BABILOŃSKI: 'NIE ZAPŁACĘ 250 TYSIĘCY'

Informowaliśmy już, że Tomasz Babiloński zamierza ściągnąć do Polski legendarnego mistrza świata wszechwag Evandera Holyfielda (44-10-2, 29 KO), który jako kolejny weteran zawodowych ringów miałby przetestować Krzysztofa Zimnocha (15-0-1, 11 KO) przed jego walką z Arturem Szpilką (14-0, 11 KO). Wiadomo, że Holyfield boryka się z poważnymi problemami finansowymi i aby pokryć długi z powodu niepłaconych alimentów planuje powrócić na ring po dwuletniej przerwie. Jednak za pojedynek z Zimnochem zażądał podobno 250 tysięcy dolarów, co jest kwotą nie do zaakceptowania dla promotora Zimnocha.

- Zdaję sobie sprawę, że Holyfield to legedna i należy mu się dobra wypłata za walkę z młodym zawodnikiem, takim jak Krzysiek, ale nie jestem w stanie zapłacić mu 250 tysięcy dolarów. To byłoby nierozsądne, dlatego zaproponowaliśmy Evanderowi mniejszą kwotę i czekamy na odpowiedź na naszą ofertę. Zdajemy sobie sprawę z tego, że Holyfield negocjuje zapewne kilka takich propozycji równolegle i może wybrać tę najlepiej płatną, ale wierzę, że jesteśmy w stanie zainteresować go naszym projektem. Z pewnością czekałoby go tu królewskie powitanie, tak jak McCalla, a nawet lepsze, a ponadto miałby szansę zaboksować podczas jedynej imprezy sportowej na świecie, zlokalizowanej głęboko pod ziemią. Byłaby to walka wieczoru na naszej październikowej gali w Wieliczce, której termin musiałby zostać trochę przesunięty tak, aby Krzysiek Zimnoch miał czas na regenerację i przygotowanie do walki ze Szpilką, która jest już prawie pewna i odbędzie się 29 listopada na Torwarze, oczywiście jeśli obaj wygrają swoje wcześniejsze pojedynki. Z podobną sytuacją mamy do czynienia w przypadku Antonio Tarvera. Jego oczekiwania są dla nas zbyt wysokie, ale złożyliśmy mu alternatywną propozycję i spokojnie zaczekamy - stwierdził w rozmowie z naszym serwisem szef Babilon Promotion.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ernesto
Data: 28-05-2013 20:05:09 
Zapłaciliby 250$ a Krzychu dostałby w pi*dę i dopiero jaja by były xD
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 28-05-2013 20:16:53 
Podoba mi się to, że pan Tomek wychodzi do nas kibiców i ostatnio sporo tu wywiadów oraz newsów nt. Babilon Promotion z pierwszej ręki! To mi się podoba! Oby więcej takich pozytywów na bokser.org!
 Autor komentarza: Adihash
Data: 28-05-2013 20:18:11 
Po co takie pomysły na klepanie dziadków ?
I tak jest na całym świecie.
Czemu tu nie ma np. w Polsce organizowanych walk
między nami tylko sięgają aż za ocean.
Kurwa na ziemi jest tysiąc ciut lepszych jak i ciut gorszych
od Holiego ale wybrali właśnie jego. Chcą choćby nawet zapłącić
mu 100 000 dolarów to nie lepiej taką kase dać "swoim" niż cudzym.
Walka np. Zimnego z Rekowskim była by lepszą pozycją niż z kimkolwiek.
 Autor komentarza: TomekNieAdamek
Data: 28-05-2013 20:19:59 
I bardzo dobrze!!! za połowę tej kwoty można wywabić Mccline'a z emerytury i pokazać się z nim lepiej jak Szpula
 Autor komentarza: TomekNieAdamek
Data: 28-05-2013 20:20:44 
Ale dać mu czas na trening żeby nie było że padnie ze zmęczenia
 Autor komentarza: Cervantes
Data: 28-05-2013 20:23:06 
@Adidash tutaj chodzi o promocję. Co innego jak Zimnoch będzie miał na rozkładzie legendę boksu, a co innego Rekowskiego, o którym niedzielny kibic w ogóle nie słyszał. Duże nazwiska podnoszą też prestiż gali
 Autor komentarza: jacek1980
Data: 28-05-2013 20:30:31 
Walki Szpilka Zinoch już wiadomo ze nie będzie na Torwarze a pan Babilonski swiadomie mowi nieprawdę.
Tak samo nie ma zadnych szans na walke Holyfielda bo i 100 tys dolarów pan Babilonski nie zapłaci.
Z Tarverem czytałem na ringu ze on rozeslal wiele pism i tyle. Za dużo bajerów po jednej niezlej gali panie promotorze.
 Autor komentarza: kochamboks296
Data: 28-05-2013 20:32:34 
Tu nawet nie chodzi o promocję zawodnika - Zimnocha, choć też ale o promocję Babilon Promotion.
Tomasz Babiloński chce, aby jego inicjatywy odbiły się echem w świecie boksu i tak będzie gdy bierze rozpoznawalne nazwisko.
To jest po prostu reklama. Już McCall był reklamą całkiem niezłą.
Szkoda tylko, że Holy ma już 51 lat i 2 lata jest nieaktywny.
Pod kątem sportowym jestem przeciw , ale jeśli miałoby to być pozytywnym zastrzykiem energii, również tej finansowej od tv np. dla polskiego boksu to jestem za.
Już po ściągnięciu Olivera coś się u Babilona ruszyło, konkretni menadżerowie, czy promotorzy interesują się galami robionymi przez naszą grupę promotorską.
Ewentualne ściągnięcie Holyfielda = całej masie informacji na stronach branżowych, w których nie zostanie pominięty przeciwnik z Polski jak i grupa.
Rosjanie podobnie ściągali pieniądze na swój rynek boksu zawodowego, to nie jest zły pomysł, choć pod kątem sportu dla mnie jest poroniony.
Jednak w dzisiejszym boksie bez promocji, reklamy, sponsorów, nie będzie zysków ani progresu w rozwoju zawodowego pięściarstwa. Ten kij też ma dwa końce.
 Autor komentarza: jacek1980
Data: 28-05-2013 20:35:34 
To jest lipa. Dzialania promocyjne i bajerowanie kibicow. Wiecej pracy, zbuduj panie promotorze chocby jednego dobrego zawodnika a bajery na później proszę.
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 28-05-2013 20:45:12 
Holy ma takie problemy ze nawet prawko zabrali mu za długi kto wie może skusi się na niższa ofertę ale wątpię...

