KUBA OFICJALNIE W ROZGRYWKACH WSB

To już pewne - w czwartym sezonie rozgrywek pięściarskiej ligi World Series of Boxing po raz pierwszy zobaczymy ekipę Kubańczyków. Podpisy na kontraktach zostały złożone i obie strony wydają się być usatysfakcjonowane osiągniętym porozumieniem. Będą to pierwsze starty zawodowe na Kubie od blisko 50 lat!

- Jestem bardzo zadowolony z tego, że tygodnie długich negocjacji kończy ten symboliczny moment podpisania kontraktów. Szanujemy się nawzajem, zasady są przejrzyste, zatem spodziewamy się, że to dopiero początek bardzo owocnej współpracy. Do startów przygotowujemy się już z wielkim entuzjazmem - powiedział Alberto Puig de la Barca, prezydent Kubańskiego Związku Bokserskiego.

Kubańska ekipa nie liczy na sukces w pierwszym sezonie i potraktuje występy w lidze jako inwestycję w swoich pięściarzy przed najważniejszymi imprezami międzynarodowymi.

- Naszym celem na przyszły sezon nie jest finał rozgrywek, a zbieranie cennego doświadczenia. Jesteśmy przekonani, że te starty pomogą naszym pięściarzom w lepszym przygotowaniu do Mistrzostw Świata, Mistrzostw Kontynentu oraz najważniejszej imprezy, Igrzysk Olimpijskich w Rio De Janeiro - dodał de la Barca.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ned
Data: 03-06-2013 11:47:54 
Znakomita wiadomość dla kibiców. Dla Hussars Poland nieco gorsza ;)
 Autor komentarza: rumcajsik
Data: 03-06-2013 12:39:46 
ciekawe ilu kubańczyków ucieknie :) zawsze to kolejne dodatkowe szanse :D mówią że na sukces nie liczą, a i tak pewnie będą mieć finał
 Autor komentarza: ekspert
Data: 04-06-2013 12:34:59 
Wydaje mi się, że własnie b.dobra dla Hussars...zawsze to promocja dla boksu poza tym okazja skrzyżowania rękawic z Kubańczykami (w ostatnich latach jedynie chyba Michelus miał ku temu okazję, choć może kogoś pominąłem)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.