BANKS: WŁADIMIR JEST NAJLEPSZY W CIĘŻKIEJ

Godzinę po zakończeniu walki wieczoru na gali Kliczko-Pianeta w Mannheim rozmawialiśmy z trenerem Władimira - Johnathonem Banksem. Następca samego Emanuela Stewarda był już bardzo zmęczony, ale jednocześnie zadowolony z występu swojego podopiecznego. Banks stwierdził, że Władimir jest w tej chwili najlepszym bokserem wagi ciężkiej i  zapewnił, że "Dr. Steelhammer" będzie prezentował ten sam agresywny styl w walce z każdym kolejnym rywalem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: SmokinMike86
Data: 08-05-2013 11:30:25 
no kurwa eureka!!! coż za łebskiego trenera ma Władimir. Bystrzak jakich mało :D LOL
 Autor komentarza: WonderBoy
Data: 08-05-2013 11:31:20 
Pamiętam taki wywiad jak Tomcio był zmęczony. Luuudzie xD Chłopina się zachowywał jakby zaraz szedł na ścięcie xD
 Autor komentarza: cleberlang23
Data: 08-05-2013 11:54:32 
Ostatni przeciwnicy flipa sa na żenującym poziomie. Gdzie te lata 90.
 Autor komentarza: Champion20
Data: 08-05-2013 11:57:25 
cleberlang23-przeminęły z wiatrem bezpowrotnie
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 08-05-2013 12:49:08 
O ludzie co ten reporter wyprawia/?
Czyżbyście zatrudnili jakiegoś psychofana Haye???
Problemy z Aleksandrem??
Co to za pytania...
Hmm.
Rozumiem że niektórzy mają wielki sentyment do Haye ale pierwsza walka wyglądała zupełnie jak to opisuje Banks.
Nic się tu nie zmieni a David nawet nie za bardzo w pewnym momencie rewanżu chciał. Jest trochę bokserów na poziomie Haye którzy mogli by dać dużo lepszą walkę niż on nawet a tu takie pytanie...
I proszę mnie źle nie zrozumieć gdyż jak to w moim przypadku bywa często są mi przyklejane "łatki" hejtera lub psychofana. Nie jestem hejterem Davida i uważam go za bardzo dobrego boksera ale temat walki z Władimirem powinien by zamknięty przynajmniej do momentu w którym Haye odzyska pozycję pretendenta. Swoją szansę miał.
Zresztą zupełnie jak mówi Banks przewaga szybkości nie jest ogromna gdyż Wład za nim nadążał, szczególnie jeśli chodzi o wyłapywanie jego ciosów.
Temat Powietkina przemilczę gdyż redaktor nie odrobił pracy domowej chyba. Aleksander nie jest od Włada szybszy...

Czemu zamiast zadać takie pytanie nie zapytał czy mają w planach Kubrata Puleva, co o nim myślą, co myślą o Furym i Jenningsie.
heh.
A ten wyjeżdża z Hayem jako problemem dla Włada.
 Autor komentarza: gemba
Data: 08-05-2013 13:38:33 
to ze wladek jest najlepszy to zadna nowina
 Autor komentarza: jan
Data: 08-05-2013 14:33:47 
Odkrywczy tekst Banksa, nie mogę.
 Autor komentarza: Dudas (Redaktor bokser.org)
Data: 08-05-2013 14:52:55 
Nie jestem psychofanem Haye'a, nawet fanem trudno mnie nazwać, ale prawda jest taka, że David mnie trochę ujął swoją postawą w Londynie przy okazji walki z Chisorą (mówię o tym, o działo się poza kamerami). Mniejsza o to, facet jest numerem 3 w wadze ciężkiej i jedynym godnym rywalem dla braci Kliczko, więc należy o niego pytać. Rozmawiałem z Banksem dłuższą chwilę poza kamerą. Był już bardzo zmęczony, nie dawał wywiadów video i chciał powoli uciekać, ale udało nam się go zatrzymać. Prosił, żeby wywiad był krótki i tylko o najlepszych, bo oczy mu się zamykają.

