BIZIER DLA ALEXANDRA?

Kell Brook (29-0, 19 KO) po raz kolejny wycofał się z walki o pas IBF wagi półśredniej i zostawił team Devona Alexandra (24-0-1, 13 KO) na lodzie. Wśród zastępców Wyspiarza na galę 18 maja wymieniano wielu pięściarzy, jednak wszystko wskazuje na to, że "Aleksander Wielki" wyjdzie do ringu z niepokonanym Kevinem Bizierem (20-0, 14 KO).

Pięściarz z Kanady w październiku zeszłego roku pokonał przed czasem naszego Patryka Litkiewicza (10-1, 5 KO). Aktualnie jest on sklasyfikowany na 3. miejscu w rankingu IBF i ma zaplanowaną walkę na 25 maja. 28-letni pięściarz jest zatem w treningu i jest najwyżej sklasyfikowanym pięściarzem w rankingu IBF po Brooku, co czyni go najmocniejszym kandydatem do pojedynku z Alexandrem.

- Musimy wywiązać się z obowiązkowej obrony pasa IBF. Kell Brook był obowiązkowym pretendentem, a najwyżej sklasyfikowanym pięściarzem, który może zawalczyć z Alexandrem jest niepokonany Kevin Bizier. Czekamy na nazwisko, Devon jest gotowy na każdego - powiedział Cunningham.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: canuck
Data: 18-04-2013 00:27:35 
Bizier jest moze niezbyt znany w Europie, ale pewnie po tej walce bedzie znany duzo lepiej.

To najwieksza "nadzieja" w stajni GYM obok Lemieux oraz Alvarez. A najwieksze gwiazdy w tej stajni to Pascal oraz Stevenson.

Kevin jest dobry technicznie, twardy, odporny na ciosy a do tego ma pigule. Kevin to typ walczaka, takze fani beda go lubic!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.