MITCHELL: WYCIĄGNĄŁEM WNIOSKI

Pół roku temu Seth Mitchell (25-1-1, 19 KO) dostał srogą nauczkę od Johnathona Banksa (29-1-1, 19 KO). Promowany przez stację HBO były zawodnik futbolu amerykańskiego 22 czerwca w Nowym Jorku dostanie okazję rewanżu. I zamierza ją wykorzystać.

- Trochę byłem rozczarowany, gdy z powodu kontuzji Johnathona przesunięto nasze drugie spotkanie. Ale wierzę iż nic nie dzieje się bez jakiegoś powodu. Dzięki dłuższej przerwie bardziej się zrelaksowałem, choć cały czas pozostawałem też w treningu. Nie robiłem tego jednak z takim natężeniem. Wczoraj rozpocząłem już ten właściwy obóz, trwający osiem tygodni - mówi podekscytowany Mitchell i powraca do pierwszej porażki w karierze.

- Tym razem muszę boksować mądrzej niż ostatnio. Z natury boksuję bardzo agresywnie, lecz nie można w ten sposób walczyć cały czas. Dzięki porażce jestem teraz inteligentniejszym bokserem. Naprawdę wierzę w to, że mogę pokonać Banksa. Co innego bym mówił, gdyby on mnie deklasował przez pięć rund i na końcu znokautował. Wówczas również dążyłbym do rewanżu, tylko w trochę późniejszym terminie. Tym razem chcę rewanżu od razu, ponieważ deklasacji nie było, a ja dostałem lekcję za swoje błędy. Tylko ja nie uważam go za lepszego pięściarza ode mnie i 22 czerwca mam zamiar to wszystkim udowodnić. Wielu ludzi odradzało mi taki ruch, ale przecież każdy wojownik właśnie tak powinien się zachować po przegranej. Tydzień nie mogłem zebrać się do obejrzenia tego pojedynku, lecz potem widziałem go ze 30 razy. I wciąż nie mogę się nadziwić, jakie błędy robiłem w tej walce. Nawet w wygranej pierwszej rundzie, tylko Banks jeszcze ich nie zdążył wykorzystać. Tym razem na pewno nie popełnię ich znowu, jestem dobrym studentem i pojętnym uczniem - zarzeka się Mitchell.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: ozi123
Data: 30-04-2013 20:04:19 
tak... i tym razem zaliczysz deski w 3 rundzie xd
 Autor komentarza: Artur1969
Data: 30-04-2013 21:29:36 
chłopie, okazało się, że masz szklaneczkę i tyle. A tego się nie wytrenuje, podobnie jak siły ciosu
 Autor komentarza: TajemniczyCios
Data: 30-04-2013 22:21:36 
Ta walka to i tak wielka niewiadoma, Banks wiele razy zawodził jak np w walce z Jasonem Gavernem.
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 01-05-2013 00:36:34 
tajemniczycios

banks teraz ma motywacje do duzej wyplaty....mysle ze przygotuje sie dobrze i zwyciezy rowniez w rewanzu
 Autor komentarza: MLJ
Data: 01-05-2013 10:18:49 
Z futbolisty nie będzie boksera, powtórka z rozrywki, ale Banks musi uważac, bo Mitchell ma kopyto i może znów ruszyć od początku.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.