DARCHINYAN NIE CHCE USTĘPOWAĆ NONITO

Menadżer Vica Darchinyana (38-5-1, 27 KO), Frank Espinoza poinformował, że armeński bokser nie ma zamiaru ustępować miejsca Nonito Donaire'owi (31-2, 20 KO), który przymierza się do walki z nowym mistrzem WBC wagi super koguciej Victorem Terrazasem (37-2-1, 21 KO). Filipińczyk chce nieco dłużej pozostać w kategorii do 122 funtów i zmierzyć się z Meksykaninem na jesieni.

- Vic zdobył swoją pozycję i chce jako pierwszy zmierzyć się z mistrzem WBC Terrazasem. Kiedy wygra tytuł, z radością stoczy rewanżową walkę z Donaire'em. Czytałem nawet ostatnio na boxingscene.com wypowiedź promotora Fernando Beltrana, który stwierdził, że zwycięzca walki Terrazas-Mijares będzie musiał w pierwszej obronie wejść do ringu z Darchinyanem - powiedział Espinoza.

Przypomnijmy, że przed sobotnią walką o tytuł WBC Terrazas zajmował w rankingu federacji pierwsze miejsce, Mijares był drugi, a Darchinyan trzeci. Faktycznie zatem obóz Vica ma prawo do protestów. 11 maja były mistrz świata dwóch kategorii wagowych zadebiutuje pod flagą grupy Top Rank. Jego przeciwnikiem podczas gali w Laredo będzie Javier Gallo (18-6-1, 10 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 23-04-2013 14:28:52 
Oj boli Byka ten Nonito, boli. Ale w sumie wcale się nie dziwię, bo Flash popsuł mu rekord, przy okazji przestawiając szczękę.
Myślę że tu zadecyduje "kasowość" flasha który przyciąga widzów i jak ma nie przestraszonego rywala, to jest świetne widowisko. Arum znany ze swojej pazerności, najpierw chce zarobić, a potem się zastanwia których zawodników walki, chcą zobaczyć kibice.
Donaire - Terrazes, tylko czy Suleiman tak łatwo odda pas WBC nie meksykaninowi ?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.