DONAIRE MOŻE ZOSTAĆ W SUPER KOGUCIEJ

Po dość nieoczekiwanej porażce znakomitego Nonito Donaire (31-2, 20 KO) w walce z genialnym Kubańczykiem Guillermo Rigondeaux (12-0, 8 KO), obóz "Flasha" zapowiedział przenosiny do kategorii piórkowej. Teraz okazuje się, że Filipińczyk może zostać nieco dłużej w super koguciej.

Pojawił się plan zorganizowania pojedynku Nonito z nowym mistrzem świata federacji WBC - Victorem Terrazasem (37-2-1, 21 KO), który w miniony weekend zdobył wakujący pas po zaciętej walce z bardziej utytułowanym rodakiem Cristianem Mijaresem.

Informację potwierdzili już Bob Arum i Robert Garcia. Ten ostatni przyznaje też, że dostrzega błąd w przygotowaniach Donaire przed walką z "Szakalem". - Błędem było myślenie, że wszystko można załatwić jednym ciosem. Nie wiedzieliśmy, że on jest tak doskonałym bokserem. Będziemy musieli dłużej trenować do następnej walki i na pewno obejrzymy taśmy z występami przeciwnika. Tak trzeba - powiedział najlepszy trener ubiegłego roku, który spędził tylko dwa tygodnie z "Flashem" podczas ostatniego obozu przygotowawczego.

.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 23-04-2013 08:24:59 
Jeśli to prawda co mówi Gracia, to lepiej żeby o tym nie wspominał, bo robi z siebie kompletnego idiotę.

"Błędem było myślenie, że wszystko można załatwić jednym ciosem"???

co on myślał że będzie z małym Najmanem walczył? nastawianie się na jeden cios w tej wadze to nawet ze średniakiem dziwna taktyka.

"Nie wiedzieliśmy, że on jest tak doskonały bokserem"

Ta oczywiście - osiągnięcia Rigondeaouxa były ściśle tajne a dwa medale na IO dostał w konkursie na obieranie kartofli na czas.
A mistrzostwo w 7 zawodowej walce za prace społeczne ...

Kończ pan bo robisz z siebie idiotę!
 Autor komentarza: bambam
Data: 23-04-2013 09:31:29 
tak piedola aby sprawiac wrazenie, ze mogli zrobic cos wiecej, trudno sie przyznac, ze zrobilo sie 100 procent a i tak ch..j wielki wyszedl, bo ktos byl poprostu lepszy, wiec tak smeca, ale i tak wiadomo
 Autor komentarza: kochamboks296
Data: 23-04-2013 09:39:56 
Robert Garcia nie potrafi przyznawać, że ten który wygrywa z jego bokserem był po prostu lepszy.

Po walce Rios vs Alvarado 2 nie mógł zrozumieć, że Mike wygrał walkę.

Jak napisał Stonka gość robi z siebie idiotę a to dlatego, że jego przerośnięte ego nie pozwala mu na przegraną z honorem.


Austin Trou powinien być przykładem dla każdego sportowca.
Stoczył równą walkę z Alvarezem w mojej opinii minimalnie przegrał, ale wielu ludzi widziało remis czy jego wygraną. Trout nie miał jednak problemu z powiedzeniem, że był tego wieczoru bokserem słabszym.
Garcii brak takiej pokory. Żeby przyznać się do porażki trzeba być cholernie pewnym siebie i mocnym psychicznie człowiekiem.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 23-04-2013 10:00:44 
Troche się w tym wszystkim pogubiłem. Na pewno Doner zrobił katastrofalny błąd, jeżeli to prawda i nie oglądał walk Rigo, Możeliwe że fakt narodzin dziecka, tez jakoś na jego postawę wpłynąła. Ale nie ma co na to zwalać, przegrał wyraznie i to jest fakt.

Garcia istotnie robi z siebie idiotę. Myślę że po porażkach Riosa i Donera jest po prostu sfrustrowany. tak samo zresztą zachowywał się Roiach, gdy jego gwiazdy poprzegrywały. Jeżeli Noito zostaje w super koguciej, to pomysł walki z Terrazesem, to bardzo dobra sprawa.Arum powinien to szybko załatwić. Myślę że meksykanin nie będzie zbyt dużym wyzwaniem, choć nikogo nie wolno już lekceważyć, chyba miało miejsce podczas doniesień z ostatniego obozu Donaire
 Autor komentarza: Matys90
Data: 23-04-2013 12:22:04 
Niieee, niech Rigondeaux unifikuje dalej! Co prawda jemu już na pewno nie pozwolą zatrzymać pasa WBA i WBC jednocześnie, ale jednak kolejnego mistrza by miał na rozkładzie. Ciekawe co z Alvarezem, bo dla niego Sulaiman chyba robi wyjątek? Czy też może każe mu przy następnej walce wybierać którego pasa chce bronić?

A tłumaczenia Garcii zupełnie jakbym słyszał Rodżera.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.