MARTINEZ DOPIERO W MARCU LUB KWIETNIU

Aż do ostatniego występu Sergio Martinez (51-2-2, 28 KO) był powszechnie uważany za najlepszego pięściarza wagi średniej. W końcówce kwietnia "Maravilla" po raz pierwszy od ponad dekady zaboksował przed własną publicznością w Argentynie i omal nie skończyło się to porażką. Ostatecznie Martinez pokonał Martina Murraya (25-1-1, 11 KO), ale w ringu nabawił się kontuzji, przez które będzie pauzował prawie cały rok.

Sergio wyjawił, że może zakończyć karierę po stoczeniu dwóch kolejnych walk. Następny pojedynek "Maravilli" może odbyć się dopiero w marcu lub kwietniu przyszłego roku. Kiedy Martinez powróci między liny, będzie miał już 39 lat, a to dla boksera bazującego na refleksie i szybkości bardzo zaawansowany wiek. Wśród potencjalnych rywali Argentyńczyka wymienia się Miguela Cotto (37-4, 30 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 20-06-2013 09:35:04 
No bez przesady, żeby Cotto wysylac na Martineza! Cotto już w 154 lbs jest maly, a co dopiero na zasadach Martineza?! Martinez wyjdzie do Chaveza Jr po ostatnią wielką wyplatę i wielkie lanie, największe w karierze! Tak, jestem pewien tego po tym co zobaczylem w jego ostatniej walce z Murrayem. Argentyńczyk się sypie, a Chavez Jr odpowiednio przygotowany przelamie go i zastopuje w drugiej części walki!
 Autor komentarza: JasnieOswiecony
Data: 20-06-2013 12:09:23 
Chavez junior nie pokona Martineza. Meksykanin jest zbyt ograniczony boksersko, a sama fizyczność nie wystarczy. Martinez jeżeli zdoła wypracować formę, chociaz w 60 % taka jak na ich pierwszą walkę ogra Chaveza do zera, oczywiście o ile nie wejdzie w niepotrzebną wymianę i bedzie zdrowy. Cotto to niezła kasa i duże nazwisko. Jako fan Maravilli chętnie obejrzę walkę właśnie z nim, a na koniec bezpieczną unifikację z Geale'm. Gołowkin dla Martineza będącego "past prime" to potworne wyzwanie...
 Autor komentarza: Lombard
Data: 20-06-2013 17:29:09 
Martinez zdrowy i w 60% w formie pokona Chaveza Jr.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.