ZIMNOCH O PRZYGOTOWANIACH DO McCALLA ORAZ EWENTUALNEJ WALCE ZE SZPILKĄ

Jednym z gości gali w Rzeszowie był Krzysztof Zimnoch (14-0-1, 11 KO), który 18 maja w Legionowie skrzyżuje rękawice z byłym mistrzem wszechwag - Oliverem McCallem (56-12, 37 KO). Pięściarz z Białegostoku ma również w planach potyczkę z Arturem Szpilką (14-0, 11 KO), czyli głównym bohaterem wczorajszego wieczoru. W rozmowie z naszą redakcją Zimnoch opowiedział o przygotowaniach do starcia z McCallem oraz potencjalnym spotkaniu ze "Szpilą".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: fop
Data: 21-04-2013 10:08:11 
Zastanawiam się jakie, tak naprawdę, warunki treningowe ma Zimnoch?

To, że nikt nad nim nie skacze i nie chucha jak w przypadku Szpilki to chyba oczywiste, ale mam nadzieje, że przygotowuje się choć troszkę lepiej niż amatorsko.
 Autor komentarza: Ned
Data: 21-04-2013 11:00:15 
Mógł sobie darować uszczypliwość wobec Szpilki, ale i tak wolę ten pozowany chłód między nimi, niż uliczne zagrywki.
 Autor komentarza: narodowiec
Data: 21-04-2013 11:10:14 
Ta jego obecna kariera i tak jest taka pół-amatorska. Szpilka z pewnością ma lepsze warunki zapewnione do rozwoju. Także oby zdołał się solidnie przygotować na McCalla, bo to dość duży przeskok w porównaniu z ogórkami jakich miał do ej pory.
 Autor komentarza: ManiekZ
Data: 21-04-2013 12:07:17 
Z przykrością muszę stwierdzić że Zimnoch bez odpowiedniego zaplecza oddala się od płynnego rozwoju.

Jeżeli nie wykona diametralnej zmiany + konkretny sztab szkoleniowy to zostanie wykolejony z toru.

On musi trenować do każdej walki na 100% i robić to profesjonalnie, bo inaczej mu Artur odjedzie tak jak to wczoraj zrobił Szczurek z Rogowskim. Utrzymać dłużej wysoką formę w treningu.

Niestety nad Zimnochem czarne chmury, bo nie widać kompletnie by coś się poprawiło.

Z drugiej strony jeżeli udało by mu się wygrać to ośmieszył by tym samym cały sztab szkoleniowy Don Wasyla. Trudno będzie o uczciwy pojedynek, a tym bardziej jeżeli sędziował by taki farfocel jak Jankowiak, który robi większe kiksy niż arbitrzy w polskiej ekstraklasie.
Zastanawia mnie jednak fakt na jakiej podstawie zostaje przyznawana licencja sędziowska skoro prowadzący pojedynek nie zna zasad i nie potrafi komunikować się w języku który zna dziś nawet babcia klozetowa.
 Autor komentarza: roninuwodzenie
Data: 21-04-2013 12:11:31 
Poniższa wiadomość łamie postanowienia regulaminu. Użytkownik roninuwodzenie piszący z IP: 195.116.45.129 dostaje ostrzeżnie. Jeśli będzie dalej łamał regulamin, zostanie usunięty ze społeczności użytkowników serwisu.


