HOPKINS JEDNAK Z MURATEM?

Karo Murat (25-1-1, 15 KO) jest obowiązkowym pretendentem z ramienia federacji IBF w wadze półciężkiej, nie otrzymał jednak wizy i jego pojedynek z Bernardem Hopkinsem (53-6-2, 32 KO) nie mógł dojść do skutku. Obóz 48-letniej legendy rozglądał się już za innym przeciwnikiem, ale teraz okazuje się, że Murat dostanie pozwolenie na przylot do Stanów Zjednoczonych.

- Zostałem poinformowany, że Murat otrzymał wizę. Chris Meyer wysłał już maila do IBF, by Murat został przywrócony jako obowiązkowy pretendent. Musimy poczekać. Frank Warren poinformował mnie, że HBO chce walki Cleverly-Kowaliew, podobno Kowaliew już się zgodził. Jeśli to prawda, Kowaliew nie będzie boksował z Bernardem, a szanse na przywrócenie Murata do pozycji obowiązkowego pretendenta rosną - powiedział Richard Schaefer z Golden Boy Promotions.

Wygląda więc na to, że starcie Hopkinsa z Muratem jednak dojdzie do skutku, a Sergiej Kowaliew (21-0-1, 19 KO) dostanie szansę stoczenia pojedynku o pas WBO, który należy do Nathana Cleverly'ego (26-0, 12 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: bak
Data: 21-06-2013 00:10:38 
Jedziesz z nim Bernard! Najpierw pokonaj "Niemca" a potem unifikacja z Kovalevem!
 Autor komentarza: kapitanbomba
Data: 21-06-2013 01:45:59 
Murat to nie niemiec, to naturalizowany Niemiec :)
A swoją drogę katowi czy tam kosmicie się udało bo dla niego murat nie powinien być zagrożenie. Po Muracie z tego co pamiętam ma być Bremer? Albo coś mi się porąbało ale walka z Bremerem była by dla Hopkinsa wiele warta i dość ciekawa dla kibiców. A najlepiej opłacalne walki w Anglii.
 Autor komentarza: Srogi
Data: 21-06-2013 02:35:58 
Pewnie czeka nas 12 rund zapasów w ringu i "inteligentnego boksu" , czyli takiego z minimalną ilością ciosów :P
 Autor komentarza: Jabba
Data: 21-06-2013 02:41:16 
Murat to jest nawet dla starego Hopkinsa do znokautowania w przeciągu 6 rund. Nie zdziwię się jak tak by własnie było. Bo w zwycięstwo Murata jakoś nie jestem w stanie uwierzyć. Jeszcze tylko Cleverly-Kovalev, Pascal-Bute i Stevenson-Shumenov i w tej wadze byłoby naprawde BARDZO ciekawie.
 Autor komentarza: oppserwatorr
Data: 21-06-2013 12:07:18 
Ucieka przed Kołodziejem jak nic, Wie, że walka w Krynicy, przy oszałamiającym dopingu i grzybie w szatni, może przekreślić wieloletni obraz mistrza Hopkinsa. Sympatyczny "Kat" z Krynicy nie szczędzi cierpkich słów pod adresem czarnoskórego pięściarza.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.