RUBIO: ZNOKAUTUJĘ MARTINEZA

Jak już Was informowaliśmy wcześniej, Sergio Martinez (51-2-2, 28 KO) niemal na pewno nie wyjdzie na ring w tym roku. Sytuację tę będzie próbował wykorzystać oficjalny pretendent do jego tytułu federacji WBC - Marco Antonio Rubio (57-6-1, 49 KO), lobbując pomysł by uznać Argentyńczyka "Championem w zawieszeniu", tak jak niedawno Andre Warda. Wówczas mógłby stanąć do pojedynku z drugim na liście rankingu zawodnikiem o wakujący tytuł, zaś Martinez spotkałby się ze zwycięzcą tej rywalizacji po wyleczeniu kontuzji.

- Nie będę mówił, że walcząc ze mną Martinez będzie miał kolejną złą noc. Powiem natomiast, iż czuję się najlepszym "średnim" na świecie i chcę przywieźć pas WBC do Meksyku dla tych wszystkich wspierających mnie dotąd ludzi. Wybieram się do Kalifornii na obóz przygotowawczy pod kątem Martineza i mam tylko nadzieję, że nasi promotorzy się dogadają co do daty naszego spotkania. Jestem przekonany, że znokautuję Martineza jeśli przyjdzie nam się zmierzyć w ringu - stwierdził Rubio.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: JasnieOswiecony
Data: 30-04-2013 21:02:50 
Rubio to straszny błazen. Przegrał wyraźnie z Chavezem, obił kilku leszczy i nazywa siebie najlepszym bokserem wagi średniej na świecie.Dodatkowo lobbuje aby odebrać Martinezowi pas (co nie jest regułą- V. Kliczko). Niby chce walczyć z Maravillą, ale gdyby odebrał pas po walce z jakimś średniakiem( nie mylić z kategorią wagową ;) ) to też fajnie.
Życzę Rubio walki z Gołowkinem czy Quilinem aby mógł walczyć ze zdrowym mistrzem i zweryfikować własne poglądy dotyczące swojej wielkości.. Nie widzę go w TOP10 tej wagi.
 Autor komentarza: breek
Data: 30-04-2013 21:45:36 
Z Gołowkinem byłaby niezła jatka, bo Rubio lubi wymiany, ale finał dla Meksykanina to porażka przez ko.
 Autor komentarza: BronuarKomuszenko
Data: 30-04-2013 22:08:04 
Pomijam fakt że nie wiem jakim prawem Rubio jest oficjalnym pretendentem do tytułu skoro nikogo sensownego nie pokonał od czasu porażki z rąk Chaweza to dla mnie kolejnym skurwysyństwem Sulaimana będzie jak sergio zostanie emerytowanym mistrzem tak jak to się ma w przypadku Warda, i teraz będzie taka śmieszna pewnie sytuacja że o wakat zmierzą się były mistrz Chawez i będący jedynką w WBC rubio, walkę raczej wygra juniorek bo poprostu jest lepszy i tak oto znów dojdzie do walki Chaweza z Martinezem i znów pretendentem będzie prawowity mistrz czyli Sergio, dziwne? tak samo będzie z Wardem z tym że tam będzie taka beka że Bika zawalczy o wakat prawdopodobnie w czerwcu a Ward wróci kilka miesięcy później na jesieni, i będzie miał do wyboru walkę z Biką (bo to on będzie prawdopodobnie mistrzem) albo wybierze inne oferty a dobroduszny Suleiman da mu WBC Daimond tak jak kiedyś martinezowi i ten będzie mógł się cieszyć że jest mistrzem mistrzów ale w nomenklaturze mistrzem nie jest, ciekawie to wygląda
 Autor komentarza: TajemniczyCios
Data: 30-04-2013 22:20:34 
Rubio to tylko solidny zawodnik nic więcej, bardzo prosty rzemieślnik.
 Autor komentarza: Jedrusjestem
Data: 30-04-2013 23:42:27 
gardze takimi kozakami co po slabej walce nagle sie budza do zycia i chca walczyc, co innego zwykly kibic, mamy prawo oceniac bo dzieki nam zarabiajá, ale piesciarz???Troszke szacunku do wlasnego zawodu.

Cos ala ten promotor ktorego nazwiska niepamietam co najmana do walki wyzywa :)
 Autor komentarza: Jedrusjestem
Data: 30-04-2013 23:43:12 
ps

Nigdy nielubilem martineza i bez zmian.
 Autor komentarza: bak
Data: 01-05-2013 02:28:33 
Sergio wygrałby z wąsaczem. Ze słabym techniczne Chavezem ten Rubio przegrał wyraźnie, a potem obil kilku leszczy. Nie powinno go być jako nr. 1 WBC.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 01-05-2013 10:15:47 
Bak
Oczywiście że nie powinine być, ale jest meksykaninem, więc zapewne z marszu będzie miał taką okazję. A tak w ogóle to nie zdziwiłbym sie gdyby Suleiman znów zabrał pas Martinezowi i zestawił Rubio z Chavezem jr. o wakat
Rubio to solidny pięściarz, ale jak większość trafnie zauwazyła, tylko solidny. Widziałbym go prędzej jako duży test dla Gołovkina czy Quillina.
 Autor komentarza: Miezwinsky
Data: 01-05-2013 11:46:08 
jest wąs, jest impreza...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.