Ja czekam na Cieślak-Kranspolski II

Kopalnia soli w Wieliczce sala warszawska bo o niej mowa nie jak wcześniej myślałem ś.w Kingi ma ograniczona widownie wiec nawet gdyby najtańsze bilety było po 500 zł to i tak nie zwróci się...

Osobiście wolałbym dla zimnocha kogoś młodszego i przede wszystkim aktywnego Holy już od 2 lat nie był w ringu
 Autor komentarza: bak
Data: 28-05-2013 21:01:02 
Holyfield w kopalni soli Wieliczce... może tam jeszcze jako górnik wystąpi? xDDD

Rok temu RJJ, McCline, Nate Campbell w Atlas Arenie w Łodzi, niedawno McCall w Legionowie, w sierpniu Tarver w Międzyzdrojach, w październiku Holyfield w kopalni soli w Wieliczce a co za 10 lat? Mayweather z Jonakiem w klasztorze na Jasnej Górze w Częstochowie lub w Raciborzu.
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 28-05-2013 21:04:38 
Wiadomo promocja ,promocja ,ale jakies granice powinny byc ,Holly I 250 tysi to zart ,Amerykanin jest w dlugach wiec brzytwy sie chwyci ,ale jakas molalnosc ,wykorzystywac starego czllowieka?
Moze niech pobija rekord Wasyla pamietam taka gale ,gdzie walczyl Wawrzyk ,Cygan I Jonak ,a sums lat ich rywali byla grubo ponad 100 .
Przeciez znalazlo by sie kilku rywali ,w miare znanych I jeszcze do Konca niezuzytych ,be kosmicznych wymagan
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 28-05-2013 21:06:06 
Business is business, Holy może sobie życzyć ile chce, teraz czas na targowanie się. Ale to dobra strategia, by zaproponować mu dużo mniej wiedząc, jakie ma problemy. I pewnie za dużo propozycji nie ma, a jeśli już to z pewnością za niewielkie pieniądze. Kto wie, może i coś z tego będzie.
Wymiar sportowy - Panowie, albo Holy albo jakiś cieciu bez umiejętności z minusowym rekordem. Już lepiej Holy. Pamiętajmy że Zimnoch musi pomału się rozwijać, i tak Szpilka ma tu fory bo walczył z McClinem, Mollo (dwa nokdauny) a teraz będzie Minto, który też może położyć Artura. A potem być może druga walka z Mollo. Dla zawodników tej klasy co Artur i Krzysiek to są odpowiedni zawodnicy.
 Autor komentarza: bak
Data: 28-05-2013 21:09:03 
@zeitgest

