LOPEZ: CHCĘ DAĆ KIBICOM NIEZAPOMNIANE WIDOWISKO

Dziś w nocy Josesito Lopez (30-5, 18 KO) spróbuje odbudować się po porażce przed czasem z rąk Saula Alvareza (42-0-1, 30 KO). Zadanie to nie będzie jednak łatwe. Na drodze Lopeza stanie niebezpieczny Argentyńczyk, Marcos Rene Maidana (33-3, 30 KO). Stawką walki będzie as WBA Inter-Continental wagi półśredniej.
 
Lopez po ceremonii ważenia zapewniał o świetnym przygotowaniu i chce tą walką zadowolić wszystkich swoich kibiców, którzy z pewnością będą wspierać go w Home Dopot Center w Carson.
 
- Jestem gotowy, przygotowałem się odpowiednio. To będzie najtrudniejsza walka mojej kariery. Dobrze, że kibice będą przy mnie, to dla nich walczę i ich chcę zadowolić. Taki mam styl. Chcę dać im prawdziwe widowisko, jednak wiem, że muszę walczyć mądrze. Ta walka będzie wypełniona akcją, bo w ringu spotka się dwóch najlepszych półśrednich na świecie, którzy przybyli tu, by wymieniać ciężkie ciosy. Nie przewiduję nokautu, jednak jak inaczej może zakończyć się ta walka? - pytał Lopez.
 
Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: KOSTROMA
Data: 08-06-2013 15:38:06 
Zastanawiam się jak mogło by wyglądać starcie Maidany z będącym na fali Dannym Garcią.Kto waszym zdaniem byłby faworytem w takiej walce ,jaki miała by przebieg?
 Autor komentarza: Niko1
Data: 08-06-2013 19:04:11 
Zdecydowanie wedlug mnie faworytem bylby Garcia, jest troszke lepszy technicznie, ale Maidana ma powera. Bardzo nie podobal mi sie Maidana w starciu z Alexandrem. Kiedy walczyl z Khanem, nawet postawilem na niego u bukmacherow, to dobry zawodnik, na pewno gdyby sie dobrze przygotowal jak np. do starcia z Ortizem, moglby nawet znokautowac Garcie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.