McCALL: SALETA ZNOKAUTOWAŁBY ZIMNOCHA

Podczas wczorajszego wywiadu dla Polsatu Sport Oliver McCall (56-12, 37 KO) wyjawił przyczynę porażki, jaką poniósł w walce z Francesco Pianetą (28-1-1, 15 KO).

- Ważyłem wtedy 15 kg więcej niż obecnie. Nie było zbyt wiele czasu na przygotowania. Dowiedziałem się o tym pojedynku osiem dni przed starciem. Teraz jestem w świetnej formie. Będą z nim boksował, jeśli będzie taka potrzeba, mogę się też bić z Zimnochem. Naprawdę jestem gotowy, by pokazać wszystko to, co mam najlepsze. On nie zdaje sobie sprawy, co go czeka. Widziałem 3-4 walki Zimnocha. Nie walczył z takimi rywalami, jak ja. Według mnie Saleta by go nawet znokautował - stwierdził z uśmiechem McCall.

- Pamiętam, że po walce Salety z Gołotą ty rzuciłeś wyzwanie Przemkowi - przypomniał Mateusz Borek. McCall odparł: - Chciałbym z nim walczyć tu, w Polsce! Saleta szybko rozwiał wątpliwości: - Nie jestem zainteresowany! Teraz jesteś zupełnie innym pięściarzem niż kiedyś. Wcześniej byłeś skoncentrowany, teraz, tydzień przed walką - pełny luz - zachęcał McCalla Przemysław Saleta (44-7, 22 KO).

- Cieszę się każdym dniem spędzonym w ringu. Cieszę się tym, że mogę się spotkać z Evanderem Holyfieldem, Antonio Tarverem czy Tonym Tuckerem, wspominać, co boks nam dał przez tyle lat. Teraz po prostu cieszę się ostatnimi dniami mojej pięściarskiej kariery. Mam nadzieje, że gdy już zakończę występy w ringu, wyszkolę jakiegoś mistrza świata - odparł Amerykanin.

Pojedynek Krzysztofa Zimnocha (14-0-1, 11 KO) z "Atomowym Bykiem" odbędzie się w następną sobotę na gali w Legionowie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: ManiekZ
Data: 11-05-2013 14:55:19 
On to mówi tylko dlatego że marzy mu się walka z Saletą i widać że się stara chłop robić szum wokół tego.

Saleta przegrał by z Zimnochem z drugiej rundzie po mocnym prawym i klęczał by na ringu jak w większości swoich walk, udając zranionego.
Przemek S. reprezentował w boksie poziom Najmana, ot jest jedynie większy i to pozwoliło mu wygrać kilka walk.
 Autor komentarza: Jedrusjestem
Data: 11-05-2013 16:39:50 
Walka wariactwo, chyba nawet postawie siano na przegrana Zimnocha, On poprostu niemoze tego wygrac, lubie krzyska ale z kim on walczyl???szkoda ze dostanie w pier... ale przynajmniej kase zarobie a jak bedzie na odwrot to jeszcze lepiej.
 Autor komentarza: boksjor
Data: 12-05-2013 00:23:00 
Takim ludziom jak Mccall należy się szacunek za miłość do boksu. widać,że jest to dla niego całe życie
 Autor komentarza: plomba
Data: 12-05-2013 06:46:18 
@ManiekZ

Jaki poziom Najmana? Jakich kilka walk? "Chemek" ma bilans walk 44-7-0, stoczył 2 walki o pas EBU (Mavrovic, Krasniqi) i jedna w obronie pasa EBU (Samil Sam). Na rozkładzie ma Dennisa Andries'a i Andrzeja Gołotę. Przegrał z takimi bokserami jak Zeljko Mavrovic, Sinan Samil Sam, Luan Krasniqi, Oliver McCall i z trzema kelnerami. "El Testosteron" natomiast ma bilans walk 13-4-0. Przegrał z Dawidem Kosteckim, Andrzejem Wawrzykiem i dwoma kelnerami. Z nikim dobrym nie walczył.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.