BRANCO-HAAPOJA 6 LIPCA

6 lipca w mieście Civitavecchia niedaleko Rzymu dojdzie do walki o pas WBC Silver kategorii cruiser. 46-letni były mistrz świata, Włoch Silvio Branco (62-11-3, 37 KO) zmierzy się z 32-letnim Finem Juho Haapoją (20-3-1, 13 KO).

Haapoja zastąpił Giacobbe Fragomeniego, który miesiąc temu wycofał się z planowanej na 29 czerwca walki z Branco. Przypomnijmy, że fiński pięściarz przegrał w grudniu zeszłego roku starcie z Mateuszem Masternakiem o wakujący pas EBU. W tym roku Haapoja wrócił jednak na zwycięski szlak, odnosząc dwie wygrane przed czasem. W marcu odprawił Gruzina Lewana Jomardaszwiliego, a w kwietniu Włocha Michele de Meo. Z kolei 'Il Barbaro' Branco ostatni raz walczył w grudniu zeszłego roku, przegrywając niejednogłośnie na punkty drugą walkę z Fragomenim.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 20-06-2013 18:04:34 
Wbrew pozorom ciekawe starcie. Wygrana Hapoji mnie nie zdziwi, ale Branco mimo zaawansowanbego wieku, wciąz prezentuje jakiś tam poziom. Myślę jednak że skoro to Włochy, to podejrzewam wałek na finie, chyba że ten włocha ustrzeli..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.