Artur1969
Data: 22-06-2013 04:07:36 
wrzeluk

co cię boli? nie chcesz, nie płać, proste.
 Autor komentarza: wrzeluk
Data: 22-06-2013 04:13:12 
To mnie boli, że niedługo byle jaka walka będzie w PPV a człowiek będzie się musiał męczyć ze streamami zamiast wygodnie przed TV obejrzeć walkę. Taki rusek za darmo może obejrzeć walkę swojego rodaka a polak musi płacić PPV.
 Autor komentarza: Ozi1231
Data: 22-06-2013 04:33:43 
POLAKMALY3
GDZIE JESTEŚ ZNAWCO? TYPERZE NIEUDOLNY "CZAKIJEW GO ROZGROMI" ?
KRZYSIU JEST NAJLEPSZY I TYLE!!!!!
 Autor komentarza: Ozi1231
Data: 22-06-2013 04:36:52 
KRZYCHU! KRZYCHU! KRZYCHU! KRZYCHU!
NASZ JEDYNY POLSKI MISTRZ ŚWIATA. JUŻ TERAZ W HW JEDYNIE KLICZKOWIE BY MU POSTAWILI WYSOKIE WARUNKI , HAYE SCHODZI W DRUGIEJ RUNDZIE!
 Autor komentarza: MUTOLA16
Data: 22-06-2013 04:37:02 
trzeba przyznać zarobił na pięknego browara , dziekuje diablo :) chioć cie nie lubie bo z masterem sie droczysz ,ale samo to pojechanie 2 raz i bronić mistrza świata na innym terenie przejdzie do chistori ,,,,dzięki:)))
 Autor komentarza: Ozi1231
Data: 22-06-2013 04:38:42 
idioto historii , przez samo h . wracja do podstawówki , tam jest nauka ortografii a nie kaleczysz swój język idioto zasrany
 Autor komentarza: PolakMaly3
Data: 22-06-2013 05:51:00 
juz nie chce mi sie szukac ale powklejam co nie co ze starych postów...lol
braWO dIABLO!!!
 Autor komentarza: Michasiowy
Data: 22-06-2013 06:50:53 
Ozi1231

HAYE SCHODZI W DRUGIEJ RUNDZIE!

Do drugiej rundy Rudy nie zdąży trafić czysto haye. Poza tym nie miał by przewagi.
 Autor komentarza: endriu
Data: 22-06-2013 06:52:24 
Ozi
Tym wypominaniem błędów sympatji nie uraczysz
 Autor komentarza: Ozi1231
Data: 22-06-2013 07:18:19 
endiu
Dla takich matołów , co kaleczą swój język nie mam litości.
Zasad ortografii , i wyjatków uczy się w 4-5 klasie podstawówki. Z tego co wiem to raczej nie ma tutaj takich użytkowników , większośc to ludzie 20+ , także poprawiam idiotów ;p
 Autor komentarza: Cyprian
Data: 22-06-2013 07:18:56 
wrzeluk, tylko że nic nie ma za darmo. Za ppv płacą zresztą fani boksu, konkretnie ludzie którzy chcą obejrzeć ten pojedynek, a za telewizję wszyscy ludzie np z podatków. A koszty na otwartym kanale są x razy większe, żeby się opłacało to zrobić to musisz mieć milionową oglądalność a z Włodarczykiem to może być ciężko. Tak czy siak jeśli wiesz że nie zapłacisz, zawsze są ludzie którzy zapłacą i zawsze są linki darmowe więc możesz obejrzeć walkę przez link, nikt na tym nie straci.