Podejrzewam, że nigdy nie byłeś na tego typu konferencji prasowej, więc nie wiesz, jak to wygląda, kiedy masz na kilkudziesięciu metrach kwadratowych jakąś setkę dziennikarzy z Niemiec, Rosji, Ukrainy, Skandynawii, UK, USA i Polski, a żaden nie patrzy na innych i chce jak najlepiej zrobić swój materiał, choć czas i miejsce są bardzo ograniczone i co chwilę musisz podejmować decyzje typu "Jak teraz zrobię Banksa, to Afolabi może mi uciec, a Boente już się wymyka" itd.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 08-05-2013 15:18:09 
Nie mam wątpliwości że ciężko o dobry wywiad w takim momencie.
Może cię to zdziwi ale potrafię sobie wyobrazić co się dzieje tam.
Nie zmienia to jednak faktu że mi się zadane pytania nie podobały.
Nie mogę dosłyszeć co powiedziałeś w końcu o szybkości Aleksandra ale fakt faktem zasugerowałeś że jego szybkość byłaby problemem dla Włada ????? Nie wydaje ci się to głupie??

"Mniejsza o to, facet jest numerem 3 w wadze ciężkiej i jedynym godnym rywalem dla braci Kliczko, więc należy o niego pytać"

Widocznie mamy różne podejścia ale z tym absolutnie się nie zgodzę. Po pierwsze jest kilku pięściarzy z którymi Haye wcale nie byłby murowanym faworytem a po drugie jest sporo pięściarzy którzy mieliby szansę dać braciom fantastyczne pojedynki nawet lepsze niż David bojący się podjąć poważniejszych ataków.
Jako redaktor chyba powinieneś mieć mniej obiektywne podejście i tyle. Haye nie jest lepszy niż reszta z grupy b, dobrych a jeśli jest to to musi dopiero udowodnić.
Pzdr.
 Autor komentarza: SmokinMike86
Data: 08-05-2013 15:46:44 
Autor komentarza: BlackDog
Data: 08-05-2013 15:18:09

"Mniejsza o to, facet jest numerem 3 w wadze ciężkiej i jedynym godnym rywalem dla braci Kliczko, więc należy o niego pytać"

Widocznie mamy różne podejścia ale z tym absolutnie się nie zgodzę
O tym to my wiemy już od dawna powtarzasz to w każdym temacie gdzie pojawia się nazwisko HAYE....aż się żygać chce. Zaczyna to powoli wygladać jakbyś miał jakiś kompleks Hayea.

Autor komentarza: BlackDog
Data: 08-05-2013 15:18:09
Haye nie jest lepszy niż reszta z grupy b

i tym oto zdaniem po raz kolejny potwierdziłeś , że jakakolwiek dyskusja z Tobą jest bezsensowna. Majaczysz gościu po prostu majaczysz... Pokaż mi choć drugiego takiego z tej twojej grupy b który postawił władowi tak wysoko poprzeczkę jak Hayemaker.
 Autor komentarza: SmokinMike86
Data: 08-05-2013 15:51:08 
a soorrry wiem to był pianeta tylko nie było tego widać bo wład był w formie życia dokładnie tak jak powiedział nam pan boente :D LOL
 Autor komentarza: SmokinMike86
Data: 08-05-2013 15:56:17 
następnie równie dobrą walkę dał tony thompson , kolejny w kolejce to wach a szczyt możliwości włada pokazał nam waleczny niczym tyson francuz :D


tylko laik może zaliczyć Hayea do tych balasów
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 08-05-2013 17:07:46 
Smokin
1.Wytrzyj klawiaturę ze śliny. 2. Przypomnij sobie co nieraz obiecywałeś odnośnie pisania o mnie, do mnie itd/ 3. Jak już ochłonąłeś przestań naśmiewać się z bokserów dobrych którzy przynajmniej nie stawali na stole w japonkach by paluszki pokzaywać/
4. Zdaj sobie wreszcie sprawę że to nie ja mam kompleks tylko ty jesteś psychofanem. Gdziekolwiek napiszę coś odnośnie Haye co nie zgadza się z twoimi poglądami jakoby był on nr 2 lub ew. 3 toczysz pianę.

Stary mnie twoja osoba naprawdę nie interesuje. Pisałem sobie nie z Tobą więc się odwal/ Nie dorastasz mi do pięt a wszystkie próby udowodniania mi braku wiedzy kończyły się na tym że okazywało się że nawet nie potrafisz zrozumieć co mam na myśli i tyle...

