MANSOUR O WALCE STIVERNE vs ARREOLA: ZNOKAUTOWAŁBYM ICH OBU

Amir Mansour (18-0, 14 KO) bezskutecznie próbuje się dobić do walki z kimś ze ścisłej czołówki wagi ciężkiej, rzucając już rękawice między innymi naszemu "Góralowi". Teraz skomentował sobotnią potyczkę Bermane Stiverne'a (23-1-1, 20 KO) z Chrisem Arreolą (35-3, 30 KO), oczywiście zaznaczając przy tym, że jednego i drugiego odprawiłby przed czasem.

- Zdecydowanie wymienili zbyt dużo ciosów. To nie powinno mieć miejsca, bo gdybym ja tak czysto trafiał, to zastopowałbym Arreolę i Stiverne'a. Obaj trafiali czystymi ciosami, a moje uderzenia ważą zbyt dużo i skończyłoby się to wszystko nokautem. Żaden facet na tym świecie nie przetrwałby mojego czystego ciosu - mówi jak zwykle pewny siebie Mansour, który powróci na ring najwcześniej w sierpniu, gdyż na dniach będzie zmuszony poddać się operacji pleców.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: ozi123
Data: 30-04-2013 18:16:28 
Aha 2 komentarze odnośnie tytułu usunięte , czyli propagandy ciąg dalszy? Rozumiem że mój komentarz mógł być trochę obraźliwy i przepraszam ponieważ mnie poniosło i to co wam zarzucałem czyli branie pieniędzy od Copa jest raczej nieprawdziew biorąc pod uwagę fakt że podobno go zbanowaliście. Także sry , i skończcie z propagandą ;]
 Autor komentarza: arp
Data: 30-04-2013 19:43:15 
Z tego co ja się orientuję to go odbanowali, bo znikł komunikat o banie.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 01-05-2013 10:22:44 
Mansour nie ma za duzo czasu na jakąą dobra walkę. Latka lecą, a on po prostu przesrał sprawę przez to więzienie.
Trzeba jednak oddać że powera w łapach to chłop ma, mało walk na koncie, jest dośc swieży i może jeszcze przez te 2, 3 lata stanowic jakieś zagrożenie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.