OBÓZ RUBIO OPROTESTUJE WALKĘ MARTINEZ-CHAVEZ

Obóz Marco Antonio Rubio (57-6-1, 49 KO) zamierza oprotestować decyzję Jose Sulaimana. Prezydent federacji WBC zapowiedział bowiem wczoraj, że wyda zgodę na rewanż Julio Cesara Chaveza Jr (46-1-1, 32 KO) z Sergio Martinezem (50-2-2, 28 KO), jeśli tylko obaj wygrają swoje najbliższe walki. A przecież Rubio jako oficjalny pretendent miał wcześniej zagwarantowany pojedynek o pas mistrza.

- Wiemy o słowach Sulaimana i stanowczo zapowiadam, że nie zaakceptujemy takiej decyzji. Martinez po walce z Murrayem musi skrzyżować rękawice z moim chłopakiem. Możemy się zgodzić na takie rozwiązanie, by wygrany potyczki Martinez vs Rubio spotkał się potem w pierwszej obronie z Chavezem. To chyba byłoby fair - powiedział promujący Rubio Reginaldo Kuchle.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Jacol92
Data: 07-04-2013 14:54:45 
Kasa kasa. Ciekawi mnie reakcja WBC bo ostatnio sie pogrązają.
 Autor komentarza: adekw
Data: 07-04-2013 18:46:51 
Nie fair to jest to, że taki leszcz jak Rubio, który po jednostronnym mordobiciu z Chavezem po pokonaniu samych kelnerów!!! zostaje pretendentem...
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 07-04-2013 21:39:50 
Moze to ma sens, moze tak powinno byc ale..... . No wlasnie po co Rubio blokuje Martineza, na wygrana ma male szanse, nawet jesli cos by sie stalo i Marco by wygral to jakie sa jego szanse z Chavezem? Pamietam pierwsza walke kiedy to Junior po nim przejezdzal jak czolgiem po kartoflisku, bez wrazenia, bez emocji. Rubio to dobry zawodnik ale nie scisla czolowka, w sredniej jest spora grupa kozakow ale Rubio sie do nich nie zalicza. Szkoda ze Proksa jest tak malo znany w swiecie, walka z Rubio byla by dobrym testem dla Polaka.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.