Tak się składa że oprócz postawienia trudnej poprzeczki przegrał większość rund. A niektórzy szansy jeszcze nie mieli i nie jest to moje zdanie tylko///

A jak wywołują u Ciebie moje posty odruch wymiotny to musisz być niezłym masochistą by ciągle cholera się do nich odnosić i je czytać.

Pozdr.
Bez odbioru :D :D: D:
 Autor komentarza: SmokinMike86
Data: 08-05-2013 17:45:37 
Autor komentarza: BlackDog
Data: 08-05-2013 17:07:46
Pisałem sobie nie z Tobą więc się odwal/ Nie dorastasz mi do pięt

a kim ty niby jesteś , że mam ci do piet dorastać? wychodzi na to, że zadufanym w sobie bucem. Co nie wolno mi zabrać głosu w dyskusji bo ci to nie w pape? bo szlag cie trafia , że jest ktoś kto szydzi z twoich dyrdymałów? licz się z tym, że jak będziesz chrzanił trzy po trzy to zawsze znajdzie się ktoś kto będzie sie z tego napieprzał.

Autor komentarza: BlackDog
Data: 08-05-2013 17:07:46
wszystkie próby udowodniania mi braku wiedzy kończyły się na tym że okazywało się że nawet nie potrafisz zrozumieć co mam na myśli i tyle.

Jeśli ktos dzieli prime bokserski na fizyczny i mentalny to nie mój problem. Jeśli ktoś jako wykładnik siły przedstawia samą masę to równiez nie mój problem. Jesli ktoś uzywa stwierdzenia "forma z Adamka" jako wykładnik mistrzowskiej klasy to LOL :D Tak owszem wszystkie te twoje teorie z dupy wziete to cała twoja wiedza i tutaj akurat nikt na forum ci do piet nie dorasta.
Jesteś człowiekiem zamkniętym na wszelakie argumenty które nie są zgodne z twoją myślą. Potrafisz napisać, ze pulev jest silniejszy od hayea bo jest cieższy ale tego, że haye wymordował w klinczach 17 kilo cieższego byka jakim był chisora to już do swojego umysłu nie potrafisz przyswoić?
Nie mając żadnych rzetelnych argumentów idziesz w zaparte i ty to kurna nazywasz wiedzą?jaką wiedzą? przestań wreszcie majaczyć.
 Autor komentarza: SmokinMike86
Data: 08-05-2013 17:48:44 
nie masz żadnej wiedzy, potrafisz tylko ładnie zdania klecić i liczysz na to, że kupa zawinięta w sreberko faktycznie zmieni się w cukierek :D LOL
 Autor komentarza: SmokinMike86
Data: 08-05-2013 17:58:20 
Autor komentarza: BlackDog
Data: 08-05-2013 15:18:09
Haye nie jest lepszy niż reszta z grupy b


gość stawia Hayemakera pomiędzy takich balasów jak pianeta i zaskoczony, że ktoś szydzi z takich bredni... No litości...
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 08-05-2013 18:37:52 
Napisałem bez odbioru ale jako że wróciłem na chwilkę do domu to odpiszę przy okazji by wyjaśnić kilka spraw. Zresztą były one już wyjaśnione ale jak zwykle gdy ktoś zarzuca mi coś bezpodstawnie przeinacza się pewne fakty.

"Co nie wolno mi zabrać głosu w dyskusji bo ci to nie w pape?"

Nie chodzi o twoje obietnice. Oczywiście nie powinny mnie obchodzić ale ile razy już czytałem twoje posty że dałeś sobie spokój, żeby inni też sobie dali, że to nie ma sensu itd. Nie uważasz że to wręcz żałosne że ciągle jednak jako jeden z niewielu na mnie jednak naskakujesz?? Tak ciężko wytrzymać. Był już z jednym użytkownikiem taki problem ale wiesz kto miał problem? Ci którzy nie mogli się powstrzymać by z nim pisać a później wielce się dziwili że jeszcze go widzą na forum...
Chcesz wychodzić na taką osobę/? Bezmózga który nie potrafi się powstrzymać? Moje zdanie na temat Haye na pewno podziela kilka osób zresztą bardzo go szanuję. Nie zgadzam się tylko z przecenianiem kogoś bez wyraźnych ku temu powodów. A jeśli już się na to godzę to na wszystkich patrzę jedną miarą. Pulev dla przykładu nie powinien być gorzej traktowany idąc twoim tokiem myślenia itd. Doskonale wiem że czytasz forum i nieraz widziałeś moje pochlebne opinie na temat Haye. Niestety jesteś i kilka innych osób tak w niego zapatrzony że nie można wyrazić swojego zdania o nim jeśli nie jest to zdanie o najlepszym Hw po braciach i to z szansą na pokonanie obu...

