KUSIOR: POLSKIM ZAWODNIKOM NIE BRAKUJE KONTAKTÓW MIĘDZYNARODOWYCH

W sobotni wieczór, podczas jubileuszowego Memoriału Feliksa Stamma, rozmawialiśmy z Adamem Kusiorem o sytuacji polskiego boksu amatorskiego.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 28-04-2013 11:52:44 
Jak najszybciej opracować i przygotowac program przygotowań olimpijskich dla dzieci i mlodzieży.Program musi realistyczny ,oparty na bazie tego co posiadamy a więc miejsa,osrodki treningowe, finanse,trenerzy!Musimy dokładnie wiedziec jak i czego uczyc mlodych adeptow pieściarstwa.Nie może przeciez byc tak że kandydaci na mistrzostwa Europy nie umieją operowac ciosami prostymi a szczegolnie lewym prostym,nie potrafia zejsc z lini ciosow,nie potrafia sie odchylic i przepuścic ciosy zamachowe nie uzywaja ciosów z dolu i nie wiedzą jak zrobic krok do tylu aby skutecznie kontrować.Gdzies w niektorych przypadkach te podstawy i cos tam widac ale to za malo . Więc postawić na TECHNIKĘ BOKSERSKĄ!
 Autor komentarza: PKBMichalNowak
Data: 28-04-2013 15:09:57 
Proszę nie traktować mojego wpisu jako atak, ale jak słucham, że polscy bokserzy wyjeżdżają na zawody międzynarodowe i nie brakuje im startów w dobrze obsadzonych turniejach, to czegoś tu nie rozumiem? Z tego co ja wiem Polska była obecna w tym roku na 2 turniejach na Węgrzech i w Bułgarii plus starty WSB. Zostały pominięte tak ważne zawody jak turniej w Halle czy w Ustii - gdzie Pan Kusior był delegatem technicznym! Dwa bardzo ciekawe wyjazdy na turnieje do Baku i Armenii czy międzypaństwowy mecz z Irlandią . Na turnieju Stamma czysto jak czarne na białym było widać braki startowe naszych zawodników, niektórzy z nich toczyli na tym turnieju swoje pierwsze walki międzynarodowe w tym roku więc o czym my tu chcemy rozmawiać? Moim zdaniem błędem jest również skreślanie zawodników po złym występie na turnieju Stamma.
Na ponad 20 zawodników tylko 2 polskie finały? Moim zdanie w walkach dużą rolę odgrywa psychika zawodnika, brak pewności i wiary w swoje umiejętności.
 Autor komentarza: hicior12
Data: 29-04-2013 11:11:46 
Dla tego faceta jedyne co widzi w boksie to jest mamona. Nigdy nie tknął palcem niczego, co nie miało zapachu pieniędzy.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.