DZISIAJ W RZYMIE MECZ WŁOCHY-POLSKA

Dzisiaj o godz. 20.30 w Rzymie odbędzie się międzypaństwowy mecz kobiecych reprezentacji Włoch i Polski. Trener naszej kadry, Paweł Pasiak, zapowiada wielką bitwę, w której wynik nie będzie miał decydującego znaczenia, gdyż włoskie zgrupowanie, którego zwieńczeniem jest dzisiejszy mecz jest jednym z etapów w przygotowaniach do Mistrzostw Unii Europejskiej. Nie oznacza to bynajmniej, że nasze Panie odpuszczą rywalkom. Zawodniczki obu ekip znają się już dość dobrze, ze wspólnych treningów i sparingów, które momentami wyglądały jak ringowe wojny. Czas teraz na oficjalne spotkanie.

Ogółem na ringu w Rzymie walczyć będzie 11 naszych zawodniczek (5 juniorek i kadetek i 6 seniorek). Co ciekawe młodzieżowa wicemistrzyni Europy, Aneta Rygielska, skrzyżuje rękawice z seniorką Alessią Messiano. Niestety z powodu kontuzji nie wystąpi Katarzyna Cieślik (51 kg). Oto zestaw par na dzisiejszy mecz:

Kadetki: 46 kg Sara Domagała-Roberta Bonatti, 52 kg Paulina Gruchała - Irma Testa; juniorki: 57 kg Paulina Jakubczyk - Giulia Grenci, 60 kg Aneta Rygielska - Alessia Messiano, 69 kg Hanna Solecka - Domiziana Giulianelli; seniorki: 48 kg Angelika Grońska - Valeria Calabrese, 54 kg Aleksandra Paczka - Terry Gordini, 57 kg Sandra Kruk - Marzia Davide, 57 kg Karolina Michalczuk - Michela Braga, 60 kg Karolina Graczyk - Romina Marenda i 64kg Beata Koroniecka - Silvia Bortot.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.