I teraz najlepsze co pokazuje jaka z ciebie persona

"Jeśli ktos dzieli prime bokserski na fizyczny i mentalny to nie mój problem. Jeśli ktoś jako wykładnik siły przedstawia samą masę to równiez nie mój problem. Jesli ktoś uzywa stwierdzenia "forma z Adamka" jako wykładnik mistrzowskiej klasy to LOL :D Tak owszem wszystkie te twoje teorie z dupy wziete to cała twoja wiedza i tutaj akurat nikt na forum ci do piet nie dorasta.
Jesteś człowiekiem zamkniętym na wszelakie argumenty które nie są zgodne z twoją myślą. Potrafisz napisać, ze pulev jest silniejszy od hayea bo jest cieższy ale tego, że haye wymordował w klinczach 17 kilo cieższego byka jakim był chisora to już do swojego umysłu nie potrafisz przyswoić?
Nie mając żadnych rzetelnych argumentów idziesz w zaparte i ty to kurna nazywasz wiedzą?jaką wiedzą? przestań wreszcie majaczyć"

Fajnie to wszystko uprościłeś. Zapomniałeś tylko dodać że w każdym wypadku wytłumaczyłem dokładnie co miałem na myśli i wychodziło co przyznawałeś że jednak się zgadza.
Wynika z tego jasna sprawa że to ja po prostu muszę dać sobie urlop od twojej osoby. Zapamiętujesz tylko to co chcesz a to że ci to wyjaśniłem już nie. I to jest właśnie durny problem tej strony. Duża część ludzi tylko dla tego że nie reprezentuję rozumowania ogółu przypięła mi łatkę w którą wierzy teraz znaczna większość. Problem w tym że ich argumentami są wyrwane z kontekstu wypowiedzi i wkładanie w moje usta jakiś bzdur których nigdy nie pisałem. Jesteś właśnie taką osobą. Wszystkie te sprawy z Tobą omawiałem i przyznaliśmy sobie rację że po prostu nie rozumiałeś co miałem na myśli. Teraz jednak po takim czasie znów wyjeżdżasz z urywkami konwersacji jako argumentem mającym mnie ośmieszyć.
Sorry stary ale gram w innej lidze dyskutowania, i nie wciskam ludziom że uważasz Haye za nr w historii boksu ever!.
Ty takie bądź mniej drastyczne zagrywki stosujesz.
Coś cholera jest na rzeczy i gdy pisałem że jesteś moim fanem ziarno prawdy w tym było. Bo jak inaczej patrzeć na twoją osobę i podejście do mojej?? Zaraz napiszesz że nie będziesz przymykał oka na głupotę. Tyle tylko że robisz to w moim przypadku a nie ja jeden piszę w takim "nurcie". Np odnośnie Puleva była cała dyskusja w której wiele osób pisało że mógłby Haye pokonać, a ja w niej udziału za dużego nie brałem. Jakoś nie widziałem byś wtedy zbuntowany wpadł na forum...

Pozdrawiam serdecznie i radzę zająć się sobą a nie tylko tym by mnie dyskredytować.
To nie Pianete miałem na myśli pisząc o grupce podobnej klasy z Hayem.

A skoro dla Ciebie zamęczenie Chiosory jest z kolei przykładem niewiarygodnej siły i przykładem że cięższy nie musi być silniejszy to sorry. Też ci to tłumaczyłem a jeśli masz jeszcze wątpliwości jaką klasę reprezentuje Chisora obejrzyj ostatnią walkę jego...

Zresztą szkoda czasu. Co miałem wyjaśnić wyjaśniełem, a ty i tak za jakiś czas wypomnisz mi że pisałem że cięższy Kubrat jest silniejszy...

Cóż Pozdrawiam.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 08-05-2013 18:43:40 
"cięższy Kubrat jest silniejszy..."

