J'LEON LOVE - TARCZOWANIE Z ROGEREM

Bokser grupy Mayweather Promotions i podopieczny Ala Haymona, J'Leon Love (15-0, 8 KO) wystąpi 4 maja w Las Vegas podczas gali Mayweather vs. Guerrero. Przeciwnikiem Love'a będzie mocny Gabriel Rosado (21-6, 13 KO), który powraca po laniu z rąk Giennadija Gołowkina. Szykuje się więc ciekawa walka dwóch głodnych sukcesów pięściarzy. Oprócz wakującego tytułu NABF wagi średniej stawką jest uznanie włodarzy telewizji Showtime. Love przygotowuje się do najważniejszego w swojej dotychczasowej karierze starcia pod okiem Rogera Mayweathera. Osobista tragedia J'Leona (pod koniec marca tego roku jego starszy brat został zastrzelony w Detroit) pogłębia wymiar nadchodzącego pojedynku.

Gala Mayweather vs. Guerrero 5 maja (noc z soboty na niedzielę) o 3:00 w Orange Sport.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 30-04-2013 14:51:40 
Nigdy nie mogłem rozgryźć tego sposobu tarczowania u Mayweather'ów , wydaję mi się , że ich ćwiczenie bardziej ćwiczy zbijanie ciosów i czas reakcji , niż celność i mocne uderzenie
 Autor komentarza: kochamboks296
Data: 30-04-2013 15:19:58 
Czeka go wielka przyszłość, ma duży talent i trenuje ze świetnymi fachowcami. Praktycznie nie oddaje rund. Walka z Rosado to będzie test! Jak go Gabriel trafi tak jak raz udało mu się prawym wstrzelić w GGG to będzie też test odporności.
 Autor komentarza: JonesJrNT
Data: 30-04-2013 21:14:15 
szansepromotions mi się wydaję że celność i uderzenie to można wyrobić na worku, a ich tarczowanie powoduje płyność zadawania ciosów i przejścia kombinacjii, do tego ćwiczy się refleks, timing i pełną koncentracje, skupienie. prace nóg wyrabiają na skakance i walce z cieniem a siłę i dynamike na worku i ćwiczeniach siłowych.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.