Cena PPV jest tak dobrana żeby zyski były optymalne, gdybyś zmniejszył cenę 8 razy do tych 5ciu złotych to oglądalność by wiele nie wzrosła, bo za walkę płacą i tak tylko zainteresowani. Skoro uważasz że się nie opłaca to znaczy nie jesteś zainteresowany produktem na tyle żeby za niego zapłacić. No i tyle, kiedyś tak samo sztukę utzrymywali mecenasi, czyli ludzie którzy mieli za dużo pieniędzy i widzieli w tym potencjał. Jeśli jakiś malarz namalował badziew którego nikt nie chciał kupić lub został za drogo wyceniony no to mecenas nie wspiera i nie kupuje tego. Tak samo jak dzisiaj tymi mecenasami w sporcie są sponsorzy i kibice i to jest normalne, widocznie nie zależy ci tak na tej walce skoro nie kupujesz.
 Autor komentarza: Rogs
Data: 22-06-2013 07:19:01 
Czakijew się wystrzelał, patrząc na to zastanawiam się czy nie posiada gorszej kondycji od tych dwóch którzy walczyli przed główną walką wieczoru. Taktyka na 5 ,6 rd. 0 pomysłu na dalszą walkę, do tego niedoświadczony trener w narożniku i efekt było widać jaki jest . Czakijew bez kondycji, znam takich bokserów , gdzie przy ciut mniejszym tempie są wstanie wytrzymać całe 12 rd. Zabrakło Rosjaninowi ewidentnie ringowej inteligencji i doświadczenia ( może w przyszłości będzie lepiej). I do tego to kolejny mistrz Olimpijski amatorów ,który nie radzi Sobie na zawodowym ringu.

Diablo, brawo za wygraną i zachowanie pasa WBC. I jako drugi bokser Po Vitku najdłużej panujący, szacunek musi być. W walce skrzętnie wykorzystał postawę Czakijewa, podwójna garna mocno defensywny i schowany. Naprawdę jego bloki i to ile tych ciosów nie przyjmuje robią wrażenie.
I to chyba standard ,że Krzysztof początek przesypia i przegrywa na pkt. taki chyba jego styl. Posiada duży atut w postaci swojego mocnego ciosu, którym potrafi w każdej chwil zakończyć walkę, gdyby był waciany, różnie to mogło by być , męczarnie do 12 rd + decyzja sędziów a wtedy dużo może się dziać. Taki styl Krzyśka ,może to wyglądać słabo że jest wolny , tylko ta obrona, ale skoro skuteczna i kolejna walka wygrana efektowanie to chyba nie ma się czego czepiać
 Autor komentarza: Cyprian
Data: 22-06-2013 07:21:49 
wrzeluk, nie płacisz za ppv to masz stream i to jest twój problem, przecież kasa z PPV idzie na koszty gali, wynagrodzenie włodarczyka i organizatorów. Im więcej oni zarobią tym lepiej dla póxniejszych walk, bo będę mieć np więcej pieniędzy na kolejne walki... tak ciężko to zrozumieć?
 Autor komentarza: Rogs
Data: 22-06-2013 07:23:11 
Cyprian

Widzę ,że orientujesz się w temacie przychodzy z PPV i przychody z gal na otwartym kanale.

Tak więc jaki jest gdy oglądalność wynosi około 6 mln ludzi ?