Zimnoch jest blokowany jak kupa w pupie studenta, kiedy pisze kolosa i bardzo dobrze bo przecież "posprzedawał kolegów w Białym" i życzmy mu jak najgorzej.
 Autor komentarza: Jedrusjestem
Data: 21-04-2013 12:20:04 
Ronin. Znam Krzyska od dziecka, niepisz takich szpilkowych farmazonow, Zimnoch od zawsze był człowiekiem honoru i kozakiem, uwierz mi takie teksty niepasują do tego chłopaka. Białystok zawsze był za nim i bedzie a te paruwy z meczetami co dostali oklep niech spierdalają bo jak to ma być wyznacznik ludzi z harakterem to ja niemam pytań.
 Autor komentarza: roninuwodzenie
Data: 21-04-2013 12:24:09 
Białystok za Zimnochem? A to dobre! A kiedy byłeś w Białymstoku?
 Autor komentarza: Jedrusjestem
Data: 21-04-2013 12:35:32 
Daj spokój, takie farmazony szpilkoskie nietrafiają do mnie, chcesz latać z meczetą to lataj jak uważasz ze to jest bycie kozakiem to twoja sprawa.wykrec 10 odpierdziel swoje, dziarnij kolegę na klacie ale dla takich jak ja niezaimponujesz.wiesz kogo podziwiam??? Ludzi którzy wywodzą się z ciężkich domów a mają kochające zony i wykształcone dzieci, taka dziecinada szpilkowa to nie dlamnie.
 Autor komentarza: roninuwodzenie
Data: 21-04-2013 12:41:17 
A co ma za znaczenie z jakiego domu jesteś? To jest boks, a poziom boksu wyższy level Szpilki(mimo tego rywala). Zimnoch się bezkarnie promuje na nazwisku Artura i jeśli do tej walki dojdzie to prawdopodobnie polegnie z hukiem. Nie znam dokładnie sytuacji, ale mam znajomych w Białym i szczerze mówiąc nie mają dobrego zdania o Zimnochu, nazywając go potocznie określeniem na F.
 Autor komentarza: Jedrusjestem
Data: 21-04-2013 13:02:08 
Po jakiej walce szpilki nabrales takiej wiary w jego umiejętności???z tego co wiem to Zimnoch go obil w amatorce, potem w Hw mieli twardy sparing, więc jak by niebylo 1-0 dla Krzyska .wczorajsza walka nadała ci takiej wiary w jego czy te poprzednie wynalazki z nacpanym Mollo czy komentatorem mcclinem a moze walka z tym wydziarganym patafianem utwierdzila cię wprzekonaniu o niesamowitym talęcie Artura.co do tych tych kolegów z białego bez komentarza.
 Autor komentarza: roninuwodzenie
Data: 21-04-2013 13:19:54 
@Jedrusjestem
1.Nabieram przekonania o talencie Szpilki z każdą kolejną walką i uważam, że jest dużo lepiej prowadzony od Zimnocha. Rywale po prostu maja sens Bassile, Beck, McCline, Molo, teraz Bidenko. Szpilka się rozwija z walki na walkę i jest coraz lepszym pięściarzem, bo pokonuje sprawnie poprzeczki i jego kariera to płynne wchodzenie ścieżką w górę.
2.Zimnoch obił Szpile w amatorce, ale ile wtedy lat miał Artek? Szpila w zawodowym jest prowadzony jak zawodowiec, a Zimnoch nadal trzyma gałęzi podpory między amatorskim, a zawodowym. Nawet większość sparingpartnerów załatwia mu trener, sprowadzajac amatorów z Ukrainy, Rosji, Łotwy. Dziś Szpilka jest 3 kroki dalej niż za amatorki, a Zimnoch tylko 1 krok.
3.Tak walki z Bassile, Molo, McCline, dają mi możliwość, żeby wierzyć że jest to płynna droga po schodach do jakiegoś celu. Zimnoch ma przeskok między Trzcińskim do McCalla, to wygląda jak przesiadka z wielbłąda, na byka. Brak płynności i to rzadko jest dobre dla kariery zawodnika.
4.Zimnoch w swoim mieście nie jest szanowanym zawodnikiem i więcej kibiców zaskarbił sobie tym, że ktoś nie lubi Szpilki niż osiagnięciami sportowymi, czy to w zawodowym czy to amatorskim.
 Autor komentarza: ManiekZ
Data: 21-04-2013 13:37:33 
@roninuwodzenie kolejny troll z RP szuka szczęścia i wypatruje w userach swoich potencjalnych ofiar.
Całe to KP trzyma taki poziom jak ostatni rywal mistrza świata na gali w Rzeszowie.

Beka! I to na całego.

@roninuwodzenie posłuchaj co trener EXPERT Łapin mówi o przeciwniku Arturka przed walką, bo śmiać mi się chce z każdym słowem jak to się on ośmiesza w oczach kibiców którzy znają się na boksie.

Wyszedł anemik i pokonał sam siebie, no takich przeciwników to nawet sam Manuell Char nie miał w swojej karierze. hehe

a tak przy okazji to kogo jeszcze Szpilka nie wyzywał?
Prócz własnej matki to obraził pewnie już wszystkich, choć i do tego są wątpliwości.