A najpopularniejsza taka gala była niewątpliwie "Starcie Tytaów w PPV" :)
 Autor komentarza: jacek1980
Data: 28-05-2013 21:09:32 
Mnie razi wykorzystywanie takich legend żeby trochę porobić sobie promocji. Moze to i działa bo jak widać nagle jest dużo wywiadow ale dla mnie to bardzo slabe.
 Autor komentarza: bak
Data: 28-05-2013 21:10:33 
Jak dla mnie Zimnoch jest lepszym pięściarzem od Szpilki. McCline go trafiał ciężkimi ciosami a Zimnoch pokazał że ma twardą szczękę no i raz po jednym ciosie Krzyśka pod koniec rundy pod McCallem ugięły się nogi!
 Autor komentarza: TomekNieAdamek
Data: 28-05-2013 21:13:49 
bak
mccall
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 28-05-2013 21:18:13 
bak
Przede wszystkim obaj są od siebie bardzo różnią. Chyba ciężko ich porównać, Szpilka to mańkut z wyrazistym, niespotykanym stylem. A Zimnoch to taki, powiedziałbym "standard" :) Rzetelnie wyszkolony ale nic zaskakującego.
Ich walka wszystko roztrzygnie. Ja oczywiście będę kibicował Zimnochowi, ale Szpilka ma lepsze zaplecze przygotowań.
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 28-05-2013 21:19:18 
"rozstrzygnie"
 Autor komentarza: BronuarKomuszenko
Data: 28-05-2013 21:20:34 
Według mnie wydanie takiej kupy forsy na jednego dziadka nawet jeśli to Holy jest przesadą, wolę dla zimnocha trochę młodszego przeciwnika który tez jest rozpoznawalny w jakimś stopniu ale który będzie tańszy, niech sprowadzi mu Nagyego Aguilerę, pewnie niedzielni Janusze coś go skojarzą jako byłego przeciwnika adamka i biznes będzie się kręcił, a za zaoszczędzona kasę może zrobić mocną obsadę tej gali jak i na innych też
 Autor komentarza: horhe88
Data: 28-05-2013 21:37:51 
Lepiej byłoby zrobic walkę Zimnoch vs Tarver. Tarver w HW już walczył np z Aguilerą a Zimnoch jest małym ciężkim, gabarytami są do siebie zbliżeni, więc może to nie przeszkadzać Tarverovi. Z Tavera zostało więcej Tarvera niż z Holyfielda Holyfielda. Antonio zrobił remis z Kayode a wcześniej zdeklasował Greena, więc nie jest źle. Biorąc pod uwagę marne zainteresowanie CW w USA, to może Tarver będzie tańszy od Holego, a przy tym to mańkut więc w kontekście walki ze Szpilką jak znalazł i walka nie miałaby wyraźnego faworyta w przeciwieńtwie do Holy zimnoch.
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 28-05-2013 21:43:48 
U konkurencji potwierdzenie moich slów: Nie będzie w tym roku walki Szpilka-Zimnoch! Przeciwny temu jest nie kto inny jak Marian Kmita! Wedlug pana Wasilewskiego "Walka w późniejszym terminie" czyli walki zapewne wcale nie będzie, obaj pójdą swoimi ścieżkami...
 Autor komentarza: Chinaski
Data: 28-05-2013 21:47:37 
Jacka1980 chyba bolą dobre kontakty Babilońskiego z bokser.org
Pracowałem w mediach więc mam jedno zdanie. Kopanie się z mediami i obrażanie się na nie to kopanie się z koniem
Babiloński dobrze robi
A Wasilewski nie. Później ten drugi jak dzieciak się obraża, że go nie lubią...
Nie tędy droga
 Autor komentarza: voutan
Data: 28-05-2013 21:48:10 
Walka Tarver - Zimnoch nie miałaby wyraźnego faworyta? taaa
 Autor komentarza: bak
Data: 28-05-2013 21:53:00 
Zimnoch przypomina mi Gołotę trochę. W amatorce był dobry, pokonał Szpilkę i Wildera. Niesamowite, że nie bał się wchodzić w wymiany z McCallem. Trochę otoczka gali w Legionowie przypominała mi galę w Hali Ludowej gdzie Gołota walczył też z byłym wielkim mistrzem Timem Witherspoonem. Gołota-Witherspoon była jak Zimnoch vs. McCall
 Autor komentarza: RealDolar
Data: 28-05-2013 21:54:57 
noniestety walka szpila - zimnoch niewiadomo kiedy... moze do niej nigdy niedojsc
 Autor komentarza: fightnight
Data: 28-05-2013 21:55:15 
Zimnoch vs Wawrzyk a potem ze szpilka;p
 Autor komentarza: RealDolar
Data: 28-05-2013 21:56:51 
zimnoch by wawrzyka spokojnie rozpykał
 Autor komentarza: Pyskaty
Data: 28-05-2013 21:57:56 
"Autor komentarza: bak
Data: 28-05-2013 21:10:33
Jak dla mnie Zimnoch jest lepszym pięściarzem od Szpilki. McCline go trafiał ciężkimi ciosami a Zimnoch pokazał że ma twardą szczękę no i raz po jednym ciosie Krzyśka pod koniec rundy pod McCallem ugięły się nogi!"