Bo z PPV mniej więcej wiemy, chociaż Polsat skrzętnie próbuje ukrywać swoje dane, to da się zdobyć informacje i częstwo wacha sie to w graniach 60-80 tys. do daje około 3 mln z tego przychodzu. Tak więc 6 mln publiczność nie jest wstanei tyle samo zarobic?
 Autor komentarza: szymonekpop
Data: 22-06-2013 07:40:24 
Ciesze sie ze włodarczyk wygrał szczerze takze nie wierzyłem w jego wygrana,, strasznie ospały jest na poczatku,, ale swietnie przetrwał poczatek walki dobrze rozłozył siły i z taktyka trafili w samo sedno,, poczekali i sie doczekali Czakijew nadzwyczajnie sie wystrzelał narzucił sobie zaszybkie tempo a im dłuzej pojedynek trwał tym dalej był od brzegu ,,, wkoncu sie wystrzelał a taki mistrz to wykorzystał i bardzo dobrze takich szans sie nie marnuje w boksie,, na plus dla Diablo za twardosc upór i realizacje taktyki ,, na minus do 5 rundy była deklasacja co daje do myslenia
 Autor komentarza: bigdaddy
Data: 22-06-2013 08:04:26 
Pisałem wielokrotnie, że Włodarczyk to wygra i nie myliłem się. Dobra walka, pierwsze rundy na spokojnie, Czakijew się wystrzelał a później Diablo odwalił kawał dobrej roboty. Ciekaw jestem kto następny, może Huck?
 Autor komentarza: Kasandr
Data: 22-06-2013 08:21:26 
Nie wiem czy nie było, tak że początkowa przewaga Czakijewa wynikała z planu taktycznego.
Wielu fachowców,userów i ludzi ze świata boksu przewidywało taki przebieg walki.
Ja nie dawałem Krzyśkowi większych szans i tym bardziej jego zwycięstwo mnie cieszy.Wygrać w jaskini lwa i to w takim stylu.Bezcenne.
 Autor komentarza: RealDolar
Data: 22-06-2013 08:39:24 
Powiem szczerze jestem mega zadowolony z krzyska pomimo tego że nie jestem jego wielkim fanem

Znakomite wyczucie, odporność na ciosy i siła w tych z pozoru chudych rączkach, ale najwazniejsza jest petarda w łapie - znakomity lewy sierp

Panowie nie oszukujmy sie ale taki czakijew gdyby walczył z kołodziejem to w 1 rundzie było by K.o podobnie szpilka gdyby zszedł do swojej naturalnej junior ciezkiej wagi dostałby baty od ruska...
 Autor komentarza: RealDolar
Data: 22-06-2013 08:49:08 
wydaje mi się że krzysiek powinien starac sie o walkę z Huckiem - ma duza szanse na wygrana...


a Masternak hmmm no cóż na razie to on może nosić Krzysiowi wodę...
 Autor komentarza: basu
Data: 22-06-2013 08:49:29 
rewanż nie ma sensu,skonczy sie tak samo
 Autor komentarza: SZKIELKO
Data: 22-06-2013 09:05:47 
Jeszce raz gratulacje za wspaniale wykonaną robotę dla Krzysia i Fiodora boks na światowym poziomie Krzychu już taki jest pierwsze rundy bada delikwenta żeby w drugiej fazie walki postawić diagnozę podobnie walczył Darek Michalczewski i pięknie mu to wychodziło. Pozdrowienia z Galway
 Autor komentarza: Clevland
Data: 22-06-2013 09:32:10 
Wielki Mistrz ? No bez jaj...

W biciu:
emerytów (Green, Fragomenni)
i młodzików (Czakijew)

Koszykarz (Pała_cios) i marynarz (USS) pokazali jego potencjał.

Denis Lebedev,
Guillermo Jonesem,
Marco Huck,
zamiataliby Włodarczykiem ring.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 22-06-2013 09:36:00 
Gratulacje dla Diablo za wygraną, ale początku nie dało się oglądać.

Toż to journeyman Rusiewicz lepiej walczył z Czakijewem...

