TOMASZ RÓŻAŃSKI O FENOMENIE KLUBU RÓŻA KARLINO W PRACY Z MŁODZIEŻĄ

Tomasz Różański wykonuje w swoim klubie KSW Róża Karlino wspaniałą pracę z młodzieżą. Ten młody i zdolny trener wychował m.in. dwie mistrzynie Europy kadetek i juniorek - Paulinę Jakubczyk i Elżbietę Wójcik, a także całą plejadę młodych-wilków polskiego boksu z Mateuszem Polskim na czele. W trakcie Turnieju im. Feliksa Stamma znalazł dla nas chwilę na rozmowę, w której przypominamy o wielkiej, niestety niespełnionej nadziei polskiego boksu, Pawle Polskim. Zapraszamy do wysłuchania naszej rozmowy.

 

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: PKBMichalNowak
Data: 28-04-2013 16:21:20 
Pozdrawiam ;)
 Autor komentarza: maro84
Data: 28-04-2013 16:46:22 
Tomek to jeden z lepszych trenerów młodego pokolenia w naszym kraju i myślę, że będzoemy mięli z niego pociechę jeszce długo, potrafi dotrzeć do zawodnika, dokładnie analizuje przeciwnika, układa całą strategię walki i w narożniku widzi wszystko. Tomek oby dalej tak się wszystko układało! Powodzenia
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 28-04-2013 19:06:53 
Praca z dziecmi i mlodzieża od poczatku, od tych kroczków,prostych ciosów,ksztaltowanie fizyczne i psychiczne to najtrudniejsze etap szkolenia i do tego trzeba miec wielkie umiejetności,byc cierpliwym i odpowiedzialnym.Takim z pewnością jest Trener Rózanski bo wyniki jakie osiagą są zdumiewajace.Mysle ze trzeba "ruszyc" z konkretnym planem przygotowań olimpijskim dla dzieci , młodzieży i to jak najszybciej!Wykorzystac Trenera Rózanskiego,Marcina Stankiewicza /równiez wielkie doswiadczenie i wyniki z pracą z najmlodszymi/ich wiedze , doswiadczenie!
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 28-04-2013 19:10:47 
do PKBMichalNowak...czekam na przeprosiny za kłamstwa jakie Pan tutaj drukował...
 Autor komentarza: ekspert
Data: 28-04-2013 19:20:49 
SASwietne podejście mentalne trenera do pracy z zawodnikami!
 Autor komentarza: endriu
Data: 28-04-2013 20:08:28 
Pamiętam jak się na zawodach z Migaczewem popstrykał że zwałowali Polskiego:)
Pozdrawiam grupę bokserów od kibica klubu
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.