SZEREMETA WYGRYWA PO ZACIĘTEJ WALCE

Dobrym akcentem rozpoczęła się gala Babilon Promotion w Legionowie. W bardzo zaciętym i toczonym w szybkim tempie od pierwszego gongu pojedynku Kamil Szeremeta (3-0, 0 KO) pokonał stosunkiem głosów dwa do remisu ambitnego Roberta Talarka (1-1-1, 0 KO).

Po pierwszej rundzie, w której doświadczony Szeremeta zaskakiwał rywala lewymi sierpowymi bitymi nad zbyt nisko opuszczoną ręką, w drugim starciu nieszablonowo boksujący Talarek doszedł do głosu pod sam koniec, zaskakując pięściarza z Białegostoku znakomitym prawym bezpośrednim. Ostatnie dwie rundy były już bardzo wyrównane i obfitujące w ostre wymiany ciosów. Szeremeta za wszelką cenę chciał złamać przeciwnika, jednak Talarek unikał najgroxniejszych ciosów, sam odpowiadając celnymi podbródkowymi. Gdyby w podobny sposób boksował w pierwszych rundach, mógłby nawet wygrać tę walkę. Jest to tym bardziej zaskakujące, że Szeremeta to jeden z najbardziej doświadczonych polskich pięściarzy, który choć dał widowiskową walkę, z rywalem pokroju Talarka powinien poradzić sobie znacznie lepiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 18-05-2013 22:04:11 
Szeremeta na tle Talarka który na co dzień pracuje w kopalni przeciętnie wypadł ale walka była wyrównania widowiskowa :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.