Pozdrawiam tych, których stać na własną opinie a nie ukrywanie się w strachu przez kozakami rodem z łamerykańskich filmów sensacyjnych klasy B.
 Autor komentarza: roninuwodzenie
Data: 21-04-2013 13:52:16 
@ManiekZ
1.tak tak, jestem trolem z RP, tylko dla Twojej wiadomości zostałem zbanowany z RP za pisanie prawdy o cyrkach Wasilewskiego, więc nie chce czytać tego co masz w głowie i ustach, pewnie gorsze rzeczy miałeś.
2.Szpilka jak dla mnie to dobrze, że prowokuje do pojedynków dobrych pięściarzy, niestety to kanalia Wasilewski decyduje z kim zawalczy Artur, ale przynajmniej jak na 13 walk to jest bardzo odważnie prowadzony.
3.To jest moja opinia i uważam, że Artur zdecydowanie więcej w boksie osiągnie od Zimnocha, który w końcu dostanie walkę ze Szpilusem i zajmie się wyuczonym fachem w zawodówce.
4.Popatrzcie tylko, że Zimnoch nie ma nawet dobrego trenera. Jego trenerem jest Liczyk, który prowadzi głównie bokserów amatorskich Hetmana Białystok.
 Autor komentarza: darcka
Data: 21-04-2013 14:49:06 
Walkę ze Szpilusem... hahaha
Dobrze @roninuwodzenie, jesteśmy z Tobą, trzymaj się i nie ćpaj
 Autor komentarza: ManiekZ
Data: 21-04-2013 16:44:48 
@roninuwodzenie nie wiem czemu to miało służyć, ale wiedz że jeżeli myślisz to już jakiś plus, choć jak widać, to może tobie sprawiać ból. Pisząc naokoło z podtekstami myśli że jesteś człowiekiem, inteligentnym. Niestety okłamujesz siebie i otoczenie.

Szpilka to taki sam produkt jak Najman czy Koks, ot tyle że ludzie nie wyłapują w tempo, że są robieni w ch...

Szpilka zajdzie tak daleko jak Wawrzyk z rekordem 27-0 gdzie z Ukraińca bez butów robi się wielkiego gladiatora. To był kolejny zawodnik który nie trenował bardzo długo i o walce dowiedział się na miesiąc przed galą.

Arturek jest takim samym kozakiem jak Głowacki, który przy 12rundowym pojedynku został by wczoraj znokautowany boleśnie.

Jak trafi Szpulka na gościa co będzie umiał przyjąć i oddać to wróci bardzo szybko na własne podwórko. To jest gość który nie ma zielonego pojęcia jak należy się bronić i nie potrafi nic w defensywie. (Typowe dla zgredów z ulicy)
Na sparingach uczą go ataku i ubijania przeciwników, bo sobie ubzdurał że jest drugim Kliczko.
Jest typowym małym ciężkim i będzie przestawiany przez każdego innego zawodnika po ringu.

Dla przykładu przy starciu z takim Furym został by wciągnięty i wypluty po 3 rundach. Nie ma czego szukać w HW gość któremu tak łatwo przełamać gardę i którego sierpami przestawia się po ringu.
On nie ma zielonego pojęcia jakie walory świadczą o jakości w boksie zawodowym. Jeszcze 2-3 mocnych rywali i Szpula będzie rozbity niczym USS i zostanie tzw. jednostrzałowcem.


Wielu bokserów PL ma większy talent od Arturka, ale nie wielu ma wsparcie promotorów, a wiadomo kogo promuje Don Wasyl.
Po mojej przygodzie na RP i lawinie ściemy ze stajni KP, słowa Zimnocha się potwierdziły.