Genialne rozumowanie. 130-kilogramowy Mietek spod monopolowego, wielbiciel fast foodów i alkoholu też jest lepszym pięściarzem od Szpilki, bo ma mocny łeb i ma czym przypierdolić?
 Autor komentarza: Norbert
Data: 28-05-2013 22:03:35 
A dajże MU kur... 10.000 $ - to też weźmie i jeszcze za swoje przyjedzie...
 Autor komentarza: Norbert
Data: 28-05-2013 22:05:10 
A jak MU mało to niech mu DON małpiszon siwo stary da więcej jak mu nie pasuje Polski chleb...
 Autor komentarza: voutan
Data: 28-05-2013 22:05:18 
No analizy baka są dzis bezbłędne - dokładne wyliczenie ilości przyjmowanych kg na twarzy Chisory, Opalach miałby łatwiej z Glenem J niz z Ajetoviciem, a Zimnoch drugim Gołotą, bo przyjmował uderzenie McClina. Ja pierdole, widzisz i nie grzmisz...
 Autor komentarza: Jose17
Data: 28-05-2013 22:15:26 
250tys$ to kwota nierealna i wszyscy dobrze o tym wiemy.Polski boks zawodowy jest na niskim poziomie,nie oszukujmy się i mam nadzieje że dzięki galom Babilona zmieni się to na lepsze. Zamiast próbować organizować walkę Zimnoch vs Holy,może lepszym posunięciem było by sprowadzenie jakichś innych pięściarzy HW np.
- Travis Walker
- Nagy Aguilera
- Tor Hammer
Myślę,że walki z tymi przeciwnikami wniosły by więcej dla kariery Krzyśka
@kochamboks296
"Tu nawet nie chodzi o promocję zawodnika - Zimnocha, choć też ale o promocję Babilon Promotion."
Bardzo trafne spostrzeżenie.
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 28-05-2013 22:27:15 
Jose17
Dawno Cie nie było witam kolegę :)Travis Walker,Nagy Aguilera,Tor Hammer bardzo dobre kandydatury i na pewno wymagania nie tak kosmiczne.
Zwłaszcza Walker dobrze znany z wali dość dramatycznej z adamkiem.Hammer najsłabszy z trójki okazał się pięściarzem bez serca do walki z Scottem.
 Autor komentarza: ragnos
Data: 28-05-2013 22:32:19 
Z innej beczki. Walka Zimnocha ze Szpilką została przesunięta na przyszły rok. Czekam na informacje o przyczynie. Yale podał, że "sprawcą" jest Polsat. Jeśli czegoś się dowiem, dam znać.
 Autor komentarza: BronuarKomuszenko
Data: 28-05-2013 22:33:22 
WARIATKRK
Nie wiem czy Hammer z tej trójki jest najgorszy, mi się wydaje że jednak to Walker ma najgorszą formę, a jego walka z Perezem to dramat dla oczu jak i jego figura mówi wiele że teraz raczej jeździ walczyć dal forsy i podkładać się
Aguilera to silny koleś z sercem do walki ale bardzo słabiutką techniką ale mocnym ciosem, właściwie całą karierę swoją wozi na zwycięstwie nad Maskayewem
 Autor komentarza: TomekNieAdamek
Data: 28-05-2013 22:35:14 
BronuarKomuszenko
Walker z walki z Adamkiem to nie to samo co z Perezem
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 28-05-2013 22:40:15 
BronuarKomuszenko
Wiem Walker z Perezem wyglądał katastrofalnie wyszedł by przetrwać i po wypłatę.Hammer sam się poddał psychika nie wytrzymała.
 Autor komentarza: bak
Data: 28-05-2013 22:59:15 
@WARIAT