Strategia- robić za worek aż...?
Dobrze że Chakijew spuchł. Inaczej byłaby lipa.
 Autor komentarza: GaD1
Data: 22-06-2013 09:48:46 
Czakijew przegrał w momencie pojawienia się w jego narożniku Grigorjana. Tragiczny trener, opowiada pierdoły w wywiadach a później w ringu jego bokserzy prezentują się bez żadnego pomyślunku,nie potrafi im pomóc, to samo było z Kuziemskim. Dla Diabła szacunek, co prawda nie podoba mi się ciągłe oddawanie pierwszej połowy walki i czekanie na bombe,bo to ryzykowne,ale jak widać opłacalne. Co do unifikacji to: Hernandeza mógłby też pyknąć jednym ciosem na farcie, Hucka moim zdaniem nie pokona,bo to taka 12 rundowa wersja Czakijewa i w dodatku nie do znokautowania. Co do Jonesa to jego walka ze Specnazem pokazała,że jego trzeba wypykać.
 Autor komentarza: Chromek
Data: 22-06-2013 09:52:48 
Śmiech zarówno dla tych co szydzili z Diablo jak po pierwszych rundach miał ciężkie chwile i zarówno dla tych co teraz krzyczą, że Master to zero. Ludzie, litości. Włodarczyk pokazał klasę w tej walce, nie można mu tego odbierać, a poza tym walka po prostu była świetnia w oglądaniu! Dzięki takim pojedynkom boks jeszcze żyje.. A co do ewentualnej walki Master - Diablo no to wybaczcie, ale nie da się ustalić zwycięzcy przed nią i fakt faktem, Master jeszcze nie miał na tyle poważnych testów i na tyle poważnych wpadek aby wieszczyć o jego pewnym zwycięstwie lub porażce z Diablo.. do tego te śmieszne przymiotniki zarówno po stronie Diablo jak i Włodara (w zależności od "ideologii"), niektórzy z nas drodzy kibice, mają naprawdę nierówno we łbie. No cóż, widocznie taka kolej rzeczy. Gratulacje dla Diablo!!
 Autor komentarza: Kikas
Data: 22-06-2013 10:09:08 
Ozi Ty już chyba na bana dawno temu zapracowałeś, co Ty tu jeszcze robisz?
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 22-06-2013 10:13:56 
Sztab szkoleniowy Czakijewa popełnił okropny błąd nastawiając go na szybki nokaut. Przecież wystarczyło żeby boksował z połową energii a i tak wygrywałby rundę za rundą. Nie rozumiem jak można było zawodnikowi, który nigdy nie przeboksował 12 rund nakazać taką młóckę od początku, z było nie było doświadczonym mistrzem świata.
 Autor komentarza: Ozi1231
Data: 22-06-2013 10:16:17 
Kikas
Ty zasłużyłeś na wygraną w konkursie na najwiekszego kretyna bokser.org.
Redakcja się już z Toba kontaktowała w sprawie odebrania nagrody?
 Autor komentarza: Szef99
Data: 22-06-2013 10:17:01 
Clevland weź sie schowaj z tymi swoimi wynurzeniami, Włodarczyk znokautował właśnie najgorętszego prospekta w tej kategorii wagowej na jego własnym terenie. To samo było z Greenem, Diablo jak jedyny mistrz w Cruiser (oprócz Jonesa może) podróżuje do krajów swoich przeciwników i tam ich pokonuje, a nie jak Huck siedzi na dupie w Niemczech i co drugą walkę wygrywa przez wałek, wieli mistrz. Lebedev też pokazał jaki z niego mistrz, pierwowzór Czakijewa którego Krzysiek pokonał by z jeszcze większą łatwością.

Hernandez całe życie kontuzjowany jest, a Jones walczy raz na 30 lat.

Co do twojej drugiej wypowiedzi to tego się nie da czytać, porównywanie Rusiewicza do Włodarczyka no brawo ekspercie.
Każdy kto ma chociaż najmniejsze pojęcie o boksie, wiedział jak ta walka będzie przebiegać, tylko barany oczekiwały że Włodarczyk ruszy z animuszem od początku.

Zachował się jak profesor, przeczekał huragan, większość ciosów i tak przyjął na swoją doskonałą gardę i zaczął działać.
Diablo jest wielkim mistrzem i lament wiecznie nie zadowolonych chłopczyków nie znających się na tym sporcie tego nie zmieni.
 Autor komentarza: murmur
Data: 22-06-2013 10:33:36 
Szef99
Data: 22-06-2013 10:17:01
Clevland weź sie schowaj z tymi swoimi wynurzeniami..."

Dzięki bo miałem napisać coś w tym stylu a już nie muszę...

Poza tym wątpię żeby rusek czy serb mieli ochotę na walkę z Diablo
 Autor komentarza: milan1899
Data: 22-06-2013 10:51:03 
Autor komentarza: Clevland
Data: 22-06-2013 09:36:00
Gratulacje dla Diablo za wygraną, ale początku nie dało się oglądać.

