GAMBOA-PEREZ PRAWIE NA PEWNO 8 CZERWCA W MONTREALU, NA GALI DAWSON-STEVENSON

Walka Yuriorkisa Gamboy (22-0, 16 KO) z Darleyem Perezem (28-0, 19 KO), o której mówiło się od kilku dni, prawie na pewno odbędzie się 8 czerwca. Pierwotnie miała mieć miejsce w Las Vegas, ale ostatecznie dojdzie do niej w Montrealu, podczas gali gdzie pojedynkiem wieczoru jest starcie Stevenson-Dawson.

Organizacja walki wiele zawdzięcza porozumieniu osiągniętemu przez trzech promotorów: Gary'ego Shawa (w jego stajni są Dawson i Perez), Yvona Michela (Stevenson) i znanego jako 50 Cent Curtisa Jacksona (Gamboa). Transmisję przeprowadzi stacja HBO. Pojedynek z Perezem to dla Kubańczyka debiut w wadze lekkiej.

Gamboa stoczył w zeszłym roku jedną walkę, wygrywając w grudniu na punkty z Michaelem Farenasem. Od tego czasu nie wchodził do ringu. Olimpijczyk z Pekinu, Kolumbijczyk Perez - nie ma jeszcze na koncie walk z czołówką. W marcu tego roku pokonał na punkty Julio Camano, ale po drodze dwukrotnie lądował na deskach. Ciężką przeprawę miał też z wczorajszym pogromcą Angelo Santany, Bahodirem Mamadżonowem, którego niejednogłośnie pokonał w sierpniu zeszłego roku.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 13-04-2013 20:02:42 
Do Redakcji - wiem, że się trochę czepiał ale tytuł wielkimi czerwonymi literami aż razi. PRAWIE wyklucza NA PEWNO! więc nie istnieje coś takiego jak "prawie na pewno"!

Co do Gamboy... dwa razy już chciał zaoszczędzić - na Riosie i Lopezie (dziś byłby na topie p4p bo oby zniszczyłby na 99%) Burgos to sam top swojej wagi (jego wartość zaciemnia ostatni remis gdzie był wał na jego niekorzyść). Gamboa oszczędza drepce w miejscu i ..gówno zarabia.
 Autor komentarza: Trolol0
Data: 13-04-2013 20:52:55 
Ale super się go oglonda.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.