Nikt mi nie będzie wciskał PATOLOGII bo nie mam na to ochoty by utożsamiać się z produktami.
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjaa
Data: 21-04-2013 17:04:27 
jak tu pisze roniu ze brat zimnoch po walce wroci do zawodu wyuczonego w zawodowce byc tez ze to po walce wroci szpila do zawodu wyuczonego (niewiem czy brat szpila skonczyl zawodowke :)ale po filmiku z wakacji i filmiku z wazenia zawsze moze tanczyc w klubach jako chependales o ksywie tarzan boy majteczki i szeleczki i kombinezonik juz ma wiec tylko zalozyc dzialalnosc gospodarcza i kariera przed nim
 Autor komentarza: roninuwodzenie
Data: 21-04-2013 17:49:55 
@ManiekZ
1.Nie napisałem, że myślenie sprawia mi ból, raczej sprawia mi radość jak myśle o czymś przyjemnym.
Ból sprawia mi myślenie o frustracji którą przelewasz na klawiature i próby zaczepiania, plotkowania, haczenia i inne próby zwrócenia uwagi stosowane wśród patologicznych dzieci odtrąconych przez grupę. W twoim wypadku bierze się to z mało ciekawego życia i braku miłości. Więc przestań wciskać mi swoje negatywy, ja nie przyjmuje łopatki, sam się nią pobaw.
2.Nie drogi kolego. Szpilka to utalentowany pięściarz i z każdym kolejnym sukcesem tego gościa będzie to Ciebie coraz bardziej bolało.
3.Szpilka jest najodważniej prowadzonym pięściarzem w Polsce od wielu lat i kogo powinien zakontraktować mu Wasilewski na 14 walkę w karierze? Zresztą skąd wiesz gdzie będzie Szpilka za 13 walk? Wróżbita Maciej jesteś?
4.No widze, że to Ty a nie Fiodor Łapin powinieneś być trenerem Szpilki. W takim wypadku już dawno miałby wszystkie paski w karierze zunifikowane i genialną obrone. Tyle, że to Fiodor Łapin doprowadził swoich zawodników i do MŚ i ME i do mniej znaczących pasów. To mimo wszystko jest trener ze sporymi osiągnięciami, który ma pojęcie o boksie. Zobaczymy jak Arturowi potoczy się kariera sportowa. Ja mu dobrze życze.
5.Z Furym to jest ciężko wygrać, ale jak na moje oko Tyson jest dość ograniczony z powodu gabarytów i wiele lepszy nie będzie. Artur ma większe możliwości rozwojowe, ale też myśle, że Fury dzisiejszy zjada Szpilkę.
6.Walory świadczące o boksie zawodowym? Rozumiem, że Ci chodzi o boksowanie z defensywy i techniczne tak? A Rocky Marciano, Salivan, czy Jack Depsey, czy Mike Tyson nie zrobili swego boksując w ten sposób? To, że Artek idzie na przód to jest taktyka i jak na razie skuteczna, a klasyki pokazywały wielokrotnie, że można iść do przodu i mieć dobrą obronę, jak minn. Castillo i ODLH i wielu innych pięściarzy.
7.Tak tak po 2-3 walkach Szpilka będzie rozbity(domyślam się, że za przysługą Krzyśka tak?). Po 10 walkach już będzie miał wstrząs mózgu, a po 20 walkach zabiją go na ringu. Po 30 walkach na ringu krokodyle zjedzą jego zwłoki.
8.To podaj mi bokserów PL którzy mają większy talent od "Szpulki"? Mogą być z amatorki, zawodowego i co osiągneli... no i właśnie Malujda, Kownacki, Olaś?
9.Co do RP to szkoda chłopaków, ale to ich wybór. Wasilewski płaci, a oni wykonują. Mają świetnego Jeffa i dostęp do prawdziwych informacji na temat grupy UKP i pewnie znacznie więcej.
10.Śmieszne, że piszesz cały czas o patologii, a potem z otwartymi ustami czekasz na jedzonko, które serwują Ci kucharze Urlicha.
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 21-04-2013 19:06:48 
@roninuwodzenie
No nie powiem, niezły z Ciebie propagandzista :) Próbujesz ludziom Ty, jak i paru innych (na szczęście zdecydowana mniejszość) wcisnąć kit, którego nikt tu nie kupi!

"3.To jest moja opinia i uważam, że Artur zdecydowanie więcej w boksie osiągnie od Zimnocha, który w końcu dostanie walkę ze Szpilusem i zajmie się wyuczonym fachem w zawodówce."
-Wyprzedził mnie już wyżej Dobrodziej i dobrze Ci odpowiedział, ciekawe czy Szpila wogóle skończył zawodówkę :)