Toż to journeyman Rusiewicz lepiej walczył z Czakijewem...

Strategia- robić za worek aż...?
Dobrze że Chakijew spuchł. Inaczej byłaby lipa.

nie spuchł , tylko został rozbity
mistrzowska taktyka i mistrzowskie wykonanie
Daiblo pokazał ze jest groźny dla kazdego w tej dywizji
 Autor komentarza: jaro124
Data: 22-06-2013 10:54:58 
@wrzeluk
"To mnie boli, że niedługo byle jaka walka będzie w PPV a człowiek będzie się musiał męczyć ze streamami zamiast wygodnie przed TV obejrzeć walkę. Taki rusek za darmo może obejrzeć walkę swojego rodaka a polak musi płacić PPV."


Niestety, ale już tak jest, że byle jaka walka jest w PPV, bo jak można nazwać konfrontacje Wawrzyk vs Povietkin.
 Autor komentarza: Ozi1231
Data: 22-06-2013 11:01:56 
DIABLO! DAIBLO ! DIABLO!
Dziennikarz-D
popularny "Krzyiu"-K
D: Gratuluje zwycięstwa Krzystofie W; ale czy mółbys nam troche więcej opowiedziec o swojej taktyce?
K: Taktyka była całkiem skomplikowana , przez pierwszą część walki , daje się obijać , robię za worek treningowy. W momencie gdy przeciwnik się wystrzela , zaczynam zadawać ciosy.
D:Czyli można powiedzieć że taktyka Muhamada Ali w walce z Foremanem?
K:Dokładnie , wzoruję się na najlepszych.
D:Ale Muhamad Ali przyjął tą taktykę tylko w tej jednej walce z prawdopodobnie najmocniejszym puncherem w historii boksu.
K:U mnie ona sie sprawdza praktycznie z każdym przeciwnikiem , tzn. wiadomo musi to być przeciwnik doświadczony(przyp.autora-doświadczony u Wojaków znaczy prawie emeryt) , lub prospekt z kondycją na 5 rund.
C.D.N
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 22-06-2013 12:57:28 
Ozi1231
No to teraz będziesz mówił, że kacap to "prostpekt z kondycją na 5 rund"?
Mdli mnie, ludzie, Włodar wygrał z dobrym przeciwnikiem i doprawdy kompletnie bez klasy jest teraz odwracanie kota ogonem.
Przed walką mówiło się, że rusek za mocny, że znokautuje Diablo. Że nie ma szans, że Polak się ośmieszy. A teraz, kiedy nasz wygrał niektórzy próbują deprymować Czagajeva. Żeby tylko ośmieszyć Włodarczyka, żeby wbić szpilę gnojowi bo wygrał. Powalone :/

Ja wątpiłem w Diablo ale przyznaję, że się myliłem. Nie pokazał się dobrze, ale trudno go skreślać po wczorajszym pojedynku. Udowodnił swoją rację.
 Autor komentarza: Cyprian
Data: 22-06-2013 12:59:19 
Autor komentarza: Rogs
Widzę ,że orientujesz się w temacie przychodzy z PPV i przychody z gal na otwartym kanale. Tak więc jaki jest gdy oglądalność wynosi około 6 mln ludzi ?Bo z PPV mniej więcej wiemy, chociaż Polsat skrzętnie próbuje ukrywać swoje dane, to da się zdobyć informacje i częstwo wacha sie to w graniach 60-80 tys. do daje około 3 mln z tego przychodzu. Tak więc 6 mln publiczność nie jest w stanie tyle samo zarobic?