Jak już przy Perezie jesteśmy to szkoda że nie doszło do jego walki z Czagajewem. Zobaczylibyśmy ile jeszcze z Rusłana zostało.
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 28-05-2013 23:06:46 
bak
Mysłałem że Perez został zawodnikiem K2 i coś się ruszy a ty klapa znów cisza Bóg wie na ile...
 Autor komentarza: Jose17
Data: 28-05-2013 23:11:17 
WARIATKRK- Witam;-) Osobiscie chciałbym jeszcze zobaczyć Krzyska z Bachtowem. Podejrzewam tez ze jezeli doszłoby do walki Zimnoch-Holy to moglibysmy to obejrzec w PPV.Mogę sie mylić panowie,ale przypomina mi sie sytuacja z niedoszłej walki Kostecki-RJJ gdzie polsat przed walka przedstawiał RJJ jako boga i zapowiadali ze walka bedzie hiciorem,tym samym zachecając niedzielnybh kibiców to zakupu pakietow. Ale koniec konców wszyscy wiemy jak to sie skonczyło
 Autor komentarza: BronuarKomuszenko
Data: 28-05-2013 23:17:28 
bak
I dobrze że nie doszło do walki z Chagayevem bo, zardzewiały perez dostał by wpierdol, myślę że Mike potrzebuje jeszcze jednej walki na przetarcie, a później niech go już puszczą na głębszą wodę, to ciekawy zawodnik ale jego część jego najlepszego okresu zostało zmarnowane na bezczynności
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 28-05-2013 23:17:30 
Jose17
Bachtow ma cios jest solidny ale zbyt słabe nazwisko zimnoch potrzebuje teraz 2-3 dobrych nazwisk żeby marketingowo było o nim głośno.My kibice boksu stanowimy niewielka cześć najważniejsi są janusze oni robią oglądalność przed tv i wykupują PPV
 Autor komentarza: bak
Data: 28-05-2013 23:17:39 
@WARIAT

Perez może zostać jednym z najbardziej zmarnowanych talentów HW. Kubańska krew, technika a słaba promocja...
 Autor komentarza: bak
Data: 28-05-2013 23:20:31 
@Tomek, Bronuar

Walker ostatni raz w formie był w walce z Adamkiem, wtedy walczył o wysoką stawkę bo aż o nr. 2 w IBF czyli o pewny eliminator. Był dobrze przygotowany zmotywowany. A potem do Prizefightera i do Pereza wychodził po honorarium bez motywacji.
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 28-05-2013 23:20:51 
bak
Tylko szkoda ze warunki fizyczne średniawka i te przerwy 2 lata przespane zmarnowane.Brakuje promotora to jest problem Pereza number one.
 Autor komentarza: bak
Data: 28-05-2013 23:24:36 
@WARIAT

Solis obżartuch i leń. Perez brak promotora. Na zawodostwie tym Kubańczykom w ciężkiej się nie wiedzie jakoś.
 Autor komentarza: BronuarKomuszenko
Data: 28-05-2013 23:45:46 
WARIATKRK, bak
Dodałbym jeszcze z kubańczyków którzy mogą się zmarnować może też być Luis Ortiz który nie jest na tyle popularny aby dostać walkę z kimś solidnym i obija ogórków, a na amatorce prezentował się bardzo dobrze wygrał nawet mistrzostwa Kuby gdzie w finale pokonał Solisa, na szczęście coś się mówi że Ortiz zawalczy z Kaufmanem a to zawsze dobre nazwisko i solidny test z dobrym rekordem
 Autor komentarza: bak
Data: 28-05-2013 23:52:50 
@Bronuar

Ortiz z Kaufmanem? Nieźle :D A to nie on czasem ma walczyć po wakujący WBA Regular gdy ten pseudopasek zwakuje się po walce Kliczko-Povetkin?
 Autor komentarza: BronuarKomuszenko
Data: 29-05-2013 00:20:02 
bak
Coś ma być ale o WBA interim, natomiast jak Povietkin przestanie już być regularnym mistrzem ze względu na porażkę to Ortiz będzie walczył z kimś z kolejnego miejsca w rankingu i być może to będzie stary Chagayev
 Autor komentarza: milan1899
Data: 29-05-2013 05:06:12 
Pisałem na innym portalu tutaj powtórzę to samo :
Masakra ze zawodnik taki jak Holy musi walczyć , bo nie ma pieniędzy , z kimś takim , przy całym szacunku , jak Zimnoch
 Autor komentarza: bambam
Data: 29-05-2013 18:23:28 
holy nawet nie wie kto to zimnoch, a babilonski sie osmiesza möwiac, ze nie zaplaci 250 tysiecy, pewnie zaplaci jak sie holy podlozy, oj polanskie bidoki, takich groszy nie maja a w boks sie bawia
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.