Piszesz, jak to Szpilka nie jest lepszy od Zimnocha, że ma świetnych pięściarzy na rozkładzie, super team zapominając o jednym, najważniejszym!
Szpilka ma wszystko podstawione pod nos, podczas gdy równocześnie Wasilewski blokuje karierę Krzyśka Zimnocha! Chyba tylko ślepy i głupi tego nie zauważy! Do Szpilki wczoraj przyjechał gość, który trenował od miesiąca, nie wziął nawet ze sobą butów! A Ty dalej się jaraj, jak to odważnie i świetnie prowadzona jest kariera Szpilki! Jeszcze jedna sprawa, po PBN było głośno o walce Zimnocha z Mollo. Zaraz po tej informacji pojawiło się info od pana Wasilewskiego, że właśnie dogrywają szczegóły rewanżu z Mollo. Przypadek? Dziś już wiemy, że żadne wiążące sprawy nt. ewentualnego rewanżu nie zostały póki co dograne. Ale Ty dalej fantazjuj, że Szpilka jest lata świetlne przed Zimnochem! Obrona Szpilki jest dziurawa jak ser szwajcarski, a Ty próbujesz się temu przeciwstawiać, że tak nie jest. Ręce opadają :)
 Autor komentarza: roninuwodzenie
Data: 21-04-2013 19:58:14 
@Lukaszz
1.Nie próbuje wciskać kitu, bo to nie telezakupy mango. Wyrażam swoje zdanie, tylko tyle!
2.Różnica między Szpilką a Zimnochem jest taka, że ten 1 ma stałą świetnie płatną pracę w boksie, w stabilnej firmie, z mieszkaniem służbowym, a ten drugi pracuje w firmie zewnętrznej która współpracuje tak jakby na zasadzie franczyzy, albo agencji. Agencja tnie koszty i proponuje jasne warunki - zależność od firmy. A Firma docelowa "Klient" uznała, że nie mają zapotrzebowania na filar w którym pracuje Krzysiek, co tworzy słabe pieniądze i brak możliwości rozwoju.
3.Tak to już jest na rynku pracy, że niektórzy mają podstawione pod nos, a niektórzy muszą ciężko zapierniczać by do czegoś dojść, takie życie. Life is brutal, jak to się mówi.
4.Kim jest Wasilewski dla Zimnocha? Klientem jego usług, a klient ma prawo korzystać z tego lub nie! Kim jest Zimnoch dla Wasilewskiego? Gościem który publicznie wyraża opinie krytyczne o jego najlepszych pracownikach i swoich słabych możliwościach rozwojowych i zarobkowych. Tak się składa, że są związani nadal umową, więc klient po prostu zaczął zlecać zadanie swoim pracownikom, a ochłapy zostawił agencji... Krzysio by chciał wykorzystać rozwój który zafunduje mu firma i przy okazji wytrącić ich czołowego pracownika, ale Firma na to mu nie pozwala.
5.Ten gość od Szpilki dostał tylko 50% gaży i wątpliwe, aby Wasyl mu więcej zapłacił. Napewno jako mecenas prawa doskonale wie, jak się zabezpieczyć, na takową sytuacje.
6.Jak widać Molo to dalej jest zlecenie przygotowane dla Szpilki, więc Wasil uznał, że nie przekazuje kontaktu do swojego podrzędnego robotnika...
7.Jak widać agencja nie była w stanie, albo nie było jej stać na takie zlecenie jak pobicie Molo, zoorganizowanie gali, albo dogadanie szczegółów. UKP płaciło lepiej niż Babilon?
8.Co do wyższości Szpilki nad Zimnochem pisałem raczej w punkcie odniesienia, gdzie i na jakich warunkach trenują, jak są promowani, z kim przygotowują, z kim sparują. Zimnoch trenuje w Hetmanie Białystok(amatorskim klubie sportowym), a Szpilka w budynku przygotowanej dla UKP(zawodowym klubie sportowym). Zimnoch chodzi na siłownie miejską, gdzie zapewne trenerzy mają takie pojecie o kulturystyce jak on sam(albo mniejszą),a Szpila trenuje na siłowni przygotowanej dla bokserów w budynku UKP- gdzie ma specjalistów dokładnie znających się na treningu dla boksera, którzy przygotowują trening pod zawodowca, przygotowując specjalną dietę i plan ćwiczeń dla pięściarzy zawodowych. Zimnoch sparuje przeważnie z "Ukrainą", czasem jakimś podrzędnym zawodowcem z polski; Szpilka sparuje z dobrymi sparingpartnerami(Walker, Aguilera) i nie zaprząta głowy sobie innymi polskimi pięściarzami ze swojej stajni typu Wawrzyk. Zimnoch jest strasznie promowany i do tej pory walczył z samymi leszczami, a Szpilka wchodzi schodek po schodku, zwiększając poziom swoich rywali, owszem czasem zdarzy się, że rywal zawiedzie, wtedy schodzi schodek w dół, ale wszyscy wiedzą gdzie idzie, a Zimnoch musi się wspinać teraz na wyżyny swoich możliwości z McCallem wdrapując się po ścianie, Szpila zaś spokojnie wchodzi szczebelek po szczebelku, ... Spokojnie, bez pośpiechu.
9.Tak Szpilka ma swoje mankamenty i Zimnoch też je ma, tyle, że atuty są raczej po stronie Szpilki i im dłużej będą to odwlekać tę walkę to skończy się dyspropocją jak Rogowski w walce z Łaszczykiem.
10.Nie... nie próbuje się przeciwstawiać, po prostu wyrażam swoje zdanie, za to moje ręce skłaniają się do oklasków.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.