Rogs, nie jestem w żaden sposób związany z telewizją ani z tym biznesem, oglądam boks zawodowy od kilku lat, coś tam trenuję dla siebie, ale trochę się interesuję ekonomią i wychodzę z założenia że każdy powinien robić to co się dla niego opłaca. A szacunek bokserowi nie okazuje się przez gratulacje po walce, co jest oczywiścei miłe i potzrebne, tylko tak jak pracownikowi, zapłacenie mu za wykonaną robotę. Jeżeli pracownik wycenia się na jakąś kwotę no to tak jak w życiu, jeśli Ci nie pasuje cena to negocjujesz(co tu jest niemożliwe) albo szukasz innego pracownika, oglądasz tańsze lub bardziej odpowiadające Ci gale, lub kombinujesz i oglądasz streamy. Ja tu święty nie jestem żeby było jasne, tylko próbuję wytłumaczyć jak ja to widzę.

Na PPV też masz reklamy i widocznie im się PPV bardziej kalkulowało niż kanał otwarty. Jakoś wątpię że znajdziesz tych 6 mln chętnych na walkę Włodarczyka. Zresztą same koszty PPV są są mniejsze, a do tego polsat zarabia jednocześnie na dwóch kanałach - PPV i na kanale otwartym:) także liczenie zysków na pewno nie jest takie proste jak się nam wydaje. Boks to nie piłka nożna, gdzie każdy lokalny patriota emocjonuje się meczem Polska z San Marino, boks to dziedzina niszowa i się tak łatwo nie sprzedaje.

Walka na otwartym kanale wymaga dużo większej reklamy, bo żeby przyciągnąć niedzielniaków trzeba co chwilę puszczać przerywnik że jest walka. A PPV jest dla zainteresowanych, więc nie trzeba takiej reklamy, zainteresowani wiedzą kiedy jest walka. Co do polsatu - widocznie obliczyli jakąś pochodną na podstawie swoich danych oglądalności i po zaokrągleniu wyszło że przy 40 zł będą największe zyski. Jakoś wątpię że Wasyl albo ci z Polsatu nie potrafili liczyć pieniędzy :)

Wiesz to jest tak jak z każdym innym produktem, jeżeli coś jest za darmo to i tak ktoś za to musi zapłacić, po prostu pieniądze przepływają inaczej(tak jak niby mamy służbę zdrowia za darmo a tak naprawdę płacimy więcej niż jakbyśmy się leczyli prywatnie i w zamian czekamy w kolejkach, lekarz przez większość czasu jest urzędnikiem, nie możesz kupić leku w aptece i ogólnie jest lipa na każdym kroku, bo jak nie chcesz umrzeć to idziesz do prywaciarza)

Dodam jeszcze że zwykle na polsacie widzów przyciągają walki Polaków a gala poza walką wieczoru była mizerna. Więc dobrze płatne reklamy byłyby tylko w okolicy walki Krzyśka, pozostałe

No a prawda jest taka że zawsze są streamy, jest weeb.tv gdzie można za 4 zł kupić walke, więc jak kogoś nie stać na 40 zł i nie ma kumpli zeby się złożyć to bierze link i tyle, nikt na tym nie traci, jeszcze nie słyszałem żeby ktoś za oglądanie pirackiego linka był ścigany przez policję :).
 Autor komentarza: milanfunpl
Data: 22-06-2013 13:07:39 
Ja powiem tak - nie podzielam dziwnego huraoptymizmu większości użytkowników tego portalu. Nie dlatego, że nie lubię czy nie szanuję Diablo, ale staram się obiektywnie ocenić sytuację. Wygrał z niesamowicie groźnym człowiekiem z Kaukazu, który jednakże na zawodowstwie nie osiągnął właściwie nic. Nie rozumiem też jak można podniecać się umiejętnościami Krzyśka, jego wspaniałą obroną czy techniką. Rzadko się widuje mistrzów, którzy dają się najzwyczajniej w świecie obijać, chowając się za podwójną gardą, nie wykonując żadnych uników. Jedynymi atutami Diablo są potężna bomba z obu rąk i w sumie niezły timing. On wyprowadzał max 10 ciosów na rundę, z czego 6-7 to przestrzelone, bo cholernie sygnalizowane sierpy
Tyle ode mnie, nie oburzajcie się, bo to tylko subiektywna opinia
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.