SZYMAŃSKI ZABOKSUJE O PAS MŁODZIEŻOWY

Po bardzo trudnej, ostatecznie zwycięskiej przeprawie z Davidem Romanem Curielem, kariera Patryka Szymańskiego (7-0, 2 KO) nabiera tempa. Młody pięściarz grupy Global Boxing w kolejnym pojedynku zmierzy się z nieznanym jeszcze rywalem, ale stawką ich rywalizacji będzie młodzieżowy tytuł federacji WBO kategorii półśredniej.

Przypomnijmy, iż Szymański zaboksuje 29 czerwca podczas gali w Ostródzie, gdzie miejscowym kibicom zaprezentuje się również jego klubowy kolega - Kamil Łaszczyk (13-0, 6 KO), a głównym bohaterem wieczoru będzie niedoszły pogromca legendarnego Roya Jonesa Juniora - Paweł Głażewski (20-1, 5 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 28-04-2013 00:54:59 
Po ostatniej walce to ja nie bardzo wierzę w te"nabieranie tempa" przez Patryka Szymańskiego.To byla walka fatalna i nie moglem uwierzyc że to Szymański walczy.Jestem jego fanem,pamietam jego pierwsza walke w zyciu i te nastepne,uważam Patryka za jeden z najwiekszych polskich talentow ale to co zobaczylem było ...porażające!Mam nadzieje że Patryk i jego Trener coś zmienią i talent Patryka wreszcie"rozkwitnie"....
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.