SAUNDERS-RYDER POD KONIEC LIPCA

Szykuje się świetny pojedynek na scenie brytyjskiej. Grupa Matchroom wygrała przetrag na organizację starcia Billy'ego Joe Saundersa (17-0, 12 KO) z Johnem Ryderem (14-0, 8 KO). Wkrótce powinniśmy poznać dokładną datę walki. Odbędzie się ona prawdopodobnie pod koniec lipca.

SAUNDERS POKAZAŁ KLASĘ I POKONAŁ HALLA  >>>

Stawką jest tytuł mistrza Wielkiej Brytanii wagi średniej, który posiada ''Superb''. Po marcowym zwycięstwie nad Matthew Hallem w York Hall, zawrzała ''cygańska krew'' mistrza i odpowiedział on na zaczepki Rydera, wyzywając go na pojedynek. Frank Warren chciał wprawdzie przenosin swojego podopiecznego do kategorii super średniej, ale ostatecznie do walki z zawodnikiem promowanym przez Matchroom dojdzie. Starcie dwóch charakternych, utalentowanych mańkutów można zaliczyć do największych wyspiarskich hitów tego roku.

Przypomnijmy, że Ryder zapewnił sobie walkę o tytuł już w grudniu zeszłego roku, kiedy pokonał przez techniczny nokaut w ósmej rundzie Eamonna O'Kane'a. ''Gorilla'' od dawna czekał na konfrontację z Saundersem, zapowiadał zniszczenie przeciwnika. Smaku dodaje fakt, że Saunders-Ryder to również część rywalizacji Matchroom z Frankiem Warrenem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.