30. MTB IM. FELIKSA STAMMA: KOMPLET ZWYCIĘSTW POLSKICH 'ŚREDNICH'

Tomasz Jabłoński, Ireneusz Zakrzewski i Adrian Plichta (wszyscy 75 kg) wyraźnie poprawili nam humory swoimi zwycięstwami w II serii walk eliminacyjnych 30. Międzynarodowego Turnieju im. Feliksa Stamma, który rozpoczął się dzisiaj w warszawskim Hotelu Gromada. Pierwszy z nich wypunktował wysoko (18-8) Ukraińca Andrija Bykowa, drugi wyeliminował (13-8) najlepszego amatorskiego pięściarza Kanady ubiegłego roku - Brody Blaira, a trzeci nieznacznie (10-9) wygrał z reprezentantem Kataru, Hzamem Nabahem.

Gorzej wiodło się dwóm naszym "półciężkim" - Jordan Kuliński uległ (7-19) Białorusinowi Pawłowi Siliaginowi, zaś Piotr Gredke nie sprostał (10-22) Mołdawianinowi Viktorowi Cotiujanschiemu.

W pojedynkach ćwierćfinałowych Jabłoński zmierzy się z Włochem Rafaele Munno, Zakrzewski z Turkiem Ozkalem Erolem a Plichta z Anglikiem Anthony Fowlerem. Dodajmy, że w wadze średniej wolny los przypadł w udziale czwartemu z polskich "średnich", Kamilowi Gardzielikowi, który w walce o półfinał skrzyżuje rękawice z Francuzem Rachidem Hamanim.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: janeksail
Data: 24-04-2013 16:08:55 
A dlaczego nie ma w kadrze Mateusza Tryca? Nie mógł wystąpić w Mistrzostwach Polski ponieważ w tym samym czasie walczyło WSB. Podobno Ci zawodnicy mieli obiecany występ w turnieju Stamma... Myślę, że on zawalczyłby dużo lepiej...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.