RUBEN: MÓJ SYN POBIJE DAMSKIEGO BOKSERA!

Ruben Guerrero to kolejna kontrowersyjna postać w świecie boksu. Jedni mają go za charyzmatycznego, mocno zakręconego trenera, inni zaś twierdzą, że ojcu Roberta Guerrero (31-1-1, 18 KO) do głowy uderzyła woda sodowa i teraz Ruben zawzięcie próbuje wykorzystać swoje pięć minut sławy. Jego syn w najbliższy weekend zmierzy się z samym Floydem Mayweatherem (43-0, 26 KO).

Ruben już kilka tygodni temu wdał się w werbalną wojnę z obozem Mayweatherem Seniorem. Panowie twierdzili nawet, że swoje sprawy są gotowi rozwiązać jak mężczyźni, czyli... na parkingu - kiedy ich synowie będą walczyć w ringu. Teraz senior rodu Guerrero nazywa gwiazdora noszącego dumnie pseudonim Money" damskim bokserem i zapewnia, że Robert odpłaci mu za bicie kobiet.

- Ten facet to damski bokser. Zajmiemy się tym damskim bokserem. On pobił kobietę na oczach dzieci i poszedł za to siedzieć. Damski bokser. Ciekawe, czy spodoba mu się walka z prawdziwym mężczyzną? Robert zleje damskiego boksera! - grzmiał podczas ostatniej konferencji Ruben Guerrero, a przerywać musiał mu sam Oscar De La Hoya.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Owerfull
Data: 02-05-2013 00:56:11 
Stawiam na Floyda, ale muszę przyznać, sercem za Guerrero, to bardzo fajny typek ...
 Autor komentarza: jimmyF
Data: 02-05-2013 01:03:33 
Przegrana Floyda to byłby w pewnym sensie upadek gwiazdy, ja wolałbym jednak żeby Mayweather skończył karierę niepokonany, będzie przyjemnie wspominać i opowiadać, że oglądało się 30 lat temu takiego pięściarza, który skończył z rekordem 50-0 :)
Nie ma wielu takich, o których można tak mówić i na kolejnego będzie trzeba długo czekać
 Autor komentarza: ThaRealest
Data: 02-05-2013 07:39:07 
Tyle o ile Floyd Mayweather Senior nie przebieral w slowach od dawien dawna, tak teraz zrobila sie chyba jakas moda na trash talking w wykonaniu kolejnych ojcow.. najpierw stary Garcia, teraz Guerrerro.. kto nastepny ??

A co do zapowiedzi Rubena, to niemile sie przekona, ze te slowa to nic innego jak pobozne zyczenie.. nie do zrealizowania ;)
 Autor komentarza: rakowski
Data: 02-05-2013 10:34:38 
Jestem za Guerrero i będę mu kibicował,a Mayweather miał kłopoty w ostatniej walce z Cotto,a niektórzy już piszą,że to był rozbity Portorykańczyk,Robert jest młodszy i może dać lepszą walkę,czego mu życzę.Ruben dał mu do pieca,ale za rzadko mówią o damskim bokserze,mogli zrobić wcześniej jakiś teatrzyk,Floyd pojechał po bandzie,to Ruben zrobił to samo.
 Autor komentarza: BLAKEGRYFFIN
Data: 02-05-2013 11:16:23 
Na mnie Guerrero nie robi wrażenia,w walce z Berto ciągle faulował,technicznie to słabiutko,no i taki przewidywalny jest trochę.To nie jest Cotto,który jest dobrym technikiem.Floyd go skarci.
 Autor komentarza: un4given
Data: 02-05-2013 11:58:49 
Ojciec Guerrero strasznie się zestresował na tej konferencji. Widać że nerwy mu puszczają. Nie wytrzymuje presji. Money tylko się uśmiechnął i odpowiedział spokojnie :)

Money by TKO/KO w drugiej części walki. To mój typ.
 Autor komentarza: Kasandr
Data: 02-05-2013 17:08:46 
Od dawna czekam na kogoś kto zleje Moneya i już powoli tracę nadzieję,że ktoś taki się pojawi.
Szanse Roberta upatruję w wieku Floyda i jego małej aktywności ringowej.
Z drugiej strony perfekcjonizm Floyda nie pozwala mi wierzyć w niespodziankę.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.