SCHAEFER O OPCJACH ALEXANDRA

Kell Brook (29-0, 19 KO) wycofał się po raz kolejny, a obóz Devona Alexandra (24-0-1, 13 KO) stracił cierpliwość. Mistrz świata federacji IBF w wadze półśredniej zaboksuje 18 maja na gali w Boardwalk Hall w Atlantic City, ale z kim?

Richard Schaefer z Golden Boy Promotions zdradził, że rozgląda się za odpowiednim rywalem dla "Aleksandra Wielkiego". W grę wchodzą Andre Berto (28-2, 22 KO), Wiaczesław Senczenko (33-1, 22 KO) i Shawn Porter (20-0-1, 14 KO).

- Przyglądamy się kilku nazwiskom. Chcieliśmy Prowodnikowa, ale jest niedostępny. Może to będzie Senczenko, może Shawn Porter, a może Andre Berto. Zobaczymy, co da się zrobić. Współpracujemy z IBF. Sądzimy, że być może Brook po tym wszystkim powinien zostać usunięty z pozycji obowiązkowego pretendenta. On nie może ciągle tego robić. Współczuję mu, ale powinien powalczyć w eliminatorze. Devon nie może dłużej na niego czekać. Musi kontynuować karierę - powiedział Schaefer.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: kabat0302
Data: 17-04-2013 11:14:06 
Bardzo chciałbym aby wybór padł na Berto ale pewnie wybiorą mu Senczenko albo Portera lecz i tak to byłoby dobrze,jednak szkoda,że nie dojdzie do walki z Brookiem,już miałem na niego stawiać a tu nic z tego nie wyszło..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.