Tak uważam żebyś znów nie zrozumiał. Tyle że tłumaczyłem o co mi chodziło i nie chodziło o to że Kubrat 130 kg byłby jeszcze silniejszy itd.
Ale ty wszystko wiesz bo sobie to wyjaśniliśmy.
 Autor komentarza: Matitbg91
Data: 08-05-2013 18:44:21 
Olej CzarnegoPsa, szkoda klawiatury
 Autor komentarza: SmokinMike86
Data: 08-05-2013 18:56:23 
Autor komentarza: BlackDog
Data: 08-05-2013 18:37:52
Wszystkie te sprawy z Tobą omawiałem i przyznaliśmy sobie rację że po prostu nie rozumiałeś co miałem na myśli.

Nie, przyznaliśmy sobie rację, że niejasno piszesz co masz na mysli. A pisząc takimi półzdaniami jakimi piszesz czyli np argumentacja siły i tak jak dziś szeroko niesprecyzowana grupę zawodników klasy B wychodzą dyrdymały jakie wychodzą. Znając Twoje podejście do HW rozróżniasz grupe A czyli oczywiście Braci i grupę B czyli zawodnicy wyłowieni z rynsztoku i sorry ale Haye tam nie pasuje. Co do twojej osoby to irytuje mnie to,że jak nie masz argumentów to zaczynasz od inwektyw opamietaj się bo tutaj zawsze bede na Ciebie jechal. Nie zycze sobie sobie tekstów o dorastaniu do pięt , i tym podobnych. Swięte krowy to w indiach są o ile mnie pamieć nie myli. A jeśli będziesz bredził to licz się z tym, że inni będą zwracać Ci uwagę lub po prostu będą szydzić z tego.

Autor komentarza: BlackDog
Data: 01-05-2013 12:03:33
Boże ale wy jesteście słabi.

Autor komentarza: BlackDog
Data: 01-05-2013 12:03:33
Oczywiście wiem że jako słabi zawistnicy
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 08-05-2013 19:02:29 
Tak przyznaliśmy bo napisałeś że w takim wypadku się zgadza. Czytanie między wierszami itp. Nie bierz wszystkiego dokładnie jak jest napisane bez pomyślunku.

Nie mam nawet czasu sprawdzić ale napisałem chyba o grupe b. dobrych. Ostatnio o tym pisałem, zastosowałem szkolny tryb ocen, bracia celujący a Haye w niewielkiej grupie w Bardzo dobrych...
O żadnych dwóch grupach nie ma mowy...
Mam argumenty prawie zawsze a to co wobec ciebie stosuję to nic innego jak odgryzanie się również nie fair.
To nie piszę o wyjaśnionych sprawach jakby miało mi to coś przynieść. Skoro wiesz co miałem na myśli bo już to wyjaśniliśmy nie wypominaj ciągle tego jakbyś miał coś ugrać. Ugrać może i ugrasz ale u osób które już opisałem. Coś ala ten 91 z postu wyżej :D
Lol
Pozdr.
 Autor komentarza: SmokinMike86
Data: 08-05-2013 21:48:41 
Autor komentarza: BlackDog
Data: 08-05-2013 19:02:29
Nie mam nawet czasu sprawdzić ale napisałem chyba o grupe b. dobrych. Ostatnio o tym pisałem, zastosowałem szkolny tryb ocen, bracia celujący a Haye w niewielkiej grupie w Bardzo dobrych.

Słuchaj to może gdzieś na forum o tym pisałeś ja o tym nie wiem. Ale sam teraz widzisz , że inaczej się interpretuje "niewielką grupę bardzo dobrych" a inaczej :
Autor komentarza: BlackDog
Data: 08-05-2013 15:18:09
Haye nie jest lepszy niż reszta z grupy b

bo tutaj można wywnioskować grupę A braci i B całą resztę do której David totalnie nie pasuje. Można by i zrobic grupę C na wacha tudzież pianetę ale czy to wypada aby mistrz kilku federacji brał zawodnika z grupy C ? ano nie :D dobrze wiesz , że wracając do naszej dyskusji odnośnie siły za Kubratem przemawiają takie same argumenty jak za chisorą z którym jednak odnosnie siły wyszło jak wyszło czyli na korzyśc Hayemakera. Chisora przynajmniej męczony był przez takich jak Haye czy Klitschko a kubrat przez dimitrenke, więc powiedzmy, że jest totalnie nie sprawdzony.
 Autor komentarza: SmokinMike86
Data: 08-05-2013 21:50:12 
niesprawdzony. Sorry piszę na szybko dopiero z siłowni wróiłem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.