FROCH: REWANŻ MOŻE BYĆ JAK HAGLER-HEARNS

Carl Froch (30-2, 22 KO) jest absolutnie pewien, że jego rewanżowy pojedynek z Mikkelem Kesslerem (46-2, 35 KO) zapisze się w historii jako jedna z najwspanialszych wojen w historii. 25 maja w Londynie "Kobra" i "Wiking" będą boksować o tytuły mistrzowskie WBA Super i IBF w wadze super średniej.

- Jeżeli od pierwszego gongu obydwaj będziemy starali się postawić na swoim, to może być jedna z tych walk, gdzie po 2-3 rundach wszyscy pomyślą, że to nie może trwać pełnych dwunastu. Jeśli tak będzie, jeden z nas wygra przez nokaut. Lubię myśleć, że to ja go znokautuję. Mocno wierzę, że mam wszystko, by właśnie tak się stało - powiedział 35-letni Anglik.

- Jeżeli on będzie mnie zarzucał swoimi bombami, nie zamierzam czekać i pozwolić mu na nabranie pewności siebie, bo tak przegrywa się walki. Na ogień odpowiem ogniem. Potencjalnie mamy więc do czynienia z walką pokroju Hagler vs Hearns. Nasz pojedynek może być nawet lepszy - dodaje Froch. - Może być brutalnie od pierwszego gongu. Znamy się już dobrze, więc zaczniemy tę trzynastą rundę, jakbyśmy dopiero skończyli poprzednią.

- Nie jestem najlepiej wyszkolony technicznie. Nie zamierzam rozpowiadać, że jestem następnym Sugarem Rayem Robinsonem albo Floydem Mayweathere, bo najlepsi nie dają się trafiać. Jestem profesjonalistą i muszę być twardzielem. Potrafię przyjąć, udowodniłem to już wiele razy - kończy "Kobra".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 28-04-2013 17:09:42 
Kobra możne i jest taki sztywny ale okrutnie twardy na pewno da z siebie wszystko wiem ze wieczór 25 maja będzie wspaniały
 Autor komentarza: Emilio
Data: 28-04-2013 17:14:22 
Froach zyskał sporo po rozwaleniu Bute, rewanż z Kesslerem będzie ciekawy.
 Autor komentarza: alert
Data: 28-04-2013 17:27:29 
Na mało którą walkę w tym roku czekam tak ja na tę. Liczę na Frocha, obecnie jeden z moich ulubionych pięściarzy, jednak ciężko tutaj wytypować zdecydowanego faworyta.
 Autor komentarza: milan1899
Data: 28-04-2013 17:46:52 
ta walka to majstersztyk ,dwie mega gwiazdy , silne , szybkie
Froach po Bute jest jeszcze mocniejszy psychicznie niż był , Kessler wrecz osmieszył Magee 3 krotnie posyłajac go na deski ta sama akcja co swiadczy o niesamowitej przewadze w szysbkosci i technice Duńczyka
kolejna walka w roku z cyklu gdzie wszystko moze sie zdarzyc
i na koniec absolutnie przegrany z tej walki nie musi sie zwijac ze sceny ,szacun dla wszystkich supersrednich za podejmowanie wyzwan pokazanie ze porazka przy walkach na szczycie nie musi byc jednoznaczna z pozegnaniem sie z wielkim galami

reasumujac na dzis stawiam ze Froach ciągła presją to wygra i dociagnie kariere do rewanzu z Wardem
 Autor komentarza: pankracy
Data: 28-04-2013 18:31:15 
Widać, że coraz więcej ludzi u buka stawia na Kesslera bo stawka na Kobre wzrosła już do 1.60zł.Nie wiem może warto zainwestować parę groszy tylko nie wiem jeszcze w kogo bo obaj zawodnicy prezentują boks z najwyższej półki.Panowie a jak wy to widzicie?Czy jest taka możliwość żeby Froch u siebie przegrał na punkty bo w totalną dominację duńczyka nie wierzę no chyba, że KO/TKO ale anglik to twardy chłop i potrafi przyjąć więc sam już nie wiem.
 Autor komentarza: arp
Data: 28-04-2013 18:49:26 
Froch wygra na punkty albo nawet zastopuje Kesslera, ja nie stawiałbym na Duńczyka, którego nieźle zamroczył śmieszny Allan Green.
 Autor komentarza: Klepacz
Data: 29-04-2013 00:31:43 
Froch jest nie do znokautowania, Kessler raczej też należy do tych najtwardszych, więc zapewne walka skończy się na punkty. Podejrzewam, że Cobra będzie potrafił mocno zaznaczyć swoją przewagę, ale nawet jeśli tak się nie stanie a walka będzie bardzo wyrównan, to pójdzie dla niego bo walczy u siebie, a ciśnienie będzie duże (zakładam, że stadion bez problemu zapełni). Generalnie będzie podobnie jak poprzednio, tylko tylko ze względu na zmianę gospodarza, zmieni się też zwycięzca.
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 29-04-2013 01:10:22 
"Nasz pojedynek może być nawet lepszy"

froch lubie cie ale przestan bluznic, to obraza bogow.....
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.